Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Dziewczyny gdzie kupiłyście leginsy? Fajnie, że Zuzia rośnie, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia płci nieznanej waży ponad 500g :) Badanie glukozy 75 mam zrobić przed nast badaniem, czyli za niecałe 4tyg. To ja kupuję tą poduszkę 150cm, co wam linka wysłałam. A co do wieku, to tak sie złożyło że taka różnica, bo po urodzeniu pierwszego dziecka różnie u mnie w życiu prywatnym bywało, mało się z mężem nie rozeszliśmy więc o drugim dziecku się nie myslało, na szczeście jakoś nam się udało zażegnać kryzys i postanowiliśmy miec drugie dziecko, teraz albo nigdy. Nie chcialam zostać "późną" mamą, ale życie układa sie różnie i trzeba się cieszyc że zaszłam w ciąże, bo wiecie ile par nie może.. Również milego dzionka, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche sobie jeszcze pobalujemy :) co do leginsow to ja jedne kupowalam sobie w bon prix a drugie w h&m. Spiderka najwazniejsze ze teraz miedzy Toba a mezem jest wszystko dobrze i nie uwazam ze bedziesz pozna mama, wydaje mi sie ze ten wiek jest ok. Tak jak piszesz trzeba cieszyc sie z malenstwa bo teraz to sa straszne problemy ja mam znajomych ktory wszystko zrobili zeby miec dziecko i niestety nic nie pomoglo, dlatego cieszmy sie z naszych maluchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w ciazy miala toksoplazmoze, 1 lutego 2013r urodzilam i maly mial wszystkie badania pod tym katem robione, lekarze mowia ze jeste zdrowy, ze nie przekazalam mu tej choroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super moje gratulacje ciesze sie ze z synkiem jest wszystko dobrze i jest zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka jaka Ty stara???to Twoje drugie dziecko wiec spoko:-) ja tez kupowalam leginsy w h&m ale nie ciazowr tylko normalne bardzo rozciagliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny czy Was tez bola plecy? bo mnie tak w nocy bolaly ze hoho.ogolnie coraz gorzej spie,krece sie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mama 2013 gratuluje synusia.fajnie ze napisalas do Nas:-) zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta glukoza jest strasznie slodka ale naprawde i bardzo gesta bo one to rozcienczaja w takim malym kubeczku.. nie jest to super napoj dlatego warto sie wspomoc cytryna ... a i moze sie slabo zrobic .. bo to slodkie na pusty zoladek w dodatku w ciazy ... ja to wspominam tak sobie ale do przezycia ;))) Gratuluje MAMA zdrowego synka to duze pocieszenie dla nas :) co do leginsow to ja kupilam w Gatta takie ciazowe 100den wiec nie za cienkie nie za grube za24 zl minus ze tylko czarne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie Monia troche krece w nocy ale zauwazylam ze jak pozno pojde spac i nie robie zadnych drzemek w ciagu dnia to lepiej spie a jak zaczynam sie krecic to wstaje sie czegos napic i wracam do lozka jak do tej pory pomaga, z plecami narazie mam spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja powiem Wam dziewczyny ze wogole nie jestem senna w ciagu dnia i wogole nie robie sobie dżemek. na poczatku ciazy bylam senna teraz nie ale z tym nocnym spaniem coraz gorzej kurcze. Wlasnie kupiłam sobie piżamki , tzn koszule nocne takie juz pod kątem karmienia i do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi czasami sie zdarzy moze dlatego ze wstaje o 7 rano jak maz idzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja tez Aniu wstaje 06.30 , robie sniadanko dla meża przed pracą , sama cos zjem przed antybiotykiem i pozniej spowrotem sie kłade i lubie pospać do 10:00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i ja powinnam tak robić zamiast drzemki w ciagu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no jak bym juz sie nie kladla spowrotem do łóżka to pewnie i w ciagu dnia bym pospała z chęcią:-) tak sobie mysle co z Rogalikiem pisała z nami na tamtym forum a teraz tak dlugo cisza, mam nadzieje ze wszystko jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... No rzeczywiście a na kiedy ona termin w ogóle miała pamiętasz ? Moze zajęta jest zakupami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
z tego co kojarze to na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaoszczedzilam 500zl miałam płacić za szkole rodzenia ale okazało sie ze jak mam zaświadczenie o stałym zameldowania w Warszawie to urząd miasta pokrywa te koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam rajstopy w r.L (czyli rozmiar większy niżzazwyczaj) ale... z podwójnym klinem który naciągam na brzuch! Taki mi pani patent sprzedała w sklepie,bo nie miała ciążowych rajstop i powiedziała że tak kobitki robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, to ci warszawka się szarpnęła :) ja nawet nie wiem jak u nas to wygląda, czy sie płaci czy ktoś pokrywa te koszty.. a ile z tego wpłaciłąś na konto? nic? to nic nie zaoszczedziłaś :) oczywiście reklamowy żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre masz racje to trzeba wplacic i bedzie dla mojego Kubusia juz poczatek mam na na wozek :) ale szczerze mowiac fajne udogodnienie dla osob zameldowanych a nie tylko mieszkajacych bo jednak osoby najczesciej przeprowadzaja sie tylko i chca tymczasowo mieszkac ale podatki i zameldowanie maja gdzie indziej. My z mezem stwierdzilismy ze jak sie przenosimy to na calego, zycie jest przez to drozdze ale czasami jest jakis mily akcent tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi rajstopami to moze i dobry patent napewno beda tansze bo takie ciazowe sa drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny a co myslicie o retro wózkach , takich wiklinowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mnie się podobają jak je widzę na ulicy czy na zdjęciu, ale nie pasują do mnie i mojego stylu bycia i życia :) A teraz idę już spać.. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no wlasnie trzeba takim byc i lubic ten styl... ja chyba tez nie koniecznie sie nadaje ale wozki ładne, takie inne... ciekawe jak sie sprawdzają w uzytkowaniu czy sa praktyczne... spacerówki mi sie w nich nie podobaja za bardzo i i to juz minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tez nie mój styl ja lubię rzeczy bardziej nowoczesne także u mnie tez to odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ale tu cisza przez weekend... ja dzis leniuchuje na maxa,wczoraj bylam na ur. a dzis ledwo zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam z rodzinką na basenie,a teraz odpoczywam po obiedzie :) A jutro..... leniuchuję!!!! Mąż odwozi dziecko do przedszkola a ja nie wiem co ze sobą zrobię heehehe :) bede leżec czytać i oglądać sitkomy w TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj w końcu poszłam na imprezę i dzisiaj to odsypiam nic mi sie nie chce robić wiec dzis caly dzień leże, drzemie i oglądam telewizje :) lenistwo totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×