Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwkowa sukienka

Schudnąć do Sylwestra|**|

Polecane posty

zastanawiałam sie nad sb kiedys na niej byłam i brzuch mialam chudy wrecz jak mi nie spadnie to co mam .. to po nowym roku sprobuje sb znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
na mnie to dziala jedynie MŻ HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... czy i ja mogę sie przyłączyć... mam podobne rozmiary 171 cm wzrostu i waże 73 kg. Też bym chciała schudnąć bo juz na siebie patrzeć nie mogę. Od wczoraj zaczełam jeździć na rowerku stacjonarnym , dzis już drugi dzień pedałowania za mną do tego dieta MŻ... Mam nadzieje że się nam uda...a na początek to zobaczyć 6 z przodu. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge i ja? mnie zostalo jeszcze ze 3 kg jutro sie zwaze bo nie wiem na ile ta stopka aktualna ale nie chudne chyba ze przytyłam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfghj
Zacznijcie zdrowo sie odzywiac a wtedy zadna dieta nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
Biala czekolada i szejka:)zapraszam, na sniadanko dzis 2 jaja na twardo,ogorek kiszony,i kromka razowca do tego kawka:) ale mi sie nie chce isc do pracy dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zaproszenie dziekuje bardzo lece na zakupy bede pozniej milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa sukienka
Dzieki :) Tobie tez milego ,ja jutro polece na jakies zakupy swiateczne, ech troche jestem zawalona praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMaludkaa
Jak poradzicie sobie z rodziną, która będzie chciała was podtuczyć w święta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny... Ja na śnidanko grahamka z dżemem wiśniowym Na obiadek barsz ukraiński(z łyżką jog greckiego)...oststnio chodzą za mną buraki... O 16 będzie jabłko A o 18 grahamka... Zawsze tak jadam A gruba jestem bo uwielbiam słodycze i to mnie gubi... Słuchajcie jak sobie pomyśle o Świątecznych przysmakach to już się boje , od 4 dni pedałuje na rowerku stac żeby trochę zrzucić przed Sylwestrem... kurcze nie wiem co z tego będzie Ja ostatni dzień dzis do pracy i urlop hurra Zakupy mam już zrobione w Tesco i przywiozą mi je w piątek (powiem wam że super sprawa, nie muszę tracić tyle czasu) i wtedy zabieram się za gotowanie.... Pozdrawiam Serdecznie Szejko do Ciebie pytanie... z jakiej wagi zaczełaś sie odchudzać... też bym chciła ważyć tyle co Ty... mam nadzieje że wkońcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMaludkaa
Cześć dziewczyny. Przepraszam,że się nie przedstawiłam ale mój pierwszy wpis nie pojawił się.Przy 170 cm ważę niestety 85 kg. przez ostatnie 3 m-ce bardzo przytyłam ( 12 kg ) . Strasznie boję się świąt i świątecznego żarełka, które bardzo lubię i łatwo mnie namówić na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj MMaludkaa ... mogę spytać co się stało że tyle przybrałaś... Słuchaj nic się nie martw uszy do góry... damy rade ... ja też wiecznie na diecie... Ja też boję się Świąt ale już się nastawiam że wszystkiego po troszeczce i nie pchać do siebie na siłe... a ja tak lubie... zwłaszcza wieczorem ...to lodówka się nie zamyka...wiem że żałosne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie zaczełam z 68 kg i trwalo to rowny rok bo raz chudłam raz tyłam ( 2-3 kg ) znowu to zrzucałam i tak bez przerwy nigdy nie wzylam wiecej niz 68 kg ( 2 razy chyba ) teraz i kilka lat temu no jak mam pare kilo to juz zrzucam . ale juz mnie to meczy i chce zeby juz to była ostatnia moja dieta ale cos za duzo znowu jem po nowym roku zrobie sobie sb i unormuje wage teraz swieta i sylwek to nie zaczynam diety ale staram sie jesc mniej. ale dzis sie obzarłąm juz niestety i mam wyrzuty sumienai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMaludkaa z jakiego powodu tak przytyłas? biała czekolada dasz rade i ty MMaludkaa tez dasz rade ja jak nie zdaze do sylwka zrzucuic tej oponki to sb po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Szejko.. powiem Ci ze zawsze ważyłam koło 65 kg i wydawało mi sie zejestem w sam raz. 4 lata temu tak przytyłam, najwięcej ważyłam 76 oj to była dla mnie trauma...wiec szybko sie wziełam za siebie i od roku waże od 73 do 71 kg Z tym że nie umię być