Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eor

Happy Lift

Polecane posty

Gość wajo16
Witam wszystkich, Chętnie podzielę się doświadczeniami . Wczoraj byłam w klinice Abroziaka w Warszawie. Miałam wczoraj zabieg nićmi policzki i szyja. Dziś jestem w strachu bo jedna strona fajnie się ułożyła natomiast druga ma wgłębienia i nierówności. Ponoć to świeża sprawa i ma się wyrównać. Martwi mnie tylko że jedna strona jest ok a druga nie bardzo i to samo z szyją . Jedna strona dobra a po drugiej widoczne miejsce gzie ściągnęło skórę i mam załamanie. Twarz byłą robiona nićmi 4D barby szyja Heppy lift. Efekty ponoć powinny być super ale na razie martwię się tymi nirównościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ten zabieg w Derma-Clinic Dr Orlitz w Częstochowie i jestem MEGA zadowolona! Policzki mam pięknie naciągnięte przy czym nie wygląda to sztucznie! Bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angella Verner
Witam,chcialam tylko zapytac o jedno....czy ma , ktoraj z pan jakies zdjecia...chcialabym zobaczyc jak panie wygladaja po zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ila5678
Robiłam zabieg happy lift 2 tygodnie temu w Akademii Dermatologii Estetycznej, robiłam same policzki i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest rewelacyjny! Wygląda bardzo naturalnie, polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mialam jeszcze do czynienia z tym zabiegiem, robiłam coś bardziej znanego, zabieg DermaTude - MEtaterapia - uważam, że to bardzo dobry zabieg z wiatminami np. E C i E, daje szybki efekt, skóra się napina i wygładza, ja czułam różnicę bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wajo16 mam pytanie czy nierownosci juz sie wyrownaly i po jakim czasie? Czy jest Pani zadowolona z tego zabiegu. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZawiedziona
Jestem 2 tyg po podnoszeniu brwi Happy lift.Zadnej poprawy,chociaż Pani Dr mówiła,ze efek będzie widoczny odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Państwa Po pierwsze lekarze medycyny estetycznej to krętacze , oszuści i wyzyskiwacze ! Zrobiłam nici w Warszawie u pewnego Koreanca , który przylatuje na kilka dni do Polski raz na dwa miesiące ! Jakaś klinika X zrobila wielkie show z dr z Azji ! Pośredniczą w usłudze i zarabiają kasę / chwyt marketingowy . Do rzeczy . Rozmawiam z niejaka dr X która pośredniczyła w przed info o zabiegu. Pytałam milion razy jakie sa efekty po faceliftingu - czy mogę wrócić do pracy . Oczywiście wszystko w samych superlatywach ! Zachęcająco i z webą przekonywała mnie, ze będę zachwycona z nici PDO z haczykami ! Koreańskie nadjdłuższsze wykonane przez Korenaczyka lekarza ! Dobry bajer ;) zabieg wykonałam - pan dr z Koreii powiedział mi prawdę , ze efekt będzie 40% - gość nie oszukuje choć nie mówi po angielsku wiec jest tłumacz który trochę kręci ! Wszystko załatwia polska pani dr zachwalając i wychwalając wszystko umiejętnie ! Koreaniec raczej nie opowiada bzdur - tylko mało mówi bo ona nawija makaron na uszy . Zabieg poprzedzony był akupunktura i nastawieniem kośćca - uważam , ze to jest kolejny bajer ! Nic a nic to nie daje ! Dobrze ze miałam to gratis .. Zabieg był w mocnym znieczuleniu i dostałam 24 nitki łącznie na policzki i podbródek oraz linie rzuchwy ! 6 tys taka przygoda ;) po zabiegu okazało sie ze efekt jest tragiczny ; pani dr zapewniała inaczej ! Spuchlam , nitki sie pomarszczyły , były widoczne : pojechałam na kontrole kolejnego dnia bo doznałam szoku ! Dr z Seulu pougniatal wszystko i mówił ze BedZie ok , ale potrzebuje 2 ty aby sie wszystko pogoiło! Wychodząc pani dr powiedziała mi ze swietnie wyglądam - to juz była kpina zupełna ! Nie chciało mi sie z ta kobieta dyskutować .. Żenada ! Do tego wyszły mi wszędzie sinaki ! Jestem tydz po niciach i nie mogę wyjsć z domu ! Czuje ból, ciągną przy rzuchwie i jestem żółto - fioletowa ! Opuchnięta tak jakby mnie ktoś zmasakrował na ringu ! Opuchlizna schodzi - efekt bardzo słaby może 30% ! Nie warto ! Kłamstwo i wielkie oszustwo ! Miałam jeszcze doczynienia z innymi lekarzami w Warszawie , ale to juz z kwasem i botoxem! Proszę państwa co jeden to lepszy , można książkę napisać jak kręcą oszukują i kłamią ! Zero kreatywność ! Bardziej zepsują zabiegi niż poprawia urodę ! Pozdrawiam Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nici bardzo ładnie się przyjęły. Trzeba tylko cierpliwości, bo efekty widac dopiero po kilku tygodniach. Nie ma co panikować na początku. Polecam Klinikę Urody Agnieszki Kurpias, gdzie robiłam zabieg i dowiedziałam się wszystkiego o niciach. Dzięki temu nie spanikowałam i nie miałam takich przygód jak niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicb12
