Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zażenowana8989

weselne atrakcje- po co?

Polecane posty

Gość gość
03.06.2014 pokaz sztucznych gości... manekiny czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobswojslub
Weselne atrakcje powinny być dopasowane do zaproszonych gości. Jeśli organizujecie wesele i zapraszacie gości, których znacie najlepiej wiecie co im odpowiada a co nie. Najlepiej, jeśli atrakcje są różnorodne. Bo nie zawsze jest tak, że wszyscy lubią tylko jeść albo tańczyć. Bywaliśmy na różnych weselach, także takich które były po prostu nudne. Zatrudnienie kapeli i liczenie na to, że wszystko jakoś samo się rozkręci może się skończyć rozczarowaniem. Nie wszyscy są wielkimi miłośnikami zabaw weselnych dyktowanych przez wodzireja. Dla tych którzy szukają inspiracji kilka pomysłów na urozmaicenie przyjęcia: http://zrobswojslub.pl/6-najlepszych-atrakcji-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne tych 6 najwieszych atrakcji:no nie wiem, dla mnie pilkarzyki na weselu to akt desperacji- pzreciez ludzie chca pogadac ze soba, potanczyc, a pilkarzyki maja ( jak chca) na co dzień. Nie bardzo rozumiem idei fotobudki- przeciez zdjecia mozna ( i robi sie) zrobic bez budki .Fajerwerki - i tak goście widzieli lepsze z okazji roznych uroczystosci na swiecie. Karaoke to męka dla sluchajacych. Ale oczywicie kazdy sie bawi po swojemu. Z tego wszytkiego bedziemy miec pokaz zdjec ( ale dyskretnie, przy okazji, jedzenia- gdzie zdjecia beda takze stare - az od pradziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akt desperacji???? Jakiej desperacji, bo nie bardzo rozumiem? Na weselu normalni ludzie chcą się bawić, jak na każdej imprezie, a każdy lubi bawić się w inny sposób. Ja np. kocham piłkarzyki i specjalnie wybrałam skromniejszą sukienkę ślubną, bo w takiej na kole nie mogłabym m.in. okupować stołu z piłkarzykami na swoim weselu, a na pewno strzały nie byłyby tak celne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa weselny biznes. Nie możesz ludzi, którzy zainwestowali swoje pieniądze w ten interes pozbawiać zarobku. Stąd właśnie tysiące reklamowych wpisów na forach, co to niby na tych weselach jest niezbędne. Bo niezbędne jest, dla tych, którzy bez tego musieliby zgłosić się do pośredniaka za inną robotą, albo po prostu kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim weselu miałam fotobudke. Świetna atrakcja dla każdego, bawili się wszyscy i młodzi i starzy! pamiątkowe zdjęcia dla gości będą długo przypominały o wspaniałej zabawie, którą zagwarantowała nam fotobudka z wroclawia! ;) Polecam www. fotoboxik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypier... z tą reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
Zdecydowanie spontaniczna zabawa jest najbardziej udana. Jednak nie w każdym towarzystwie przyjmą się takie atrakcje. Byłam kiedyś na kilku weselach w których zapraszali do konkursów a ludzie masowo wychodzili z sali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te durne zabawy to dno.!Młodzi nie rozumieją że 90% gości nie lubi tego typu zabaw jest to nie komfortowe itp często te zabawy są żenujące! a już wyciąganie gości na siłę to też porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem regularnie wyciagana do takich zabaw z reke przez starszego lub starsza, zwlaszcza jak brakuje panienek na wydaniu w wieku rozplodowym. Probuje uciekac z sali na taka okolicznosc, jak pogoda pozwala, ale zdarza sie ze zima, pada deszcz lub inny kataklizm rozgrywa sie na zewnatrz, a zamknac sie w toalecie na 2 godziny to malo przyjemne. Drodzy Panstwo Mlodzi macie ochote na takie atrakcje to je organizujcie, ale niech uczestnicza w nich tylko Ci goscie ktorzy maja na to ochote. A jak sie nikt do jakiejs fascynujacej zabawy nie zglosi to bawcie sie w nia sami. To wasze przyjacie i to ma przede wszystkim dla Was wyjatkowy wieczor, ale nie kosztem Waszych drogich i kochnych gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie miałam ekipę Party King (fotobudka). Mega profeska, robią głównie imprezy dla dużych firm i mają często zajęte terminy, ale warto się o nich postarać! jedyna firma na Naszym weselu która nie zawiodła w żadnym momencie. Super animator! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często w ostatnich czasach na weselach są popularne fotobudki u nas możesz wybrać z kilku dostępnych pakietów cenowych w zależności od potrzeb. Zobacz, może coś Cie / Was zainteresuje http://fotoboxik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kostiumy w fotobudkach są dostatecznie dezynfekowane? Czy w fotobudce można zarazić się jakimś świerzbem, wszy załapać czy inne świństwo? Nie jest dla was odrażające przebieranie się w coś, co nie wiadomo kto miał na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotobudki są świetne! Miałam na weselu budkę z http://www.wesolafotka.pl/ - mają taką ilość gadżetów, że goście nie wykorzystali wszystkiego, a zabawa była taka, że musieliśmy tam jeden stolik przenieść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to super sprawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go2events
