Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sosssssss

Gdzie najlepiej kupic tv?

Polecane posty

nie wiem czy zakupic na allegro czy po prostu jechac do sklepu typu media markt i tam kupic... z jednej strony na necie jest taniej ale znow gdyby cos było uszkodzone itp to bedzie problem ... według was gdzie najlepiej kupic badz gdzie kupiliscie swoje tv?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginkalek
Ja nie kupiłam, ja wygrałam w audiotele! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemłucik
w necie masz 10 dni na zwrot towaru i jest o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze w necie nie mozna sobie na raty wziac oczywiscie oferuja roznego typu pozyczki payu itp ale niezłe oprocentowanie : 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemłucik
wszedłem np na electro pl i można na raty ( bez studiowania co i jak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginkalek
Też się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drwiąca Mariolka
taki bogacz kopalniany i na raty tv kupujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
Najekonomiczniejsze tv na rynku to manta lub LG 3d cinema. manta już tak dobrze nie wychodzi. Bo wszyscy je kupowali i lg obniżyło cenę a manta podniosła. Wiec do wyboru masz mantę 37 cali za jakieś 1300 - 1400pln ( to samo co LG tylko teraz w nowszych LG masz panel dotykowy z przodu) http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/3473648 Potem oryginał czyli LG +600pln http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/2329928 I potem 200Hz LG + 900pln http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/3980427 I potem lg 400HZ Do każdego dokupujesz androida mk808 czy mk802 kamerkę i rc11 czy k400. I masz to co trzeba. Na androidzie w przeciwieństwie do "szmart tv" robisz wszystko. Odtwarzasz wszelkie filmy z youtube (szmart ma ograniczenie do wielkosci i długości) Włączasz wszystkie strony z flash playerem itd. Więc nk kino.pecetowiec.pl i tez masz wszystkie filmy./ Wogole to czemu ja to napisałem dzień dobroci dla zwierząt kurwa czy co... Jeszcze takiemu z pod krakowa moderatorowatemu prawiczkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca bombowca
wcale w necie nie musi być taniej, najtaniej mój tv był za 2100 plus 100 przesylka, a ja trafiłem ten sam w media z promocji-palety za 1999, trzeba szukac a glupio pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
"a fandzolisz po co mam naraz pieniazki wydawac jak moge na raty " Po to że nie ma kredytu 0% Bo jest on albo wliczony w cenę towaru. Albo masz obowiązkowe ubezpieczenie. Wiec za cały kredyst zapłacisz pewnie koło 200pln. czyli >15% ceny A WIĘC PO TO. A tv bardzo często w zimie masz promocje w oszołomie. Wel innych gazetkach. Miałęm ostatnio gazetkę makro ale się nie wpatrzyłem co tam jest. Wiem że w makro mają dobrą promocje na samsunga serii 3 za 2200pln niecale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
zgadza się i w zimie warto przegladac gazetki po to masz http://www.promoceny.pl/ KURWA MAĆ święta czy ki chuj co ja taki dobry jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce kupic plazme 3d z panasonica cena do 3000 zł wiec mysle gdzie najlepiej .... lg manty i szajsungi mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
plazme?? Tylko bogacze i debile to kupują a) w uj prądu b) po max 5 latach ledwie świeci c) rozdzielczość trudno o plazmę full hd. A teraz dlaczego nie 3d samsunga itd a) powoduje bóle głowy b) powoduje ataki padaczki itd c) musisz od razu dokupić okulary koszt każdej sztuki to ok100pln Wiec jeśli takiego bogacza jak ty na to stać... no to proszę. A tak dla informacji producentów paneli do tv masz tylko 3 :) Więc większość to lg lub samsung. Znikam z wątku bo nie ma co z głupim dyskutować nawet w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpel kupił plazme 6 lat temu z panasonika i dalej zajebista jakosc... plazma ma duzo lepszy obraz jak led czy lcd.... oczywiscie musi byc z full HD bo to podstawa do ogladania meczy na cyfrze:D a 3d to tylko miły dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym inzynierem serwisowym
nie ma co dyskutowac, to prowokator, wypisuje pierdoły na temat plazm a wy to łykacie jak młode pelikany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
Jak byś cokolwiek wiedział to wiedział byś że nie da się zmniejszyć plamki. I do dziś nie ma < 42 cale full hd plazmy. A jakość jest lepsza niż LCD ale nie LED Tak 3d to tylko dodatek... bo filmy zajmują po 20GB i nikt nie ściąga :P Konwersja z 2 > 3D w każdym tv gówno daje. Tyle że w przypadku LD i podobnych masz go za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja opinia i nic wam do tego : ) kupuje plazme bo zaznajomiłem sie z tym produktem i według mnie jest najlepsza oczywiscie firma panasonik bo jakosciowo chce najlepsze tv ... pytam sie tylko gdzie najlepiej kupic... w sklepach czy internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
a dyploma jak nie miałem, tak nie mam i nie zanosi się - co gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
Wskaż mi jedną moją prowokację. Plazmy sprzedawały się bo : a) można je tanio kupić np 60 cali. W cenie dobrej 42 LED. I polecane były przez to niby do kina domowego. b) bo miały lepszą jakość od LCD JEDYNĄ ABSOLUTNIE JEDYNĄ ICH ZALETĄ NA DZIEŃ DZISIEJSZY jest to że sie nie zbiją. Możesz w nie rzucać itp. Co więcej droższe modele mają nawet szkło hartowane. W ledzie taki dodatek zaczyna się w okolicach 4 , 5 tyś pln. Ale przecież ja nic nie wiem i na niczym się nie znam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat za młodu siedziałem przy plazmie wiec wiem jaka jest jakosc :) dla mnie bomba .... koszty uzytku nie graja roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie nasza Dobczycka shemale?
boże sosss ale z ciebie tepak, nic nie wiesz i kupujesz bo kolega ma szajz i ty też chcesz miec gówno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
To już są indywidualne preferencje i tu nie zabieram głosu. Ekonomii to nie ma ale nie wszystko musi mieć. Ale tv bez androida to dno i wodorosty. Jedynie LG w końcu dodało Iremote. A samsung sterowanie głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy brat :D bo brakuje mi dawnej plazmy :D wiem jaka jest i według mnie najlepsza... chce po prostu kupic lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokoo
Gdzie nasza Dobczycka shemale? To nie jest tak. To jest na zasadzie że nikt nie wie co to jest plazma. I robi się szpan. To tak jak pojawiło się pojęcie netbok. I nagle wszyscy mieli netboka a nie mobilnego laptopa. A jak się pojawiły ultrabooki? Masz ultrabuuuuuuka. To samo na zasadzie masz ipaaaaada itd. Więc nie ma co tu dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie szkoda ze nie ma bajerków z ta funkcja głosu bo to jest w samsungach ale przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×