Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikatniutka

Chwilę temu dzwonił szef...

Polecane posty

Gość Do Androgen
Chyba 16-sto letnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od siebie Ci powiem że jak pozwolisz przekroczyć granice to legniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
Bó zawsze jestes tam gdzie trzeba:) odp brzmi: nie. A ty bylas w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
v34 dzieki ze tak delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
Bó nie daj sie prosic. No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku było tak, że facet zupełnie nie wzbudzał we mnie pożądania. Im bardziej się łasił, ślinił, podchodził na różne sposoby, tym bardziej mnie zniechęcał. U ciebie jest lekko inaczej, co? Masz na niego apetyt? Wypniesz się dla niego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle to ja decyduję czy chcę się wypiąć czy nie. Nie zwykłam się wypinać gdy nie czuję wilgoci w majtkach, że tak się wysłowię. Tak więc, niech nie będzie ci niezręcznie gdy po kolacji pójdziesz do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli nie pozwoli przekroczyć tych granic, to szef będzie dalej kombinował. Tak długo będzie szukał aż znajdzie słaby punkt. Prędzej czy później go znajdzie. Na małolatkę zawsze jest sposób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście inaczej jest we związku. :) Nie do końca decyduję czy chcę czy nie. I czego chcę i jak chcę. Te dziedziny są jakby różne. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Zwykle kobiety idą na szefów. Bo jest szefem, ma pozycję, jest ten dreszcz i czują się wyjątkowe. No bo szef ją chciał. Maryjo, to takie przewidywalne. :P V, pewnie! Choćby pod rygorem wywalenia mnie z roboty. Jara mnie, stają mi sutki gdy go widzę, Wyobrażam sobie jego chóója, wchodzę w to. I nie obchodzi mnie nic więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam jak samica w rui z wszelakimi konsekwencjami. Jestem stracona w twoich oczach V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, no jak to się mówi: Co rok to prorok. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
Bó juz zorientowalam sie ze ty ostra jestes:) czy mnie pociaga? Fizycznie-tak, pasuje do mojego typu faceta. Co do charakteru? Nie znam go na tyle, w pracy spoko szef, nie stwarza dystansu. Ale tak odrazu seks? Mimo wszystko raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatna a gdyby wziął cię za łeb ku pocałunku? :P Odepchniesz go czy nie? Nie, nie odepchniesz. Ty podświadomie lecisz na niego. Chcesz go fizycznie, mentalnie? Oj, to potem. Teraz działa chemia. Ładna z ciebie dzierlatka, nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Bó Działam jak samica w rui z wszelakimi konsekwencjami. Jestem stracona w twoich oczach V? xxx co mają do tego moje oczy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Największym afrodyzjakiem jest władza xxxxx mało "władców" na ziemi chodzi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
Radzilibyscie mi sie wycofac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatna, zależy czego chcesz. Ale pomyśl, darmowa kolacja, pewnie winko. Choćby po to idź. Najedz się, opij i idź do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
Bó jemu jak jemu ale tobie bym sie nie oparla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatniutka jestem ostania do dawania rad:classic_cool: Bó wierzysz w ploty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Vii. Albo władza, albo mężczyzna, który ją ma :-) Zresztą mężczyzna, którym można sterować jest chyba bardziej podniecającą opcją dla kobiety :-) Delikatniutka, nie słuchaj nikogo. Ważne jest to, czego Ty chcesz. A moim zdaniem ulegniesz mu na 100%, jeśli nie teraz to za którymś, kolejnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniutka
To pocieszycielka. Odezwe sie po...milej dalszej pogawedki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ile ty masz lat?
powyzej 30 czy juz 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może facet jest beznadziejny w mowie? Nie umiem bawić słowem, nie potrafi być konkretny? Moze to ciepłe kluski są? Czar by dla mnie prysł choćby Apollem był i zarzucał grzywką. Delikatna, to tylko twoje żarty. V, wierzę w twoje usta. Jak magnesy, przyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×