Ja tam miałam sporo atrakcji dla naszych gości. To był strzał w 10, bo wszyscy dobrze się bawili i do dziś wspominają nasze wesele. Wszystko dzięki firmie eventowej go2events - zadali o najmniejszy szczegół! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że goście masowo uciekali z sali przy takich zabawach. Ostatnio byłam na weselu na którym wszystko było ok oprócz takiej szopki z "licytacją" tańca z młodą (brali udział faceci) a później z młodym (kobiety). O ile faceci jeszcze jakoś się tam licytowali, to kobiety stały na cielaki na tym środku i żadna nie chciała się targować to po prostu zabawa nie dla nas. Ja też nie chciałam licytować bo nie miałam przy sobie większej gotowki, niby po co miałabym nosić większą gotówkę na wesele.. Ostatecznie młodą "sprzedali" za 70 dych a młodego za szalone 20 .. Młody widział, że goście są zażenowani tą niby zabawą i na końcu powiedział niby w żartach że i tak wisi temu i tamtemu kasę to mu od długu odliczą, goście sie rozesmiali i sie atmosfera troche rozluźniła. Oczywiście to nie była prawda z tym długiem tylko musiał coś wymyślić na szybko żeby nie wyciągać kasy od gości za tą żałosną licytację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jako takich atrakcji weselnych i zabaw nie lubie. jednak podoba mi si eopcja z fajerwerkami. ogladalam juz oferte firmy www.pol-expance.pl/ i zastanawiam si enad tego typu pokazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.23 ja jako takich atrakcji weselnych i zabaw nie lubie. jednak podoba mi si eopcja z fajerwerkami. ogladalam juz oferte firmy www.pol-expance.pl/ i zastanawiam si enad tego typu pokazem. Zgadzam się z przedmówcą, widziałam kiedyś pokaz fajerwerków połączony z tancem mlodych i wyjatkowo ladnie to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka jest dla debili i kretynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animator_Fotoakuku
Sam jestem animatorem fotobudki i z doświadczenia powiem, że to na prawdę robie fajne wrażenie na weselu :) Na początku ludzie się krepują ale jak tylko się rozkręci to czas leci bardzo szybko a zabawa jest szampańska :) Ja obsługuję Fotoakuku :)Bardzo fajna fotobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako weselna atrakcje modne staly sie ostatnio fajerwerki. mysleliscie o tym? w http://rakietowo.pl/ znajdziecie niezxla oferte moze cos wybierzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka bo debilizm dla debili. Wesele to najważniejszy dzień a fotobudka to strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teskaa0
Jeżeli ktoś myśli nad czymś fajnym i prostym na wesele, bo nie chce szaleć, to moze np. mobilny bar kawowy? Coś takiego oferuje perfect service, może warto się zapoznać jak to wygląda? Bo na pierwszy rzut oka moim zdaniem bardzo spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weselne atrakcje warto zrobic zeby nie bylo bardzo nudno na weselu. osobiscie robilismy pokaz fajerwerkow. kupowalismy je w http://rakietowo.pl/ - naprawde warto bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.03 weselne atrakcje warto zrobic zeby nie bylo bardzo nudno na weselu. osobiscie robilismy pokaz fajerwerkow. kupowalismy je w http://rakietowo.pl/ - naprawde warto bylousmiech.gif Zgadzam sie fajerwerki to swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dużo to nie zdrowo. U nas na weselu było kilka zabaw, ale żeby jakieś specjalne atrakcje to nie.. czasami można przesadzić. My atrakcje mamy na pamiątce video, ponieważ zdecydowaliśmy się na oryginalnych kamerzystów z firmy videomirków. Oryginalnych bo mamy teledysk ślubny i trailer w stylu https://vimeo.com/185953036/f0be235f81 Wszyscy goście są zachwyceni tym video i telefon o pożyczenie płyt odbieramy średnio raz w tygodniu- mówię całkiem serio :p Także moim zdaniem warto jest postawić na wspaniałą pamiątkę z tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×