konsekwentna jak już dobije do 71 to znowu sobie pozwalam z jedzeniem i słodyczmi... a najgorsze weekendy. A jak mam 73 to znów sie pilnuje, jem wedle mojego planu i pedałuje na rowerku... ale teraz powiedziałam dość...biore się za siebie... che walczyć z kilogramami i cellulitem... Już jestem jaka zdesperowana że naiwnie wieże że pomogą mi jakieś cudne tabletki i zamówiłam sobie oststnio w internecie... makabra i tak nie dziłają ale jak sie czyta o sukcesach osób które schudły to sama chcesz wieżyć że i Tobie pomogą... niestety nic nie zastapi rozsądnego jedzenia i trochę ruchu.. Jak widzisz w teori to jest ok gorzej z praktyką...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - ja od wczoraj pije yerba mate mam mniejszy ciag do jedzenia zobaczymy jak to dalej bedzie sie miało i od dzis pije znowu zielona i czerwona herbate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Ja też niedawno postanowiłam pić yerbe bo sie naczytałam... strasznie sie meczyłam bo nie lubie pić tego typu ziółek czy herbatek. Za to pije duż wody n\g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgh
JAK NIE PRZYTYĆ W ŚWIETA? To proste: JEŚĆ JAK NAJMNIEJ ! ;) A jeśli ktoś ma z tym problem, to mam kilka rad: najważniejsze to zapełnić żołądek niskokalorycznymi potrawami, wtedy nie będzie już za wiele miejsca na to, co tuczy, a my będziemy nasyceni;) zamiast ciast- owoce zamiast śmietany- dodajmy do zupy jogurt naturalny zamiast smażyć pierogi na tłuszczu- ugotujmy je, będą o wiele mniej kaloryczne! zamiast smażonych ryb ryby w galarecie zamiast kompotu czy napojów - YERBA MATE !!! Tą ostatnią szczególnie polecam. YERBA MATE hamuje głód, daje poczucie, że jesteśmy nasyceni, wspomaga trawienie i przyspiesza przemianę materii. Jest to genialny napój dla tych, którzy nie chcą się obżerać w święta, ale są jednocześnie łakomczuchami i widok ciast i kalorycznych dań może ich złamać. Ja piję Yerbę od dawna, schudłam na niej, i zamierzam zaszokować nieco babcie i ciotki, popijajac Yerbę w czasie Świąt z tykwy :D Będzie na pewno nietypowo, ale wiem, że dzięki temu nie przytyje i pójdę spać po wieczerzy z lekkim brzuchem i bez wyrzutów sumienia ;) Polecam zaciekawionym tematem zajrzeć na blog o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/ Tam macie skład Yerby, jej właściwosci potwierdzone badaniami i różne cenne informacje. Polecam także ten sklep z Yerbą, ceny są dużo niższe niż w większości sklepów: http://yerbomania.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi rady... Ja nie lubie yerby i nie zamierzam jej pić. Nie mówię zeby się obżerać do granic możliwości... ale ryba w galarecie zamiast smażonego karpia...ooo nie... ja własnie na te święta czekam cały rok nie po to żeby nie zjeść mojej ulubionej ryby...SMAŻONEJ... i makowca czy sernika... No bez przesady ... Jak przytyje kilo czt dwa to świat się chyba nie zawali... Też mi przyjemność siedzieć przy stole z rodzinką i tylko sie patrzeć jak inni zajadają te wszystkie pyszności... na szczęście nie jestem aż tak zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabryka Formy
Szanowni Państwo Okres świąteczno-noworoczny to czas, w którym szczególnie zwracamy uwagę na nasze zdrowie i urodę. Chcemy przebojem wejść w nowy rok, dlatego wielu z nas podejmuje szereg bardziej lub mniej realnych planów, których celem jest radykalna poprawa naszego wyglądu. Prawda jest taka, że aby najlepiej przygotować się do sylwestrowej nocy powinniśmy zacząć dbać o nasze ciało z pewnym wyprzedzeniem. Warto więc kilka miesięcy wcześniej zapisać się do klubu fitness lub zacząć korzystać z pomocy trenera osobistego. Dzięki mobilizacji i motywacji do działania, jakiej są w stanie dostarczać nam trenerzy fitness, możemy w sposób płynny zrzucić zbędne kilogramy i w dobrej formie powitać Nowy Rok na jednym z sylwestrowych bali. Choć w zasadzie mało realne jest osiągnięcie zdecydowanych efektów w kilkanaście dni, to mimo wszystko warto postawić w tym okresie na sport lub pracę na siłowni. Poprawimy wówczas nasze samopoczucie i kondycję, dzięki czemu zyskamy pewność, że całą sylwestrową noc będziemy w stanie spędzić na parkiecie, a nie przy stoliku. Fabryka Formy Centrum Fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×