Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inka081

Jak wygląda wasz dzień z 2, 3, 4 miesięcznym niewolęciem? :)

Polecane posty

Witam serdecznie!!! :) Potrzebuję inspiracji, szczególnie na jakiś zabaw, coś co można robić z małym niemowlęciem :), może o czymś nie wiem ;). Wymieńmy się pomysłami i doświadczeniem żeby ciekawiej i milej spędzać czas z maleństwem :) Zapraszam do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeelizka
matko kolejna ktorej swiat kreci sie wokol cycka i pieluch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka jolanta
ja spiewam wierszyki gadam itd.zaraz idziemy na spacer?powód?późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą 3.5 miesięcznego dziecka. I dzień mniej więcej wygląda tak: 5.00 wstajemy, jedzenie, przewijanie, 6.00 zabawa - córka już nie zaśnie (pokazuję grzechotki, daję do chwytania, opowiadam bajki, śpiewam, mówię wierszyki - znam ich bardzo dużo z racji zawodu, w tym wierszyki na masażyki, na pokazywanie, paluszkowe typu sroczka kaszkę ważyła). Daję pluszaki do rączek, kładę na brzuszku i włączam karuzelę w zasięgu wzroku, bawimy się na macie, noszę po domu i opowiadam, pokazuję wlustrze. Włączam śpiewające i świecące zabawki. 8.00 córka zasypia na pół h a ja jem śniadanie. Pobudka, karmienie, przewijanie. Zabawa jw. 12 - 15.30 - świeże powietrze, zwykle godzina spaceru plus werandowanie pod oknem w reszcie czasu (jest temperatura około 2 stopni). Ja w czasie gdy śpi pod oknem sprzątam, coś ugotuję, wykąpię się, etc. 16 - karmienie, przewijanie, zabawa jw, często godzinka w huśtawce a ja w tym czasie mam czas dla siebie. 19 - kąpiel i kładę do łóżeczka, śpiewam kołysanki, opowiadam bajkę. Ale mała nie śpi zwykle do 22. czas z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×