Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AWANGARDA KLUB TAŃCA

PIERWSZY TANIEC

Polecane posty

Gość AWANGARDA KLUB TAŃCA

ZAPRASZAMY NA NAUKĘ I OPRACOWANIE CHOREOGRAFII DO PAŃSTWA PIERWSZEGO TAŃCA W CZASIE LEKCJI INDYWIDUALNYCH. http://www.awangarda.katowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskany tatuś panny młodej
proszę - nie róbcie krzywdy parom młodym mącąc im w głowach, jak nie umieją tańczyć niech się pokiwają jeden na jeden do jakiejś spokojnej muzyczki i nie robią z siebie błaznów ja rozumiem że chcecie zarabiać, ale wiecie doskonale nie da się nauczyć tańczyć na kilku lekcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekdhkwefke
błaznów to z siebie zrobią jak się tak będą kiwać bez ładu i składu. ja jestem za nauką tańca, prostego walca kazdy sie moze nauczyc a para młoda nie bedzie wygladac jakby sie gibała na gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskany tatuś panny młodej
tak tak każdy zwłascza ze z braku czasu każdy bierze góra 3 lekcje w ostatnim tygodniu przed śłubem i to dopiero jest dramat na parkiecie liczenia kroków patrzenie na podłogę mylenie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aro aro
Jeżeri chodzi o pierwszy taniec, to popieram pomysł z nauką przed ślubem. sam to sprawdziłem na sobie. Efekt był rewelacyjny. gdzybym miał sie kolebać z nogi na bok to tylko bym sobie wstydu narobił. A tak zaprezentowaliśmy się z najlepszej strony. POLECAM NAUKĘ TAŃCA PRZED ŚŁUBEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy taniec hahaha
te PM, które tak ćwiczą przed swoim wielkim występem, wrzucam do jednego wora z gołąbkami, fajerwerkami, nudnymi prezentacjami o ich wielkiej miłości i wiele innych bajerów. skoro nie umiecie tańczyć, może nie róbcie wesela, bo taka impreza może być dla was katorgą, a na pierwszym tańcu wasze popisy taneczne przecież się nie kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskany tatuś panny młodej
aro aro tak uważasz bo tak wam goście powiedzieli? szkoda że nie słyszeliście co mówili między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku z narzeczonym byliśmy na dwóch ślubach, jeden państwo młodzi byli na JEDNEJ lekcji tańca, ale drogo i próbowali ćwiczyć z youtuba, wyszło na wesele średnio delitaknie mówiąc, za to druga para młoda tańczyła tak jak zawsze tańczy, bawili się tańcząc, nie stersowali, nic specjalnego nie przygotowywali, tylko potraktowali to jako jeden z wielu wspólnych tańców, i wyszło naprawdę fajnie, na luzie, widac było że się bawią i sprawia im to przyjemność a nie patrzą sobie na nogi, liczą kroki, denerwują ze coś nie tak zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×