Ja robiłam ten zabieg w klinice BONADEA i jestem bardzo zadowolona! Policzki mam pięknie naciągnięte przy czym nie wygląda to sztucznie! Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfinka91
Witam, Ja jestem po zabiegu. Miałam robione policzki w klinice Bonadea. Gorąco polecam! Po zabiegu czuje się i wyglądam rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam306
Czytam ze to jedna z najlepszych metod bez skalpela.. Ogólnie też się boję skalpela ale te nici Happy Lift Double Needle są po porstu cudowne i magiczne . Potrafią zdziałać cuda polecam tą klinikę liftingu Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście miałam zabieg w Instytucie Medycyny Estetycznej Imeiaa o jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiusia
polecam zabieg w klinice bona dwa w Krakowie , profesjonalne podejście do klienta i skóra wygląda na młodsza bez użyciu skalpela :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingab
Polecam zabieg liftingu w klinice Bonadea. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie, zabieg wykonali profesjonaliści. Osiągnęłam zamierzony efekt, jestem bardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoZabiegu
ja robiłam zabieg liftingu niciami Double Needle w klinice Bonadea jakieś 3 miesiące tamu! :) Jestem zachwycona efektami. skóra powróciła do dawnej świetności a mi odjęło kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rags28
Uważam że to całkiem przydatna usługa ! Skóra wygląda 2 razy młodziej ! polecam zabieg w klinice Bonadea ! widziałem efekty i naprawdę super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak600
Zabieg jest rewelacyjny- szybki i efektowny. Zmarszczki wygładzone, zabieg nie pozostawia żadnych śladów. Nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu a efekt wygładzenia utrzymuje się jeszcze długi czas.Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malijna4356789
polecam zabieg liftingu w klinice Bonadea- bardzo ładny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bonadea genialni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllka
Polecam. Ja zafundowałam mamie jako prezent i jest zadowolona z zabiegu liftingu wykonany w Krakowie w Bonadea. Dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia sylwia
Polecam zabieg liftingu w klinice Bonadea . Koleżanki mama tam robiła i jest po prostu o parę lat młodsza i nie wygląda to sztucznie a zabieg był bezbolesny to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się Bonadea reklamuje!!! Uważają,że czytają to same idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie prawdę a nie zachwalacie te swoje dziwne kliniki! I tak nikt tam nie pojedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkakrtonie - 3,4 razy robilam ten zabieg w salonie Beauty Center w Szczecinie i jestem super zadowolona. Robiłam Nici haczykowate po trzy na jednej stronie policzka, robiłam tez pod oczami. Po zabiegu Nićmi z haczykami znikneły mi tak zwane chomiki czy linie marionetki nie wiem jak to sie dokladnie nazywa, ale skóra pod polikami fajnie sie naprężyła. Pod oczami zmarszczki się zmniejszyły tak, że nie musze robić botoksu. Polecam Ten Salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Postanowiłam i ja sie wypowiedzieć. Przede wszystkim Bandea,czy jakos tak,po czytanych wypowiedziach w zyciu bym nie skorzystała.... ;) co do nici,w ciągu ostatnich dwóch lat,dokładnie w lipcu beda dwa lata,miałam robione 3 razy...za kazdym razem bez efektu.Tzn był,dopuki twarz miałam lekko napuchnietą...po zejsciu opuchlizny wszystko wróciło do stanu poprzedniego.Kasa wywalona w błoto.Moze to działa na modszaskóre? stare baby jak ja,mam teraz 47 lat,sa bez szans jesli chodzi o nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups...przepraszam za błąd...miało być ,,dopóki''... dodam jeszcze,że moja załamka po tych trzech przygodach z nićmi powoli mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić w Krakowie Instytut Piękna Bielenda, oni są specjalistami jeżeli chodzi o medycynę estetyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×