Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
meliniada

Zgrzewarka do folii

Polecane posty

Gość gość
tepe huje co wy polecacie hurtownie i targi a pytanie było o głupią zgrzewarkę do żywności próżniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tutaj zajrzeć yeson.eu/pl/c/Zgrzewarki/2 Zgrzewarka impulsowa dobra do folii każdego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnej jakości maszyny i urządzenia pakujące można dostać bezpośrednio u producenta w firmie https://www.did.com.pl/. Dobre ceny, wysoka jakość. Dostępny także serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olektronbolski

Folię ldpe z nadrukami zamawiam bezpośrednio u producenta  www.nowaplast.pl który przysyła gotowy produkt więc sami na miejscu już nie musimy korzystać ze zgrzewarki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam!

Jakiej firmy moglibyście polecić zgrzewarkę  do pakowania próżniowego,do domowego użytku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztan

Też polecam https://www.did.com.pl/. Nie tylkozgrzewarki do folii, ale też wszystko, co potrzebne do pakowania w dobrej cenie i jakości. Plus za to, że mozliwa dystrybucja na terenie całej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videl

ja mam zgrzewarkę profi cook i dla mnie jest naprawdę rewelacyjna, bo obsługuje się ją bez problemu i nie muszę codziennie laać do sklepu po świeże mięso na obiad, tylko mogę robić zakupy raz na 3/4 dni 🙂 dla mnie to duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zaopatruję się w KEGEL Machines, mają spory asortyment i pomogą dobrać odpowiedni model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę duzo tutaj zalezy, do jakiego użytku decydujecie się na zgrzewarkę. Inne są potrzeby w sklepach internetowych, inne w przemyśle, inne w domu.

Jeśli zalezy Wam na porządnej zgrzewarce, polecam kontakt z nimi:

https://astrapack.pl/

W firmie powinni doradzić Wam odpowiedni model. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rewelacyjnie sprawdza się zgrzewarka próżniowa FoodSaver. Świetna jakość, łatwo się jej używa i produkty naprawdę długi czas są świeże. Nie zajmuje też dużo miejsca, co było dla mnie ważne, bo moja kuchnia niestety nie należy do największych. Pomaga też zaoszczędzić sporo czasu, bo teraz mogę przygotować większy posiłek i go poporcjować i mam pewność, że zostanie świeży i zachowa smak i zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×