Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
tez musze sprawic sobie komode do sypialni .chcialam taka z glebokimi szufladami a na gorze poloze przewijak. tez sie zastanawiam jak Beaciunia,mysle ze juz urodzila ...pewnie niedlugo sie do Nas odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaszek a jak dziala do naoska dlamaluszkow ten sprzet w sensie jak sie go uzywa??? nio i zastanwiam sie po co mi te pieluszko tetrowe i flanelowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata moje strasze dziecko było bardzo chorowite, ja bez fridy nie wyobrażałam sobie wyczyścić tego małego noska inaczej! Zmieniałam ją kilkakrotnie. Są różne odmiany np takie podłączane do odkurzacza, co dla mnie jest zbytnią kombinacją... wybrałam wersję normalną- ustną. Monia dzięki za linka, kupie chociaż nie wiem jak wy jej używacie, np jak leżycie na boku to jak jest ułożona ta poduszka? Może jak już przyjdzie to się "dopasujemy" :) Czytałyscie dzisiaj artykuł na onecie :To nie powinno się stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Witam was kochane, jeszcze z Zuzią w brzuszku. Jutro mam termin, więc muszę wstawić sie w szpitalu. Jestem bardzo ciekawa co z nami zrobią (będą czekać czy od razu kroplówka na wywołanie). Tydzień temu na wizycie kontrolnej miałam 1,5 cm rozwarcia, lekarka dotykała główki małej, więc mam nadzieję, że się coś więcej ruszyło. Trzymajcie kciuki za nas. Muszę powiedzieć, że stres jest coraz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciniunia trzymaj się :) wszyscy trzymamy kciuki za Ciebie i Zuzie :) bedzie dobrze :) Spiderka czytałam ten artykuł straszny tylko współczuć matce ale niestety taka jest świadomość wśród kobiet ze trzeba robić takie badania, bo rzeczywiscie lekarze nie zawsze daja skierowanie na badania. Dziwi mnie tylko jedno zdanie w tym artykule ze jak dojdzie do zarazenia dziecka to "należy jak najszybciej podać matce antybiotyk, który może całkowicie wyleczyć dziecko " A co do poduszki to ja ją roznie kładę i pod brzuch i pod plecy zalezy jak mi w danym momencie pasuje ale kazdą noc spie z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny jeszcze jedno jakie macie teraz ulożenie dziecka bo ja wcześniej miałam przez cały czas głowkowe a w piątek okazało się ze maluch się przekręcił i jest miednicowe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Ania, na pewno Twoj mały sie jeszcze przekręci duzo razy, więc nie denerwuj sie. Najważniejsze żeby do samego porodu był główka w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciunia trzymaj się :) Ania myslę że nie jest tu mowa już o Rova tylko o tych co leczą dziecko Spiromycyna czy jakoś podobnie - ją sie podaje gdy na amnio wychodzi że doszło do zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Spiderka masz racje tylko tam bylo napisane ze leki moga calkowicie wyleczyc dziecko co niewiem czy do konca jest prawda pewnie wszystko zalezy od rodzaju wady, tak czy siak swiadomosc lekarzy i kobiet, które chca mniec dzieci lub sa w ciazy jest za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Agata ciezko mi tak piszac wytlumaczyc jak dziala frida- na zasadzie wciagania przez rurkę ... troche moze obrzydliwie to brzmi ale ta frida do czyszczenia noska jest rewelacyjna, gruszka tak sie nie sprawdza... jesli chodzi o pieluszki to np ja kupuje, podkladac bede dziecki , wycierac jak sie uleje itp a flanelowa mozna przykryc nawet w wozeczu jak bedzie bardzo cieplo to zamiast kocyka. pozdrawiam dziewuszki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja nawet jie wiem jakie mam ulozenie synka, nie mam pojecia ale wiem ze jak kopnie to czuje przy tyłku - dosłownie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wytlumaczenie o co chodzi w tej fridzie... co do artykulu czytalam popsul mi humor .