Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toto.nic

tylko do śmiechu?

Polecane posty

Gość toto.nic

czy coś 168 wysokie, 125kg grube, 20lat stare, zakompleksione, smutne, niezdecydowane, zagubione, głupie co daje żałosne w całokształcie może zostać pokochane przez kogoś kiedykolwiek? czy jedynie być obiektem zakładów i drwin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zmieni nastawienia do samego siebie, to nawet zmieniając wszystko inne, co jest wymienione może, acz pewnie nie zostanie pokochane. Taka polityka - jeśli nie kochasz siebie, to dlaczego ktoś inny miałby pokochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toto.nic
tylko jak zmienić nastawienie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech to coś co ma 168 cm
schudnie z 50 kilo i jeszcze raz zada wtedy to pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech to coś co ma 168 cm
proste - wraz ze spadkiem wagi automatycznie rośnie samoocena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toto.nic
przy zaburzeniach hormonalnych spadek wagi ie jest łatwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie pytaj. Ja nie jestem dobrym przykładem. Do "niech to coś co ma 168 cm" - w tym co piszesz owszem jest część prawdy, ale nie do końca. Chociażbym ważyła 40 kg myślenie się nie zmienia. Nie chodzi o samoocenę. Nie mam nadwagi, a jednak mam problemy z samoakceptacją - tego na co dzień nie widać, to nie jest to, co się pokazuje, to jest coś co siedzi gdzieś w środku głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Nie każdemu dane iść przez życie z wiatrem. Mnie też rodzice jakoś specjalnie nie wspierają. Przestań wierzyć w to, co oni mówią, bo chyba sama najlepiej wiesz, czy stać Cię na jakieś osiągnięcie, czy też nie? Więc co? Potrafisz? To zaprzyj się i pokaż im na co Cię stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zdecydowanie "coś" takiego trudno pokochać, ale śmiać się też raczej nie ma z czego. To powód do żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnold - nie mierz wszystkich jedną miarą. Jeśli jesteś tu tylko po to, żeby niszczyć komuś życie to poszukaj innego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnold szwarceneger Ty zapewne jesteś ideałem, nie masz żadnej wady. Tylko pozazdrościć. ale żyjąc z nami zna tym swiecie musisz tolerować takie coś jak ja... nie wszyscy są idealni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oesu dobrze siedźmy tu razem i płaczmy bo życie jest złe i ludzie są źli, wszystko do dupy:( i nawet chomik chowa sie w trocinach jak widzi moja mordę:( a ja mu tylko obrałam jabłuszko i chciałam podać:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając, że zamierzałaś podać mu to jabłko w całości to nie dziwię się, że spierdolił w trociny. Nikt nie twierdzi, że życie jest złe, bo jest piękne. Trzeba tylko nauczyć się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy "musisz tolerować"? Tolerancja nie może być przymusem. Nie chodzi o niszczenie komuś życia, ale użalanie się nad sobą i degradowanie samooceny jest destrukcyjne. Nie lepiej po prostu wziąć się za siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeddi1
faktycznie jestes tlusta, upasiona swinia. Poszukaj knura swojej postury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin - jak na to wpadłeś? ;o Problem właśnie w tym, że jak widać autorka ma z tym problem, dlatego pisze. Gdyby wszystko było tak oczywiste z podziałem na czarne i białe to nie byłoby tego forum ;) arnold - nie dziwię się, skoro podajesz mu ilość jedzenia niemalże większą od niego samego fubu - wiesz o tym, że nie jesteś zabawny? Szczególnie, że w Polsce coraz więcej osób otyłych, a jak ktoś próbuje coś z tym zrobić zazwyczaj jest mieszany z błotem i podcina mu się skrzydła. W takich warunkach przetrwają tylko najsilniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile kg dziennie
jedza takie grubasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeddi1
pewnie wszystko co maja w lodowce oraz to co im wpadnie w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój chomik też je duzo
A to miniaurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktosiek
zacznuj od tego,że sama się przestań nazywać toto nic jesteś przecież KTOŚ a nie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×