Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróżkazofia

kiedy pierwsze ząbki u waszych pociech??

Polecane posty

Gość wróżkazofia

Hello tak jak w temacie kiedy pierwsze ząbki się pojawiły u waszych maluszków?? I jak to było ciężko czy raczej gładko to przetrwaliście i wasze dzieciaczki oczywiście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najstarsza córa bez kilku dni jak miala prawie 5 msc-pierwszy ząbek,i kazdym z nich stopniowo w swoim tępie wychodzil Syb blizniak jak mial dopiero 8 msc ząb pierwszy sie pokazal(najpozniej z wszystkich) Druga cora jak miala troche ponad 6 msc Tzecia córa jak miala 5.5 msc Ząbkowanie zadne z nich nie mialy bardzo bolesnych aby nocy nie przesypiac,czy goraczki dostac.Jest mi to obce U nas zadne gryzaczki sie nie sprawdzily tak dobrze jak kuchenna łyzka drewniana ,nawet corka z ta zyską zasypiala by sobie gryzc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkazofia
U mnie chyba się zaczyna bo mały z dnia na dzień poplakuje coraz więcej i to taki płacz jakby go coś bolało więcej śliny wypluwa i to tyle jak narazie. Z łyżka chętnie spróbuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn 6 miesiecy, corka 10 miesiecy. wyszly w sumie bez zadnych przebojow, jedynie wiecej slinienia sie i rece czesciej w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżkazofia
Mój mały ma 3 miesiące i zastanawiam się czy to możliwe w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miala trzy miesiace jak zaczela sie niemilosiernie slinic,marudzic ,kaprysic ,wszystko gryzc itp.Lekarz stwierdzil ,ze to za wczesnie na zeby i faktycznie pierwszy zabek pokazal sie kilka dni przed skonczeniem 8 miesiacy.wyszly 2 dolne jedynki potem zaraz 2 gorne 2 i miala przerwe na chrupka chyba z miesiac ;)Przechodzila zabkowanie cale bardzo marudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaa mmama maksia
a moj mial 11 miesiecy , w 5 miesiecy wyszlo mu 16 zebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 miesiecy pierwszy
zabek, a pozniej juz lawinowo, przewaznie w miesiacu wychodzily 2-3 na raz. przechdozila bardzo lagodnie, zdarzaly sie poplakiwania w nocy, pomagala masc. czasem nawet nie wiedzialam ze jakis zabek wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×