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Beaciunua trzymajcie sie z Zuzią:-) i czekamy na dobre wiesci. dziewczyny ktora z Was po Beaciuni ma termin??? rogaliku a co u Ciebie??nic do Nas nie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też powoli robie zakupy i kompletuje wszystko.Co do artykułu to też przeczytałam i się przeraziłam ,z tego artykułu wynikało,że ten chłopczyk miał poszerzone komory mózgu więc można było przypuszczać,że coś się dzieje złego :(naprawde szok. Beaciunia czekam aż szczęśliwie urodzisz i napiszesz,że jest wszystko okej.Każda dobra wiadomość daje mi siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka z poduszką napewno sie zgracie :-) Ja tez sie zastanawialam jak z nia spac ale szybko obralam taktyke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny czy Wam tez ciezko sie oddycha w ciazy?ja czasami mam tak ze mnie ostro zatyka i ciezko mi sie oddycha.szczegolnie jak poleze na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mi tez ciezko sie oddycha jak spie lub leze na plecach dlatego probuje caly czas spac na lewym boku a jak juz nie moge to na prawym dzis polezalam troche na plecach i od razu ciezko sie oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no wlasnie ja tez polezalam na plecach przed tv i teraz mecze sie z oddychaniem ale przejdzie mam nadzieje. dziewczynki a myslalyscie jakich kosmetykow bedzuecie uzywaly dla Waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dziecko nie bedzie miec uczulen suchości typu atopowa skóra to zostanę przy NIVEA, dla straszego synka miałam z nivejki wszystko płyn do mycia ciała i włosów, potem już szmpon, i mleczko i kremy do ciała. Piękny zapach,poręczne opakowania. po OPR od położnej że sudokrem totylko na odparzenia to potem miałam na smarowanie dupki Bepanten. A co wiecie na temat przemywania pępka? Gencjaną czy jakimś specjalnym płynem? ^ lat temu smarowałam gencjaną a teraz ponoc sie pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
moje kolezanki na pępuszek uzywaly spray oktanisept a co mi poleca,zobaczymy,podpytam w szpitalu po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Cześć dziewczyny, a ja termin mam na 25.03. Wszystko oprócz wózka już kupione i czeka :) Synek waży już prawie 2 kg i rozwija się książkowo. Już nie mogę się doczekać kiedy będzie z nami, i kiedy odstawię wreszcie Rova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natasza a robiłas teraz badania jakie masz wyniki i jak samopoczucie przede wszystkim ? A imię wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wróciłam z pracy pozabieralam pare swoich rzeczy i już jestem na zwolnieniu teraz czas na odpoczynek i czas dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Hej Natasza.wynika z tego ze jestes kolejna po Beaciuni:-) fajnie-marzec juz niedlugo:-) wlasnie jakie imię dla synka? ja nadal mam problem z imieniem,mąż co innego ja co innego-maz chcialby Ksawier ale czy ja wiem... Aniu nareszcie masz zwolnienie-ODPOCZYWAJ KOCHANA:-) W pt mam wizyte u ginekologa i dokladne usg w 23tc, mam nadzieje zr u Nas tez wszystko ksiazkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia napewno bedzie wszystko dobrze :) no najpierw Beaciunia potem Natasza pozniej chyba Agata jak dobrze pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tak,tak Ania a potem Ty:-)po Tobie chyba juz moja kolej a po mnie Spiderka:-) jeszcze Rogalik ale chyba polowa czerwca i nie wiem jak dzikiBez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperałam troche po forum i takie znalałam daty porodu reszty dziewczyn nie znlazłam beaciunia28.sty natasza25.mar titanum08.kwi agata09.kwi aniap2812.maj moniaszek01.cze spiderka07.cze dziki bez26.cze gien3 kamylaka rogalik secret123456789 wilkama jesli macie cos wiecej to uzupełniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pisalam dzis na forum i patrze teraz nie wyswietlil sie moj post. :( tak ja mam termin na 9 kwietnia ale cos czuje ze bedzie wczesniej. wIDZE ZE NOWE dziewczyny sie pokazaly na forum Witam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×