Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziony82

Informacja dla szukających żony za wschodnią granicą

Polecane posty

Gość gość
wiadomosc dla romantyka II, dzięki za info, zajrzałem, ale totalne rozczarowanie albo wg mnie scammers albo platne strony....ale duzo nieprawdziwych fot.... zarejestrowalem sie na jednym z portali, ale mam wrazenie tak na 90%, że większość to nieprawdziwe portale....z jedną z osób zacząłem psać, ale już po 3 emailach zorientowałęm się, że dązy ta osoba do wyłudzenia pieniędzy.... nie wiem ale wolalbym adres normalnego ukraińskiego portalu takiego jak nasz onet albo o2.pl i np. sympatii czegos w tym stylu...a tu trzeba podac nr tel. nie wiem czy to bezpieczne...Tobie naprawdę udało się korespondować z kimś normalnym i realnym i w miarę ładnym??? w dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam żonę Ukrainkę i jestem z nią szczęśliwy. Ukrainki to wspaniałe kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reaper Grim
Dnia 13.12.2012 o 11:32, Gość dfbdd napisał:

Przede wszystkim należy pamiętać, że polscy faceci sa najbrzydsi z wszystkich krajów europejskich. Ostatnio była u mnie przyjaciółka w Włoch i nie mogła się nadziwić jak brzydkimi i niezadbanymi facetami są Polacy i jaka jest dysproporcja w urodzie pomiędzy nimi, a Polkami. Powiedziała,że szok jeszcze czegoś takiego nie widziała, sami brzydale.

a sama brzydka jak noc listopadowa 😂i to na sto procent, a co do włoch to pieprzysz farmazony 😂 koleżanka chyba była we włoszach 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO

Mnie moja narzeczona z Białorusi wzięła jak byłem gołodupcem bez pracy, z depresją, więc intencje musiała mieć szczere.

Dziś już stanąłem na nogi, pracuję, ona mnie cały czas wspierała, była cierpliwa, więc nie ma sensu szufladkować kobiet ze wschodu.

Polki, gdy kiedyś były popularne, wśród zachodnich facetów, zanim wyparły je na rynku matrymonialnym Ukrainki, Rosjanki i Białoruinki też niektóre były roszczeniowe, szukały kasiastego.

Mało to młodych kobiet poleciało na starych, zdziadziałych Hansów dla kasy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś

Europejskie kobiety to dno.Puszczalskie, alkoholiczki, agresywne, roszczeniowe. Polecam wszystkim MGTOW poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość goś napisał:

Europejskie kobiety to dno.Puszczalskie, alkoholiczki, agresywne, roszczeniowe. Polecam wszystkim MGTOW poczytajcie

Kurwa 10 lat mieszkam w Stanach Zjednoczonych i powiem ci coś o puszczalskich kobietach.

Wschodnie i zachodnie wybrzeża, czyli NY, LA i okolice - takiego ku'restwa, puszczalstwa jak tam nie zobaczysz nigdzie, nawet w Londynie.

Natomiast w środkowych stanach USA jest dużo fajnych porządnych kobiet. Ale wybrzeża to kicha straszna.

Do tego Amerykanki są mniej kobiece niż Europejki w sensie charakteru. Mają takie twarde usposobienie, brak im tej delikatności, którą mają Europejki. Dlatego Amerykanie lecą na Brytyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Kurwa 10 lat mieszkam w Stanach Zjednoczonych i powiem ci coś o puszczalskich kobietach.

Wschodnie i zachodnie wybrzeża, czyli NY, LA i okolice - takiego ku'restwa, puszczalstwa jak tam nie zobaczysz nigdzie, nawet w Londynie.

Natomiast w środkowych stanach USA jest dużo fajnych porządnych kobiet. Ale wybrzeża to kicha straszna.

Do tego Amerykanki są mniej kobiece niż Europejki w sensie charakteru. Mają takie twarde usposobienie, brak im tej delikatności, którą mają Europejki. Dlatego Amerykanie lecą na Brytyjki.

a ty masz tam jakąś kobietę? jeśli tak to Polkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ... napisał:

a ty masz tam jakąś kobietę? jeśli tak to Polkę?

Spotykam się z Kanadyjką która mieszka na stałe w Newark, NJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×