Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Ile ostatnio dostaliście z opieki społecznej?

Polecane posty

Gość wrednamalpaa27
ja 22 listopada dostałam 350 a dzisiaj 100 chodzę do nich raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester89
Nie życzę sobie finansowania nierobów z moich pieniędzy:classic_cool: Wszystkie mopsy powinne zostać niezwłocznie zamknięte, ruszylibyście dupska do pracy, lenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester89
powinny*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpaa27
sam jesteś nierobem myślisz że pracując w biedronce utrzymam dwoje dzieci po za tym nie chodzę tam notorcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester89
Owszem, w biedronce podobno całkiem nieźle się zarabia nawet siedząc na kasie. Poza tym jedno dziecko ci nie wystarczyło? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wy tam idziecie to co
tam robicie? idziecie do mopsu i od razu dostajecie kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester89
nie interesuj się, nie będziesz żerował na narodzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie wygląda tak
że przynosisz zaświadczenie o zarobkach swoje i wszystkich domowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie wygląda tak
i na tej podstawie dają ci kase. A to że ktoś żeruje na narodzie to nic nie szkodzi. W tym kraju nie ma pracy, pensje są malutki, to co dostajemy z opieki społecznej idzie z kieszeni polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora/ki topicu
co z Ciebie wyrosnie jak Ty juz patrzysz za pomoca. Podoba Ci sie ze rodzice dostaja pieniadze a czy wiesz ile musze sie wysluchac narzekan i rozkazow od partnerow biznesowych aby zarobic to 2,5 kola a Ty chcialbys/bys aby Twoim rodzicom z nieba kapalo i utrzymywali Twoje dupsko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -to pewnie wygląda tak
na jakiej uczelni Cie powiedzieli, że " to co dostajemy z opieki społecznej idzie z kieszeni polityków." śmieszni są Ci niedouczeni, przynajmiej glupot by nie pisali. Wiesz co to jest budzet dla samorzadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora/ki topicu
no ejjjj, juz Cie topic nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia96
Ja nie mogłabym pracować w MOPS, 80 % wywalałabym na kopach. Zawsze mnie to złosciło, jak łatwo jest siegać po wszystko za darmo, bo "mam duzo dzieci"-a kto je zrobił? zwiastowanie było? moi rodzice wychowali naszą czwórke bez opieki, mieli marne 5 hektarów, co powodowało ze nam sie nic nie należało, i moze to ich motywowało do walki, i wpajali w nas ze tylko ciezka praca daje pieniadze, i mozna żyć skromnie. Pamiętam jak sprzedali swoje obrączki zeby było na chleb. Widziałam ludzi którzy tam chodzą, i te chasła"mi się należy", pijaczki sprzedajacy węgiel żeby pochlać. Wiem tez ze jest sporoludzi, starszych, oraz niepełnosprawnych dla których mops to jedyna szansa na przezycie. Ale jak ktoś ma komputer, i opłaca internet, i tu pisze sobie to raczej z głodu nie umiera, i to jest właśnie syf!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia96
Szlak mnie trafia jak widzę moje sasiadki jak tylko siedzą na plotach ,kawkują i bycza sie bo biedne sa i musi opieka pomagać. A człowiek zapiepsza całe życie,i gówno z tego ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugli;gg
Ja jestem w trochę innej sytuacji. Oboje z mężem pracujemy i mamy najniższe krajowe, a przy tym dwójkę dzieci i z MOPS-u ( tak dokładniej zasiłku rodzinnego ) korzystamy, bo te dodatkowe 300zł pomaga nam jakoś skromnie dożyć do następnej wypłaty. Też jestem nierobem według was??? Nie szufladkujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem nierobem :( zarabiam na praktykach z zawodówki mało. Ledwo na czekoladki, soczki, chipsy, jakiegoś kebaba od czasu do czasu i na papierosy starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhkhj
Jeszcze lepszymi naciągaczkami są Polki z Anglii. Jadą tam z choopem niby za pracą. Szybko zaciążają i żyją z benefitów. http://www.elondyn.co.uk/newsy,wpis,15717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora/ki topicu
no ale na fajki masz... no to super do Ugli;gg - - - - -> nie, nie uwazam że jestes nierobem przeciez pracujesz tylko mamy czasy jakie mamy i mało zarabiacie z męzem. W Waszym przypadku to nie wstyd siegnac o zapomoge ale czytalas wypowiec autora topicu? Chcialby alby Mops dawal Jego/Jej rodzinie 2,5 tys zl miesiecznie a sam przepala swoją praktykanską wyplte. Ludzie, troche pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opowisci z krypty
przy dwoch eyplatach nawet najniższych dostajecie 300 zl.Moja kolezanka rozwiodla sie i byly jej placi alimenty 700 zl nio rodzinne teraz chyba 212 i jak szukala pracy poszla do MOPS po jakis zasilek to wedlug ich wyliczen dostala 90 zl :D bez jaj nie ze mi powiedziala pokazala ta decyzje a za mieszkanie samo 550 placi.Mi tam nie przeszkadza jak daja ludziom co brakuje na zycie szlak mnie trafia jak daja pijakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka z dwójką dzieci dostanie 200 zł, a pijaczek 600 zł, bo alkoholizm to "choroba społeczna". Co do tekstów "kto te dzieci zrobił". Sąsiadka ma trójkę dzieci, wcześniej pracowała, żyła dobrze z mężem, aż jej nie zostawił dla młodszej. Zasądzili jej alimenty po 300 zł (tak zazwyczaj dają) i wyrzucili z pracy. Oczywiście mężuś nie płaci alimentów (dostaje z funduszu) i nie chce widywać się z dziećmi. Poszła do mopsu i dostała niecałe 200 zł. Krew mnie zalewa, kiedy słyszę "kto te dzieci zrobił?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja mam powiedziec oplaty z kredytem na mieszkanie włacznie 2000 tys . nagla utrata zdrowia przez męża i jego renta a nie zarobki po 4500 i co ja teraz nas utrzymuje dostaje 1500 zł na reke dwoje dzieci i co nam sie nic nie nalezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustine
Lost credit card advil or ibuprofen That has likely hampered Microsoft's ability to build a strong ecosystem of apps that will attract consumers, analysts said. "That's something that Microsoft has to handle over the next 12 to 18 months," Hilwa said. "Ideally, it should have been done a year ago."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyree
We need someone with experience metronidazole 500mg for dogs dosage Morgan Stanley analysts said the price proposed by Schneider was "fair and reasonable", valuing the British company at around 22 times earnings forecasts for 2014. That compares with an average multiple of 13 times for Britain's industrial machinery and equipment sector, according to Thomson Reuters data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×