Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mala-kulka

bieganie w zimie

Polecane posty

hej wszystkim :) jestem od 2 iesiecy pod kontrola dietetyka mam zbilansowana diete zdrowo jem. mam zamiar zaczac sie ruszac intensywnie ale jestem po zlamaniu nogi w lecie:( chce zaczac biegac bo to chyba najlatwiejszy i najtanszy sposob na spalenie tluszczu. od czego zaczac i jak sie do tego biegania przygotowac pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam kiedys cos czytalam
o bieganiu,jest taki specjalny plan ktory ma cie do tego przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam kiedys cos czytalam
oooo tu masz ten plan http://bieganie.natemat.pl/5617,jak-zaczac-biegac-bieganie-bez-wypluwania-pluc-czyli-przewodnik-poczatkujacego-biegacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo przydatne informacje :) zaczne od poniedzialku mimo ze moj leniwy tylek na sama mysl o ruszeniu sie na mroz dostaje dreszczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam kiedys cos czytalam
no ja tez sie nie umie zmobilizowac do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam kiedys cos czytalam
ale powodzenia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam kiedys cos czytalam
podobno ten plan dziala cuda,czytalam o nim dosc duzo,a mrozu sie nie boj,moj facet biega codziennie w sniegu,deszczu krotkich spodenkach,bedzie ci cieplo :) tylko czapka i rekawiczki i jakis fajny dres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-jaga
ja zaczynam jutro, myślę że 3 razy w tyg. na początek wystarczy, tym bardziej że nie mam kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.jutro moj start:) niestety nie moglam wczesniej bo bylam chora :( boje sie tylko swojego lenia w tylku ;/ jutro napiosze czy mi sie udalo ;) ps. trzymam za siebie i innych majacych ten sam plan kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIeganie zacznij od rozgrzewki, musisz rozgrzać wszystkie mieśnie i stawy a w szczególności nogi. Jeżeli dawno nie biegałaś to pierwszym razem nie przesadź bo zakwasy będą pewnie duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiem o rozgrzewce ale mysle ze od razu i tak nie uda mi sie przebiec calego kawalka:) wiec bede na przemian maszerowac i truchtac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogaa
Bieganie, jeśli sie nie ma kondycji najlepiej zacząć od marszobiegów. Jestem osobą po piećdziesiątce, dwa lata temu tak właśnie zaczynałam swoja przygodę z joggingiem. Teraz spokojnie potrafię biegać nieprzerwanie przez godzinę. Ubrać należy się tak, jakby na zewnątrz było o 10 stopni więcej. Czyli, np. zero stopni: wystarczy bielizna termoaktywna, dres, czapka, szalik. Najważniejsze sa buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem z siebie dumna bo wyruszylam dzisiaj na "bieganie" jednak stwierdzam ze moja kondycja jest masakrycznie kiepska :( probowalam pobiegac 30 min ale skonczylo sie na 15 minutach i to na przemian bieg i marsz. Mimo wszystko jestem dumna ze pokonalam lenia:) Po "bieganiu" zeby trening byl dluzszy kreecilam na hulahop 15 min i robilam 100 brzuszkow...wszystko mie bolalo ale caly dzien mialam niesamowita energie :D pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogaa
Gratulacje. Przy regularnych treningach, po miesiącu powinnaś dać radę spokojnie przez pół godziny biegać, już bez przerw na marsz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..cichutko..
Mala kulka i jak idzie bieganie? Ja kiedyś też zaczęłam z sąsiadką, na początku nawet kilkudziesięciu metrów nie potrafilysmy przebiec, a potem to po półtorej godz. A potem się wyprowadzilam. Teraz przytyłam a moja kondycja...szkoda gadać. Ale brakuje mi tego, czasami dni mi się, ze biegne i biegne i jest mi tak lekko i jestem taka szczęśliwa - wiem, to głupie,ale takie mam sny. Też mam zamiar, ale muszę się najpierw psychicznie nastawić. Trzymam za ciebie kciuki, napisz jak ci idzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@cichutko - tez miewam sny o bieganiu, bardzo je lubie:) @mala-kulka - jak Ci idzie /jak Ci sie biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) troche mnie bylo sorka:) cwicze teraz na orbitreku w domu narazie bo taka zima mnie zawiala i mam lod na drodze:( dwa razy wyrznelam orla na lodzie wiec na czas oblodzenia musialam przeniesc sie do domu:( ale cwicze codziennie! narazie max 20 min na orbitreku( codziennie staram sie troszke dluzej) ale cwicze dzielnie i czekam nalepsza pogode:) a wam jak idzie? pozdrawiam cieplutko z zimowej krainy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mawiają biegacze i osoby jeźdżące na rowerze ... nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Zdecydowanie warto dbać o swoją cerę. Kiedy biegacie, musicie ją odpowiednio nawilżać, odżywiać. Tutaj świetnie sprawdzi się Slow Age od Vichy. To dla mnie taki jeden z najlepszych wyborów, a przetestowałam na swojej skórze już naprawdę sporo kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe rękawiczki, czapka, koszulka i getry termoaktywne i można biegać 🙂

Zapomniałam o najważniejszym - trochę wiary w swoje siły i lekki mrozik nie będzie przeszkodą. Kupiłam dla siebie i męża taki zestaw niedawno tutaj https://www.sferis.pl/prom-lista-2293-rozgrzejemy-cie-tej-zimy.html  i ostro ćwiczymy. Warto mieć z kim biegać, to dodatkowo motywuje. Samej czasem faktycznie ciężko ruszyć pośladki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki w uszy i 2 km co drugi dzień 😆. Biegam z koleżanką a potem zajadamy się w weekend beza 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

A jakie nosicie buty do biegania? Trapery czy buty sportowe? Mam oba z Royalfashion i stwierdziłam, ze taie ceny że mogę zajechać, ale kurde w sportowym za zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcianka

Ja biegam 3 kilometry 2 razy w tygodniu, małymi kroczkami, ale chce w tym roku pierwszy raz pobiec w biegu z przeszkodami Survival Race więc powoli się przygotowuje mimo że zimno 😄 Ktoś jeszcze w tym roku biegnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta88

Też biegam od kilku tygodni i choć na początku było bardzo ciężko to nie poddaje się i nawet potrafię biegać w deszcz. Biegacie może z opaskami sportowymi?Bo ja pod choinkę dostałam taką opaskę z garetta i sprawdza się super. Nie spodziewałam się, że ona tak wszystko dokładnie mierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2019 o 16:04, Magda napisał:

Słuchawki w uszy i 2 km co drugi dzień 😆. Biegam z koleżanką a potem zajadamy się w weekend beza 😆

Piękne podejście ! Wazne aby coś robić niż nic 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×