Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziony82

Informacja dla szukających żony za wschodnią granicą

Polecane posty

Gość zawiedziony82

Pisałem z wieloma bardzo ładnymi kandydatkami i one tez mają swoje wymagania.Oto najważniejsze cechy dla tych którzy marzą o super lasce zza wschodniej granicy.Musisz być wysoki,przystojny (najlepiej brunet lub szatyn) z własnym mieszkaniem,mile widziany dyplom inżyniera (obojętnie jaki) a jeszcze lepiej jak jesteś południowcem :( Już byle kogo nie chcą jak to było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0980897979678tyugjg
Jo jesteh z południo nadam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony82
Chodzi o kraje południowej europy bo one tam mają ciśnienie na gości z ciemnymi włosami i opalonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0980897979678tyugjg
samotny o ile Ja pamiętam to zawsze byłeś wielkim zwolennikiem ukrainek......co się takiego stało, że Ci się odmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbdd
Przede wszystkim należy pamiętać, że polscy faceci sa najbrzydsi z wszystkich krajów europejskich. Ostatnio była u mnie przyjaciółka w Włoch i nie mogła się nadziwić jak brzydkimi i niezadbanymi facetami są Polacy i jaka jest dysproporcja w urodzie pomiędzy nimi, a Polkami. Powiedziała,że szok jeszcze czegoś takiego nie widziała, sami brzydale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony82
Ale kobiety zza wschodniej granicy są 100 razy ładniejsze od naszych.Pamiętam że kiedyś jak ktoś mi powiedział że Ukrainki są piękne to go wyśmiałem a dzisiaj przyznam mu rację.Miałem przez kilka miesięcy konta na kilku portalach randkowych ale usunąłem jak zobaczyłem nasze polskie kobity normalnie porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0980897979678tyugjg
Cannibals Massacre vs dfbdd zabawne są te wojenki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0980897979678tyugjg
kurwa co mi się wkleiło?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbdd
Ja nie mówię, że nie są ładniejsze od Polek, pewnie są, chodzi mi bardziej o to, że Wy Polacy jesteście brzydalami i gdzie Wam do nich, jak one takie ładne. Co się dziewczyną dziwicie, że chcą mieć bruneta, ładnego, wysokiego, połudiowca. Sami chcecie ładne Ukrainki przecież. Skoro są ładne i moga przebierac, to po co im brzydcy o ohydni Polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony82
Druga sprawa to niektóre z naszych babek kłamie że wygląd faceta się nie liczy bo charakter ważniejszy a kobiety ze wschodu stawiają sprawę jasno że MA BYĆ PRZYSTOJNY a kiedyś to nawet brzydki,stary kawaler ze wsi który mieszka z rodzicami miał wzięcie u kobiet ze wschodu. Czasy się zmieniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbdd
No ale Wy tylko zwracacie uwage na wygląd i na tej podstawie wartościujecie kobiety, więc czemu się dziwicie, że one tak robią. Trafił swój na swego. Można być naprawdę z ładną dziewczyną i być bardzo nieszczęśliwym, a można być z mniej atrakcyjną i być najszczęśliwszym na świecie. Ale Wy tego nie zrozumieccie, dla Was to za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umper
trzeba być idiotą, żeby myśleć że te laski chcą czegoś poza ustawieniem się i obywatelstwem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbdd
No tez mi się wydaję, że z miłości do Was to one raczej za mąż nie wychodzą. A jak już dostaną to obywatelstwo i znajda tu jakąs prace, to pewnie zaczną się rozglądać za jakiś facetem do kochania, a nie do obywatlestwa i utrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niw wyginęły
powychodziły za mąż za Niemców, Włochów, Holendrów, Szwedów i facetów z innych bogatszych od Polski krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki_facet
Nasze kobiety wolą przystojniejszych zagraniczniaków niż mniej przystojnych Polaków i dlatego tacy jak ja nie mogą znaleźć partnerki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0980897979678tyugjg samotny o ile Ja pamiętam to zawsze byłeś wielkim zwolennikiem ukrainek......co się takiego stało, że Ci się odmieniło? ukrainka go zostawiła dla starego 70latka bo był bardziej przy kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0980897979678tyugjg samotny o ile Ja pamiętam to zawsze byłeś wielkim zwolennikiem ukrainek......co się takiego stało, że Ci się odmieniło? ukrainka go zostawiła dla starego 70latka bo był bardziej przy kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0980897979678tyugjg samotny o ile Ja pamiętam to zawsze byłeś wielkim zwolennikiem ukrainek......co się takiego stało, że Ci się odmieniło? ukrainka go zostawiła dla starego 70latka bo był bardziej przy kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0980897979678tyugjg samotny o ile Ja pamiętam to zawsze byłeś wielkim zwolennikiem ukrainek......co się takiego stało, że Ci się odmieniło? ukrainka go zostawiła dla starego 70latka bo był bardziej przy kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im chodzi tylko o kase i obywatelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im chodzi tylko o kase i obywatelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niby one sa ladne. Sa po prostu tandetne. Pelna tapeta na twarzy+ cichy ledwo zaslaniajace tylek i cycki ZENADA. Jak im to zabrac to wygladaj przecietnie. Jak Polakom podobaja sie kobiety o wygladzie przydroznych prostytute to gratuluje gustu i klasy. No Polki takie nie sa wiec sie za nas nie bierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nie wiecie czemu
tak to mają dziwkę na 5 lat, poudają przez ten czas małżeństwo ona mu zapłaci i jeszcze da d**y na każde skinienie :P a tak to za ukrainkę przy drodze by musiał 50zł każdorazowo płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nie wiecie czemu
tak to mają dziwkę na 5 lat, poudają przez ten czas małżeństwo ona mu zapłaci i jeszcze da d**y na każde skinienie :P a tak to za ukrainkę przy drodze by musiał 50zł każdorazowo płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do wszystki albo do romantyka II który coś o tym wspominał...a jakie są darmowe, bezpłatne portale na ten temat na ukrainie albo w rosji??? 30 -35 latek??(anglojęzyczne, rosyjskojęzyczne ewentualnie polskie:))może ktoś zna? ma dość tych pseudo portali ze spammerami i nieprawdziwymi fotami Nikkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co to za jakieś dziwactwo żeby kobieta patrzyła tylko na wygląd, facet to ma być facet ma być silny, zaradny i inteligentny. Ma mnie szanować i kochać, mamy się rozumieć i lubić :) Urodziwy nie musi być ale musi być wyższy i silniejszy i zdrowy :) Ma być męski a nie jakiś laluś, to ja mam być lalka a nie on ;P Kobiety ze wschodu chcą się wyrwać taka prawda, ale przy okazji marzą też o miłości. One po prostu marzą o tym walecznym rycerzu na białym koniu, który je porwie i będą żyli długo i szczęśliwe. :) Ja jestem z północno-wschodniej Polski, mieszkam pod granicą białoruską, w moim regionie jest bardzo dużo ładnych dziewczyn, serio byście się ciągle oglądali na ulicach, w lokalach, sklepach. Myślę że dlatego że tutaj jest takie pomieszanie się różnych genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś sorry, ale ładnej białorusinki to ja jeszcze na oczy nie widziałem xx Ja mówię o Polkach a nie Białorusinkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×