Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zadbaj o swoje zdrowie

Opinie użytkowników Transfer Factor

Polecane posty

Mary- W lutym 2003 nasza córka, która jest w pierwszej klasie, zaczęła być bardzo nadaktywna, zachowywać się zupełnie nieznośnie i miała bardzo kiepskie oceny przy swojej dużej inteligencji. Była kreatywna i chętna do pracy w grupie, ale zupełnie nie mogła się skupić. Konsultant dietetyczny i nauczyciel zalecili Transfer Factor Chewable (3), Transfer Factor Clssic (1-3 w zależności od wieku), i BioEFA (1). Bardzo szybko zauważyliśmy poprawę zarówno w zachowaniu jak i uspokojenie nadpobudliwości ruchowej. Betty H.- Chciałabym się podzielić wspaniałymi wiadomościami o mojej mamie, która ma 98 lat, teraz odzyskuje siły, możliwość chodzenia, wykonuje drobne czynności i nawet ostatnio, po 6 latach przerwy, napisała list na swojej maszynie do pisania. Kilka miesięcy temu zachorowała na zapalenie płuc. Byliśmy pewni, że umrze. W poprzednim roku miała mały wylew krwi do mózgu i to częściowo sparaliżowało jej mięśnie w okolicy gardła ( nie czuje dobrze przełykanego pokarmu, często się krztusi i cząsteczki jedzenia dostają się do płuc, infekując je). Zostały przepisane antybiotyki; pokarm podawany był w postaci kremowych zup. Kiedy mogła już bardziej połykać, zachęciłam ją do brania suplementów: Transfer Factor Classic (3), Transfer Factor Plus (3), Transfer Factor BCV (4-6) i Fibro AMJ Day (3). Braliśmy ją do chiropraktora 2xtygodniowo. Widzimy niesamowitą poprawę, również w możliwościach komunikacji. Mama prowadzi konwersacje, podąża za wątkiem, czyta magazyny i ostatnio zaczęła gotować. Ogląda filmy i w pełni rozumie akcje; nie wyłącza mi TV w czasie oglądania przeze mnie programu (a często tak robiła). Ostatnio zaskoczyła nas, bo pamiętała swoją kuzynkę z Indiana , która nas odwiedziła na 3 dni. To wielka różnica, bo wcześniej nie pamiętała nawet tego, co zdarzyło się ostatnio. Szczególnie dziękuje za Transfer Factor BCV, bo to produkt bardzo potrzebny mojej mamie. źródło: http://www.transferfactor.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×