Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pase_2

300 brzuszkow

Polecane posty

Gość Pase_2

Czy ktoś robił? http://www.miesniebrzucha.pl/ Program dość przyswajalny, ja zaczęłam od środy, ale chętnie poznam opinie innych... Wcześniej próbowałam a6w ale mi nie podeszło ... Jedyne co mi przeszkadza to mała różnorodność ćwiczeń, dlatego dokładam też inne :) Jestem ciekawa czy któraś/któryś z was miał z tym do czynienia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Głupota kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pase_2
A coś więcej, jakiś powód, czy po prostu od tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jedne
kiedyś codziennie po tyle robiłem, ale aż takiego kaloryfera nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pase_2
mnie stanowczo nie chodzi o kaloryfer .. ale aby się tak kakkolwiek ukształtował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jedne
no to spoko, jak dojdziesz do trzystu to będzie nieźle. Pierwsza setka to będzie fruwająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pase_2
Dzięki, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Nie wiem, czy te kilkanaście razy, które to tu było linkowane to za mało, ale proszę, można jeszcze raz: http://www.mnbbc.com/forums/showthread.php/160-FAQ-Technikalia-Cwiczen-Silowych?p=17709&viewfull=1#post17709 "Minusem cwiczenia miesni brzucha jest niszczenie kregoslupa i patologia sylwetki. Tu nie ma ale - regularnosc prowadzi do kontuzji i robienia sobie krzywdy. Jak kazdy wie - kregoslupa zlozony jest z kregow i krazkow miedzykregowych. Trenowanie w pozycji bezpiecznej/technicznej rownomiernie rozprowadza sile, ktora odzialuje na nie pionowo, nie powodujac patologii. Jesli lamiemy pozycje techniczna - w tym wypadku - wykonujemy cwiczenie izolowane na miesnie brzucha - powodujemy wyginanie sie kregoslupa pod wplywem sily fleksyjnej, co pociaga za soba nacisk lokalny na jeden kraniec krazkow miedzykregowych [maslo maslane - ale takie jest polskie nazewnictwo]. Efektem jest trwale uszkodzenia krazka lub dyskopatia. Tu nie ma ale - prosta zasada fizyki - lokalne a nie globalne odzdzialywanie sily zawsze doprowadzi do odksztalcenia sie materialu na ktory dziala sila. Od strony bezpieczenstwa, przyszlosci i kontuzji - cwiczenie izolowane na brzuch - zdecydowanie NIE. Od strony sylwetki - znakomita wiekszosc osob cierpi na pochylenie do przod. Pochylona glowa, wypchniete barki, rozjechane lopatki, skorcz miesni piersiowych, garb, dolny kot, bajlzel w biodrach, poskarane miesnie dwuglowe uda, zanik posladkow - cwiczenia izolowane na miesnie brzucha POGLEBIAJA POWYZSZE WADY. To co odczuwa osoba cwiczana brzuch cwiczeniami izolowanymi jest calkowicie naturalne i jednoczesnie mylne. Czemu? Kazde cwiczenie fizyczne ktore trenuje miesnie brzucha w jakikolwiek sposob - doprowadzi do ich wzmocnienia i usztywniania - co ZAWSZE spowoduje spadek obwodow. Sciana przednia sie umocni i wnetrznosci nie beda juz wygrywaly podczas napierania na miesien. Nie ma to absolutnie zadnego zwiazku z procesem redukcji tkanki tluszczowej. To prosta fizyka/mechanika. Jak pisalem wyzej - cwiczenia izolowane nie sa wskazane bo sa niebezpieczne i dzialaja na nasza zgube. Pamietajmy - miesnie brzucha naleza do miesni rdzenia - tak samo jak i prostowniki grzbietu. Obie grupy wzajemnie sie rownowaza. O tym ze spowodujesz mega kontuzje robiac martwy ciag z garbem wie kazdy - ale o tym ze taki sam porzadek [scisniecie izometrycznie nie izotoniczne] musi zapanowac w miesniach brzucha to juz sie niestety "zapomina". Popatrzmy na siebie z profilu. Najszczesciej prostowniki sa naciagniete stad MC i przysiad ida slabo a miesnie proste brzucha sa poskracane i slabe. Jak dodatkowe kontrakcje miesni brzucha maja pomoc w uzyskaniu lepszej sylwetki i wiekszej, zgrabniejszej masy skoro ten miesien jest nonstop w patologicznej kontracji??? Tu nie ma logiki, tu jest papka z mass-mediow. Jesli masz slabe miesnie brzucha - zwracaj uwage na nie w trakcie cwiczen wielostawowych. Maja byc trwale "zamkniete" w scisku izometrycznym. Czyli nie ugiete - proste i scisniete podczas przysiadow, wiosel, wyciskow itd. W ten sposob jednoczesnie zabezpieczaja nasza sylwetke [wspolpracuja z prostownikami jako rdzen] i dostaja mega bodziec do wzrostu [bo wkoncu pracuja tak jak natura chciala, a ona nie chciala bys ciagle byl skrocony w pasie]. Kazdy kto do tej pory zastosowal sie do mojej rady - przez pierwszych pare tygodni mial nonstop DOMsy na brzuchu, a po 3-6 tygodni osmiopak. Tylko dlatego ze cwiczyl technicznie - izolacja nie byla potrzebna! Jesli jest lipa nawet w cwiczeniach wielostawowych [miesnie brzucha sa poteznie sa slabe] - wprowadz cwiczenia na sile i wytrzymalosc miesnie rdzenia. Kilka tygodni katorgii i mamy mega prosta sylwetke, tytaniczny osmiopak i progress w glownych liftach o kilkadziesiat kilo - ot tak, praktycznie z mgnieniu oka. Kulturysci ktorzy chca maksymalnie zadbac o najmniejszy detal i kosmetyke - raz, dwa razy do roku, wprowadzaja cwiczenia izolowane na brzuch na okres 3-6 tygodni, tuz przed zawodami. Ale sa to zupelnie inne cwiczenia niz te o ktorych czytamy w prasie. A tak - caly rok miesnie rozwijaja sie poprzez prace wielostawowa. O tym co napisalem wiadomo bylo i 100 lat temu, o tym pisal i Gironda i Poliquin [lata 2000] i naukowcy i olipijscy trenerzy. Ale jaka jest sila mediow kazdy wie - w prasie nadal przeczytasz ze najlepsze na piekna sylwetke i odchudzanie sa "brzuszki". Glupoty sie nie leczy niestety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaate12312
Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×