Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
jesli chodzi o brzuch bo twardy tak na wysokosci pępka, moze ciut niżej, czuje ze sie napisana i po paru sekundach odpuszcza i jest juz normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to troche podejrzana cena na allegro cena jest 2499 na ceneo podobne ceny kurcze fajnie jakby on kosztowal 1000 ale chyba bym nie zaryzykowala bo to i tak jest duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to synek jakos sie tam wypina :) u mnie dzis mialam wrazenie jakby jezdzil piastką po calym brzuchu od srodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
nie Aniu to raczej nie synek- mysle ze to skurcze takie ...troche sie boje bo dzisiaj mam je dosc czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm kurcze to chyba Spiderka pisała ze mozna zrobic ktg żeby zobaczyć skurcze ale z drugiej strony ostatnio lekarz powiedział Ci macicy po prostu ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
bede to obserwowala,jak cos to zadzwonie do gina. jak bylam na wiz.to bylo wszystko ok wiec mam nadzieje ze to normalne:-) Ide spac bo jakas padnieta dzis jestem. dobrej nocki dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
No trochę dziwna ta cena, taki bez fotelika to ok 2000zł, może tu sama spacerówka, nie jest jasno w opisie czy gondola jest w zestawie. Ja stawiałam na kolor Antarctica ale na zywo jest dużo bardziej jaskrawy niż w necie i chyba weźmiemy Europa. Australia naprawdę ładny, ale chyba wolę ciemniejszy wózek. Tak sobie myslę, że jak dziecko ubiorę do spacerówki np. w zielony kombinezon to się trochę będzie gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Moniaszek, a czy ty masz ciągle w tym samym miejscu ten twardy brzuch? Ja też mam tak często ale lekarz na usg prenat. powiedział, że to ... pupa dziecka. Więc jak lekko się zmienia położenie to stawiałabym na dziecko. Ja za to od kilku dni mam sine wokół pępka. Ale czytałam, ze to normalne po 30 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Natasza wlasnie tez pomyslalam ze to cena za sama spacerowke ale napisalam do nich i odpisali ze to za calosc z gondola.u mnie bez fotelika koszt to 1900zl. jesli cjodzo o brzuch to przewaznie tak w okolicach pepka,tak posrpdku.ciezko kurcze okreslic co to ale moj gin mowi zr to macica cwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tez chyba coraz bardziej sklaniam sie do tego wozka X-lander jednak jak porownuje go to wydaje mi sie ze tak w miare niezle wypada z opiniami i na tle innych kompatybilny jest z fotelikami maxi-cosi co dla mnie jest plusem, musialabym go jeszcze tylko na zywo zobaczyc pod katem wielkosci i slkadania i koloru bo rzeczywiscie ten w internecie moze odbiegac od rzeczywistosci. No tylko ta cena troche sporo jednak za komplet bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy myslałyscie o fotelikach do samochodu wybralyscie jakas firme i model i jak je mocowac w samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
x-landery maja rozne modele,ten x-move najnowszy i chyba najdrozszy a jest jszcze syarszy model tylko nie wiem ile kosztuje.ja potrzebuje bez fotelika bo dostalam maxi cosi od rodziny ale to mimo wszystko 2tysie musze dac,chyba ze w sklepie wybiore kolor a zamowie na allegro np. zastanawiam sie czy te X-move maja tylko czarne stelaze,ja bym wolala w srebrze.jakos ten czarny z czarnymi kolami za ciemn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam chyba tylko czarny stelaz. Monia a dostałas do fotelika bazę do montowania w samochodzie czy chcesz montować jakoś sam fotelik? W sumie jakbyśmy kupiła X-landera to mogłabys montować fotelik zamiast gondoli :) a z ta cena to tez patrzyłam bez fotelika 2 tys z fotelikiem bez bazy 2,5 tys dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeli ktos uzywa iso fixa to fajnie zwrocic uwage na to zeby fotelik ten pierwszy i potem drugi od 13 kg pasowal na ta sama baze isofix bo to strasznie droga czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wobor fotelika Maxi cosi jest dobrym wyborem kupujac oczywiscie nowy fotelik bo jest drogi a nie ma swiezych testow ktore sa bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agata ja wlasnie doczytalam o tej bazie ze jedna pasuje do 2 fotelikow i kosztuje ona 699zł uwazam ze to jest strasznie duzo kasy pytanie tylko czy ta baza jest naprawde potrzebna czy to tylko taki bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziewczyny odbieram wyniki z tokso ..okaze sie czy to igg wskoczylo na plus czy dalej mam na minusie i wynik jest nie jasny czyli tak jakbym niemaiala tokso. NIo i dzisiaj nalepszy seans w zyciu kolejny raz popodgladam co tam moja Zuzina wyrabia w moim brzuchu :) juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Agata ze maxi cosi ma stare testy tylko znowu ten fotelik cybex nie pasuje do wozkow x-lander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Jest jeszcze Xa on jest duzo tańszy - 1400zł, dla mnie minusem było, że w XA spacerówka tylko przodem do kierunku jazdy, ale jak komuś nie przeszkadza to może warto zobaczcie tu: http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=5444790 też różne są opinie o X-landerach, niektórzy piszą, że brak amortyzacji w kołach, ale są pompowane, taki porządny amortyzowany wózek to koszt 3000zł, więc nie można cudów oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu baza isofix jest dla naszej wygody :) bo bierzesz fotelik i robisz tylko clik :) zadnych pasow bo juz wszystko jest na swoim miejscu.... minusem jak dla mnie jest to ze w aucie isofix jest zazwyczaj w jednym miejscu ja np go mam na tylnym siedzeniu po stronie pasazera.. a np jak bede jechala sama chcialabym mala miec kolo siebie z przodu... ale tak jak mowie .. po wyciagnieciu fotelika jest potem latwy montaz dla nas wygoda:) takze ja baze dokupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata w takim razie trzymam kciuki ja tez juz bym chcicala znowu zobaczyc synka choc widzialam go 2 tyg temu ale teraz im blizej tym czlowiek by wiecej chcial ogladac swoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z X landerem bo tez sie nad nim zastanawialam. Datego m.innymi wzielam bebetto( tanszy) a i cybex pasowal (tanszy od maxi cosi a wydaje sie ladniejszy). Bebetto ma mozliwosc ustawienia spcerowki w dwoch kierunkach a i kola ma tej samej wielkosci co powoduje ze wozek przy zmianie kierunku dobrze sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zachwalam ten bebetto .. a tak naprwde dopiero jak zaczne go uzytkowac sie okaze ile jest wart :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslalam czytalam ze to dla naszej wygody ja wlasnie planuje duzo sama jedzic samochodem wiec by bylo to o wiele łatwiejsze dla mnie u mnie tez iso fix jest na tylko z tylu za pasazerem, pomysle jeszcze na tym ale chyba ta baze bede chciala kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja w maju 30 - stke i postanowienie moje było takie że do 30- stki musze miec dzidziusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×