Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wmawiam sobie czy to mozliwe

Słabe kreski na testach ciążowych a ból brzucha jak na okres

Polecane posty

Gość wmawiam sobie czy to mozliwe

Witam. Wczoraj i dzisiaj zrobiłam testy ciążowe, w obu przypadkach pojawiły się 2 kreski z tym że jedna słabo widoczna. Okres co prawda mam dostać za tydzień i właśnie zawsze tydzień przed okresem pobolewa mnie brzuch i tak samo jest teraz. Czy możliwe, że jestem w ciąży i ten ból brzucha jak przed okresem jest normalny w początkowej fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Ja miałam takie same testy w dniu i dzień po spodziewanej miesiaczące. Trafiłam z bólem wyrostka rzekomo a okazało się że jestem w ciąży. Jeszcze w dniu miesiączki cały czas mi się wydawalo że leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdferf
tydzień przed okresem na pewno nie pojawiłaby się u ciebie druga kreska...;) Na teście o czułości 10 ml/UI może pojawić się 10 DPO czyli 4 dni przed okresem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie odczucie jest normalne. mnie ciągle się wydawało że okres dostanę a nie dostałam-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmawiam sobie czy to mozliwe
No mnie boli od wczoraj właśnie brzuch jak na @ a wieczorem odczuwałam takie mocne ukłucie, myślałam że nie wytrzymam ale trwało to dosłownie kilka sekund i przeszło. Teraz znowu zacząl mnie boleć brzuch tak samo jak na zbliżający się okres. Jeszcze nie chcę iść do ginekologa bo myślę, że to za wcześnie bo okres mam mieć dopiero za tydzień. Jutro powtórzę test i w niedzielę również, jeśli znowu wyjdą 2 kreski to w poniedziałek zaraz pójdę zrobić badania z krwi. Właśnie z jednej strony wychodzą 2 kreski a z drugiej boli mnie jakbym miala okres dostać i dlatego mnie to dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Najlepiej zrób beta HCG :) najpewniejsze:) bo do gin najlepiej w 6 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmawiam sobie czy to mozliwe
robiłam 2 testy i wczoraj i dzisiaj wyszły w obu 2 kreski, wczoraj druga kreska była mniej widoczna a dzisiaj już bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmawiam sobie czy to mozliwe
Zrobię betę ale dopiero w poniedziałek a do tego czasu chciałam zapytać czy któraś z Was też tak miała i czy to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaa3121989999
hej kochana ja w dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test druga slabo widoczna. brzuch tez mnie bolal jak na miesiaczke za tydzien zrobilam hcg i potwierdzilo ciaze i lekarz. a niestety u mnie zle sie to skaczylo ale tobie zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmawiam sobie czy to mozliwe
Monia bardzo mi przykro, następnym razem się uda ;) 🌼 i nie dziękuję bo jeszcze nic pewnego, jeszcze się nie nastawiam na ciążę, żeby się później nie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qochanie
Tylko pamiętaj żeby po pierwszej becie się nie ciesz. po kilku dniach zrób druga. Jeśli rośnie wtedy się ciesz. Bo jest coś takiego jak samoistne poronienie. wygląda to tak że nawet nie wiemy że jesteśmy w ciąży i że poronilysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thgjfucnhsdhsj
autorko zrob bete albo za kilka dni powtorz test. wiem ze trudno cierpliwie czekac ale innej rady nie ma. sama przez to przechodzilam. tez bardzo pragnelam dziecka i co miesiac mialam wszystkie objawy ciazy a tu nagle okres.. w koncu zaszlam :) wtedy brzuch bolal mnie juz tak od polowy cyklu czyli dnia kiedy moglam zaskoczyc. myslalam ze to z przedzwigania bo wlasnie szykowalismy sie do przeprowadzki z mezem i nosilam kartony i takie tam. kiedy okres sie spoznial kilka dni zrobilam test i dwie kreski wyskoczyly od razu. takze ten bol podobny do tego co na okres moze swiadczyc ze cos tam sie dzieje w twoim brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×