Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwkowa sukienka

Schudnąć do Sylwestra|**|

Polecane posty

Gość maccc derty
ftgh a ktora jest lepsza ? bo sa rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika222
To ja tak na ostatnią chwile również polecę Wam moim zdaniem jeden z najlepszych sposobów na zrzucenie kilogramów. http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecde;000
i co udalo sie wam schudnac/ bo jakos was nie am i nic nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno polecalabym cos skuteczniejszego a mianowicie Get slim od Noble Health.Mnie udalo sie dzieki temu suplementowi schudnac 3kg w ciagu miesiaca. Rewelacja.Polecam nawet teraz przed wakacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellicja89
Polecam Wam bardzo fajny artykuł, miedzy innymi znajdziecie w nim informacje na temat tego co zrobić zeby zyskac piękną i jędrna skóre po odchudzaniu http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze ja musze sie zgodzic z tym jesli chodzi o błonnik. Na prawde jest swietny i doskonale działa na przemiane materii. Ja także bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez jaki okres czasu trzeba przyjmować zeby bylo widać naprawde konkretne efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDonia
To juz w sumie ostatnia chwila aby coś ze sobą zrobić.Dobrym rozwiązaniem są tabletki Foreverslim.Dieta ćwiczenia i regularne branie tych tabletek i do sylwestra możliwy spadek wagi to 6 kg.Chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chce schudnac do sylwka, ale bez zadnych tabletek zaczynam od jutra , mam 5 kg nadwagi i chyba dieta kopenhaska mi tu spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z odchudzaniem po świetach i sylwestrze ? Niedługo wiosna i człowiek tez chce jakoś w miare wygladac. Wiec moze macie swoje pewne i sprawdzone kuracje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×