Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunkax

13 tydzień

Polecane posty

Witam serdecznie. jestem w 13 tygodniu i dzisiaj ide na usg. Mam pytanie czy jest jakaś szansa abym dowiedziała się czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka. Jestem strasznie niecierpliwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 tydzien;p
raczej nie ...wydaje mi sie ze napewno nie, ja wiedzialam dopiero kolo 20 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleje jeśli bede musiała czekać aż do 20 tygodnia. Niby nie robi nam różnicy czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka, ważne żeby zdrowe było ale wiedzieć bym wolała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa jest ;-) mnie powiedzieli ale nie dawał gwarancji. Choć się sprawdziło i na 100% potwierdzili w 20 tygodniu na połówkowym,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz już wogóle nie wytrzymam. lekarza mam dopiero na 17.30 i do tego czasu chyba osiwieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szansa jest jak najbardziej o ile idziesz do dobrego lekarza z dobrym sprzetem :) Życze powodzenia :) ja też nie moge sie doczekac płci dzidziusia :) niby totalnie mi wsio ryba, ale ciekawi mnie co za człwieczek tam siedzi :) Myślałam nawet o testach sikanych na płec, ale po głebszej lekturze okazało sie, ze nie sprawdzaja się tak jak producenci zapewniaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam, że są takie testy > można je dostać w aptece? Wiecie ile mniej więcej kosztują ? Ja mam od początku wrażenie że to będzie dziewuszka chociaż nie ukrywam że wolałabym syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te testy to pic na wodę i jeszcze jest drogi. lepiej poczekać kilka tygodni i na kolejnym usg będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam info o tym teście. On kosztuje ok. 150 zł. To ja jednak wole poczekać na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie podczas usg po 12 tygodniu dowiedziałam :) moja koleżanka też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :) Gdyby były pewne jak testy ciążowe (99%) w rzeczywistosci to bym kupiła bez zastanowienia, ale szkoda kasę wydać jak tak samo wywróżyc mozna sobie za darmo chociazby obraczką na nitce czy głupim chińskim kalendarzem płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety moje dziecko się na mnie wypieło i pokazało tylko tyłek. Jestem zmuszona poczekać jeszcze aż dowiem się co tam ukrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×