Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sanguina

mój facet zaczął okazywać mi więcej czułości - zakochał się?

Polecane posty

Gość sanguina

Znamy się prawie od 2 lat, na początku mój facet był taki nietykalski, dopiero tak po roku od poznania przytulanie stało się bardziej naturalne ...ale tak od kilku tygodni mój facet zaczął okazywać mi znacznie więcej czułości - sam mnie przytula, trzyma z rękę, obejmuje, czule do mnie mówi, zwraca się do mnie w zdrobniały sposób, często mnie tak po prosu szturcha żebym na niego spojrzała i się wtedy do mnie uśmiecha itd. ...i tak się zastanawiam, może on dopiero teraz się we mnie zakochał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEFDFGBFSDFFG
moze po prostu do tej pory nie lubił okazywac uczuc i przy tobie sie otworzyl... albo faktycznie dopiero teraz sie zakochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpię PMS
jak Ty pół roku wytrzymałaś bez takich "czułości" ?! :O pełen podziw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al;bo ma na sumieniu
male grzeszki i probuje sie w ten sposob oczyscic z wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanguina
pewnie, że wcześniej brakowało mi takich czułości, ale wiedziałam, że on jest takim powściągliwym raczej nieśmiałym typem, który nie łatwo okazuje uczucia (nawet jego matka kiedyś sama powiedziała, ze on jest bardzo powściągliwy) oczywiście jestem bardzo zadowolona z tej zmiany :) ...pewnie potrzebował czasu żeby się otworzyć... ale taka dość wyraźna zmiana nastąpiła w krótkim czasie i tak się zastanawiam, że może dopiero teraz się we mnie zakochał i stąd ta większa otwartość i czułość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don bor
przykro mi ale prawdopodobnie cie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanguina
Z tym zdradzeniem to nieprawdopodobne - mój facet nie jest z charakteru typem podrywacza ;) Po prostu myślę sobie, ze się może teraz we mnie zakochał i szukam tu na forum potwierdzenia, czy tak to może być, czy tak to może u facetów działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
jest taki mechanizm że jak facet zdradza to nieświadomie stara się to zrekompensować dotychczasowej partnerce. Sprawdź mu telefon, wynajmij detektywa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
to przykre ale to wlasnie tak dziala ! - to nie do wiary ale tak jest,-- jedna pani dosc slynna postac bo z telewizji holenderskiej, opisala to w ksiazce ! wlasnie jak poznac czy partner zdradza, fajna babka , utalentowana-spiewala,tanczyla,robila programy dla dzieci i doroslych, zreszta bardzo" ckliwe"- no i nagle wybuchla bomba wszedzie posypaly sie informacje-tv-gazety, ze ja facet " walil w rogi"- a wlasnie -jak opowiadala w tv, to bylo ostatnie co mogla by sie spodziewac, bo on taki slodki,codziennie-uwaga- przynosil jej kwiaty !!!, tak wlasnie to dziala - jak sie baba obudzila (z tego snu) byla juz czysta zkonta, kasy-zostawil jej dom i dziecko,- nie byli malzenstwem, on prowadzil podwojne zycie, przez kilka lat, kochance fundowal z jej kasy ! - heeh... a do niej gonil z kwiatami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bedzie jak sama go o to zapytasz! a powiedzial Ci kiedyś już , że Cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanguina
nie jeszcze nigdy nie powiedział mi wprost że mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
spoko - przejdzie mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanguina
mam nadzieję że mu nie przejdzie... i szczerze mówiąc w głębi serca liczę na jakieś wyznanie w okolicy świąt i Nowego Roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
Następna - cel życiowy - usidlić faceta :) Jest miły by uspokoić wyrzuty sumienia, że coś odwinął na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanguina
faceci to mają jakiegoś hopla na punkcie, jak oni to nazywają, "usidlenia"...jeżeli kobieta chciałaby usłyszeć od swojego faceta co on do niej czuje, to nie jest to jakieś "usidlanie", działa to zresztą w obie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanguina
jutro znowu się z nim widzę i na pewno znowu mocno mnie przytuli, będzie się do mnie uśmiechać, trzymać za rękę i czule mówić, tak samo jak wczoraj...nie umiem się już doczekać :) ...nie wiem jak ja mogłam wcześniej bez tego funkcjonować ;) ...teraz widzę ile nasz związek na tym zyskał ...jak ja się cieszę, ze on się w końcu otworzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×