Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamciaKamilka

nie dostałam nic na mikołajki

Polecane posty

hej. otóż możecie powiedzieć, ze to temat rodem z bravo, ale jednak... otóż nic nie dostałam od mojego lubego na mikołajki... nie chodzi mi o to że jestem materialistką i chcę prezentów, bo mogła by to byćczekolada, skarpetki cokolwiek.. ja mu dałam prezent i to w sumie nie taki banalny, a on mi nic, ale ja NIGDY nic od niego nie dostała, kwiatka, czekolady nic nigdy, kiedy ja u czesto daje takie małe upominki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkolp
przestań tez dawać, moze nie ma tego w zwyczaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale raczej na mikołajki to ma się w zwyczaju dawać prezenty, na urodziny raczej też... a on tylko napisął mi "wszystkeigo najlepszego" w SMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkolp
niekoniecznie, zalezy jak zostal wychowany i w jakim środowisku sie obraca, proponuje przestac dawac albo po prostu z nim porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altiroish
mikołajki to głupota rozdmuchiwana po to, żeby wydawać kasę. ja też nic mojemu facetowi nie daję na mikołajki mimo że on mi daje prezenty co roku. wystarczy, że na święta muszę kasą szastać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lubimy sobie popisac
to ta kurwa amerykanska..:O powiedz swojemu fagasowi co narobil dzieciakow ze jak przechodzi OBOK DAMy to niech sie umyje bo smierzi!!!!!!!smierdzi!!!!!!!!!1 fuj narobil samych kurew brzydkich jak noc..i te kurwy tez narobia dzieci z brzdykimi fagasmai bo wstydza sie gumek kupic..czyli sa niedorozwiniete do sexu..patologia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na swieta jest dokladnie tak samo... hmm.. no może z tym wychowaniem to faktycznie, ale raczej urodziny...chyba w kazdym domu się cos kupuję, może to być nawet czekolada, jedna róza, kartka cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkolp
jak widac może w nie każdym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkolp
a daje np. rodzicom? rodzenstwu jak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumidaju
może nie wie co ma ci kupić albo nie ma czasu na latanie po sklepach za prezentami, więc woli nie kupować niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj tylko dla grzecznych
Widać, byłaś niegrzeczna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×