Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomekkk12321

szybki seks oralny

Polecane posty

dziewczyny, ile z Was miewa w ciagu dnia fantazje typu: "oj, wzielabym teraz do ust grubego, zadbanego penisa... ale tylko na chwile i nic wiecej..."? I jak zapatrujecie sie an ewentualna realizacje takiej fantazji? W koncu jedno z drugim rzadko kiedy idzie w parze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię lody
Cudownie jest polizać coś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to, ale ile z Was ma odwage fantazjowac o "szybkim oralnym numerku" z nieznajomym, nie mowiac juz o realizacji takiej fantazji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miewam takich fantazji w ogóle. Natomiast ciekawa jestem kim jest facet, w którego głowie rodzą się pomysły, że polizanie penisa może być dla kobiety marzeniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeszcze z nieznajpmym :O My w ogóle o niczym innym nie marzymy, niż o tym, żeby jakiś dupęk bojacy się odpowiedzialności zapakowal nam chooya w paszczu :O Omg! Ze też zawsze tu się trafi na jakiegoś debila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieca fantazja erotyczna sprowadza się do aktywności ze strony faceta/ów. Same chciałyby tylko czerpać przyjemność. Ja już wyleczyłem żonę z takiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, oczywiście ty dojrzałes, stąd się biorą twoje wyrafinowane spekulacje na temat kobiecych fantazji. Bo oczywiście szansa wyroochania w usta (nie no, z pytania wynika, ze nawet samgo oblizania!) penisa obcego faceta może być czymś, o czym kobiety MARZĄ! To jest przemyślana wizja dojrzaleggo faceta. Ty uwazasz, ze to może być coś, o czym może marzyć kobieta? No chyba, ze obracasz się w towarzystwie dyskotekowych zdzir, które uważają możliwośc obciagniecia kumplowi kumpla bo on taki przystojny (!) za powód do dumy. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmrau
z nieznajomym nigdy w zyciu, lepiej znajdz sobie otwarta dziewczyne, a nie licz na to, ze nieznajoma nagle zrobi ci loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też marze o tm żeby liznąc jakiegoś obcego fiuta najlepiej z osadem 3-dniowym - co za matoł wpadł na pomsł , że jakaś kobieta wogóle moze myślec o czymś takim ? , oczywiście oprócz puszczalskich , choc też wątpie by wylizywaly dla przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×