Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sosssssss

Gdzie najlepiej kupic tv?

Polecane posty

nie ide za głosem ludu tylko własnym doswiadczeniem 5 letnim z plazma:D po prostu spodobała mi sie na tyle i przyzwyczaiłem sie do niej ze chce sobie ja kupic dla siebie do pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryp

Najlepiej jest kupić w Media Expert. Polski sklep z polskim kapitałem, dobre ceny i fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Też kupowałam w Media Expert. Byłam zadowolona z obsługi, wszystko sprawnie z dostawą nie było problemów, moge polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Ja byłam teraz w media expert po słuchawki ale tak zerkałam też na telewizory bo chciałabym coś większego do domu i ceny maja na prawdę fajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara

Mój dziadek dostał lg z media expert i nie narzeka 🙂 a cieszył sie bardzo, wiec to na pewno dobry i pozyteczzny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

ja kupuje takie sprzęty tylko w media expert bo obsługa super i wszystko zawsze wytłumaczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek

Myślę podobnie jak poprzednicy że najlepszy wyborem będzie media expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keszek

Właśnie jeśli chodzi o media expert to teraz na fanpage mają konkurs gdzie można wygrać wypasione TV, wystarczy odegrać scenkę z dowolnego filmu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobu
Dnia 12.09.2019 o 03:21, Gość keszek napisał:

Właśnie jeśli chodzi o media expert to teraz na fanpage mają konkurs gdzie można wygrać wypasione TV, wystarczy odegrać scenkę z dowolnego filmu :p

Dzięki, biorę udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meres

Ja sobie po prostu w tym Media Expert kupię bo ani talentu aktorskiego nie mam ani moja rodzinka się nie chce w to bawić, choć trochę szkoda. Mam już wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela

My zamówiliśmy ostatnio Tv z kruger&matz i jesteśmy zadowoleni. chyba za 1500 zl mamy tv 55 cali z dobrymi parametrami, podswietleniem DLED, mozna go polaczyc do sieci. ma wszystko czego potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portech

Szybkie pytanie co do k***y? Dlaczego nie ma nigdzie tych telewizorów Kruger&Matz? Ja mam 65 cali LED za 5500zł, a tutaj 65 cali Direct LED ze wszystkimi dodatkami za 2400zł. Napewno czymś się różnią, ale główne cechy są zachowane, a DLED jest lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conrad
3 godziny temu, Gość portech napisał:

Szybkie pytanie co do k***y? Dlaczego nie ma nigdzie tych telewizorów Kruger&Matz? Ja mam 65 cali LED za 5500zł, a tutaj 65 cali Direct LED ze wszystkimi dodatkami za 2400zł. Napewno czymś się różnią, ale główne cechy są zachowane, a DLED jest lepszy...

Chyba przepłaciłeś skoro się tak napompowałeś :D My będziemy kupować na święta telewizor i dzięki za polecenie, bo wyglądają spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben

Jak za taką cenę, to może ja sobie kupię 65 cali? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor

Właśnie miałem napisać o telewizorach K&M ale widzę że niepotrzebnie :) Też polecam te telewizory, są naprawdę konkretne w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedaż i Haracz(SiH)

Z tego co widzę, to nadal można dostać 65" od Kruger&Matz. Ja telewizora nie potrzebuję, choć prowadzę sprzedaż internetową, dlatego staram się interesować branżą. Sklepy się wycwaniły, bo kupują od producenta za 2399zł, by potem sprzedać za więcej, standardowa praktyka, ale czasami te ceny skaczą horrendalnie. Telewizory patrząc na parametry wyglądają bardzo dobrze, w dodatku wg ocen użytkowników są świetnie wykonane, a nie jest to jakiś tani plastik z byle jaką matrycą. Warto sprawdzić różne rankingi cenowe żeby uniknąć przepłacenia za ich telewizory, bo widziałem nawet jeden sklep, który za 65" K&M policzył sobie 3600zł, czyli o 50% więcej niż polski producent xD Myślę że do 2700zł to będzie dobra cena, a jak wolicie polować na najniższą cenę, to najlepiej bezpośrednio na stronie internetowej K&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwin
Dnia 19.11.2019 o 17:39, Gość Sprzedaż i Haracz(SiH) napisał:

Z tego co widzę, to nadal można dostać 65" od Kruger&Matz. Ja telewizora nie potrzebuję, choć prowadzę sprzedaż internetową, dlatego staram się interesować branżą. Sklepy się wycwaniły, bo kupują od producenta za 2399zł, by potem sprzedać za więcej, standardowa praktyka, ale czasami te ceny skaczą horrendalnie. Telewizory patrząc na parametry wyglądają bardzo dobrze, w dodatku wg ocen użytkowników są świetnie wykonane, a nie jest to jakiś tani plastik z byle jaką matrycą. Warto sprawdzić różne rankingi cenowe żeby uniknąć przepłacenia za ich telewizory, bo widziałem nawet jeden sklep, który za 65" K&M policzył sobie 3600zł, czyli o 50% więcej niż polski producent xD Myślę że do 2700zł to będzie dobra cena, a jak wolicie polować na najniższą cenę, to najlepiej bezpośrednio na stronie internetowej K&M.

Dorwałem ten TV(65") za 2200zł ;) Łatwo się w tym połapać na ceneo. Na Allegro też sprzedają te telewizory drożej, zastanawiam się czy na dropshippingu czy mają zapas - jest to bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

O dziwo wróciła sprzedaż u producenta na świeta :> https://www.krugermatz.com/pl/p/Telewizor-65-A-65SUHD30/2805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×