Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła księgowa

Ile powinnam zarabiać?

Polecane posty

Gość przyszła księgowa

Witam wszystkich :) Chciałabym się zapytać Was, ile powinna zarabiać osoba świeżo po studiach ( 24 lata ) z 4 letnim doświadczeniem w biurze rachunkowym? Chodzi mi o zawód księgowej. Wiele pracodawców mi zadawało to pytanie, a ja tak naprawdę nie wiem, ile mogę zażądać na początek. Nie chce żeby było za dużo ani za mało. Dodam że szukam pracy w Warszawie. Szczerze mówiąc odpowiadałoby mi na wstępie 2 tys, ale nie wiem czy nie za dużo? Dziękuję z góry, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
Sczerze mówiąc przez te 4 lata, ktore przepracowałam w biurze zarabiałam śmieszne pieniądzę... ale jednak najważniejsze dla mnie było zdobywanie doświadczenia. Nie wiem czy nie lepiej się starac o pracę w większej korporacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miswerak57
nie wiem, moze 1500 z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiiiiiiiiiiiiiii
ja myślę, ze 1700 spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
może jest tu jakas księgowa ktora sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
ale myślę ze na poczatek 1800 to dobra kwota, oczywiście poźniej liczę na wysokie premie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjjdlflflflfllflfllf
jak wawa to myśle że 2000 na rękę jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
a jak zaśpiewam 2 tys pracodawcy, to nie wystraszy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
kurde, 4 lata tyrałam, za marne grosze, zeby później miec lepszy start po studiach i wszystko na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka600 000
tyle , aby starczyło ci na wynajem mieszkania , na wyżywienie , na zakup ubrań i cos zostało do odłożenia , bo przecież chcesz napewno kupić mieszkanie .............zamiast ciągle mieszkać na wynajętym , za 2 tys , nie utrzymasz się nawet w małym miasteczku ..............a ja ci i tak życzę wygranej w totka !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile powinnaś, a ile możesz to dwie różne sprawy. Ostatnio wysłałam cv do firmy, która poszukiwała wykwalifikowanych tlumaczy na pełny etat. Praca marzenie i w moim zawodzie, zaprosili mnie na rozmowę. Pracuję od lat jako grafik i naprawdę napaliłam się, że w końcu zacznę robić coś zgodnego z moim zawodem i zainteresowaniami. Zaproponowali mi umowę śmieciową za 8 zł za godzinę... długo zbierałam szczękę z podłogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
ech, chyba zaczne myslec nad przekwalifikowaniem sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podłamuj się i nie zniechęcaj byle czym. Myślę, że pracodawcy traktują swoich pracowników jako tanią siłę roboczą, bo zawsze jest ktoś chętny zajeżdżać się za grosze na beznadziejnych warunkach. Im więcej ludzi będzie się im śmiało w twarz na takie propozycje tym prędzej coś się może na rynku pracy zmienić. Mów, że 2000 na wejście, niech wiedzą, że cenisz swoje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
i tak zrobię... będę mówila, że 2 tys chce. Zobaczymy. Ostatnio jak powiedzialam na rozmowie kwalifikacyjnej ze 1800 zł mi by odpowiadalo, to nie oddzwonili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszyscy patrzą byle mniej dać pracownikowi, a więcej zatrzymać dla siebie. Niestety jest to błędne koło, bo za najniższą krajową dobrego ani lojalnego pracownika nie znajdą. Chore czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca Nowej Prawicy
to po co głosowałaś na PO - by żyło się lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trivk
3 tys spokojnie w wawie . 4 lata doswiadczeia to duzo w ksiegowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl za loda masz 50zł
i po licencjatach sie nie musisz katować lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła księgowa
źle zrobiłam, że zdałam pytanie na tym forum:) tutaj znajduje się sama zawodówka... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×