Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mary Da

Leczenie łysienia - osocze?

Polecane posty

Gość gość
Miałam dwa zabiegi osoczem na skórę głowy. Włosy na 100% jeszcze bardziej są przerzedzone. Polecam rozwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do endokrynologa.masz za duży poziom testosteronu ,który wyniszcza cebulki włosowe( mieszki) .Jak najszybciej bo stracisz wszystkie włosy " nieodwracalnie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz na rynku sporo sposobów walki z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosow. Ja stosowałam na przykład plastry dermastic, które przykleja się na noc niedaleko włosów. Uwalniają one substancje aktywne bezpośrednio do cebulki włosa i wzmacniają je od środka. U mnie efekt był świetny, bo zahamowało wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosławw
Ten zabieg naprawdę działa, wypróbowałem na sobie i polecam wszystkim mającym problemy z pojawiającą się łysinką. Żona poleciła mi gabinet z którego sama korzysta: Moja Estetyka w Rzeszowie na ulicy Litewskiej - efekt super. Gdyby ktoś szukał więcej ino to tutaj ich strona: http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najbardziej skuteczne było leczenie hormonami i zabiegi PRP. Wcześniej jakieś domowe sposoby - żadne nie działały, a zaczynałam już bardzo łysieć :/ Widocznie włosy potrzebowały solidnego kopa, a dr Krajewski, który robił mi zabieg obiecał, że włosy odrosną tylko potrzebują czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo dobrze na wypadające włosy sprawdziły się plastry dermastic. Należy je przyklejać codziennie na noc przez 8 tygodni na skórę niedaleko włosów. Tak, aby miały jak zadziałać. U mnie już w połowie kuracji zauważalna była duża zmiana. Włosy stały się mocniejsze, przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena333
Miałam ogromne problemy z wypadaniem włosów i to się tak naprawdę nasiliło jakoś zaraz po ciąży. Powiem szczerze, że początkowo trochę bagatelizowałam temat i po prostu zmieniłam szampon i zaczęłam jeść suplementy, ale to się okazywało jednak na nic. Dopiero przez koleżankę trafiłam na mezoterapię i gabinet pani doktor Agnieszki Ledniowskiej. Polecam, już po pierwszym zabiegu był efekt, a po kolejnych włosy zupełnie przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pana Marcina-lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pacjenta, jasno tłumaczy kazdy zabieg i ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. Zabieg Sonoqueen - bardzo dobry zabieg liftingujacy, zmniejsza chomiki, napina skóre, polecany przez celebrytki. Efekty naprawde widoczne Więcej informacji tutaj -> http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam koktajlem witaminowym XL Hair i włosy baaardzo się poprawiły, nie wypadają i mam wysyp baby hair :)) Robiłam w klinice Elite w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTaiga12345
Pan Marcin - lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy kazdy zabieg, ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. Zabieg Sonoqueen - bardzo dobry zabieg liftingujacy, zmniejsza chomiki, napina skóre, polecany przez celebrytki. Efekty naprawde widoczne Więcej informacji tutaj -> http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna836
Сześć, miałam problemy z wypadaniem włosów. Miałam kilka ognisk łysienia. W klinice chronomedycyny przeprowadzili mi pełną diagnozę ciała. Po testowaniu ziołowych naparów farmacji, przez miesiąc dali mi indywidualny program leczenia. Ogólnie leczenie trwało 1 rok i 3 miesiące. Każdego miesiąca przeprowadzają ankietę i wydają nowy program leczenia. Ognisko i włosy zostały odbudowane. Leczenie jest niedrogie. Rezultatem jestem bardzo zadowolona. Klinika znajduje się na Ukraine, w Kijowie. Telefon +30970178989, +380952185444, +380445016128 Możliwie leczenie zdalnie po badaniach lekarskich. E mail rezonansua@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że bardzo skuteczne jest leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w połączeniu z farmakologią. Ktoś z was może robił ten zabieg: http://estivance.pl/zabiegi/prp-angel/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaabc
Mojemu mężowi od jakiegoś czasu zaczęły powiększać się zakola. Czuł się z tym bardzo niekomfortowo. Namówiłam go aby skorzystał z zabiegu osocza bogatoplytkowego u Pani doktor w klinice Dr Legrand w Krakowie. Mimo tego , ze na pierwszy zabieg szedł bardzo niechętnie i pełen obaw, w chwili obecnej jest po 3 wizycie, a zakola stają się coraz to mniej widoczne. Cebulki włosa super się pobudziły i zagęściły. Polecamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.28 Na czym polegają te zabiegi? Jak dokładnie wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarettaczer
Polecam zabiegi osoczem bogatoplytkowym w klinice Dr Legrand w Krakowie. Po ciazy moje włosy mocno się osłabiły i zaczęły wypadać. Żadne szampony, odrzywki tutaj nie pomagały. Nie wiedziałam już co robić aby przywrócić im witalność. Koleżanka poleciła mi wizytę u pani doktor właśnie w tej klinice. Przyznam, ze jestem bardzo mile zaskoczona efektami już po pierwszym zabiegu. Zdecydowałam się na kolejne bo zabieg jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł zabieg mezoterapii skóry głowy, pobudza cebulki i niweluje wypadanie włosów, robiłam go w gabinecie Dermedika w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam osocze ale na skórę twarzy i powiem tak - efekty rewelacyjne. Nie wiem, jak w przypadku włosów, bo na szczęście moje są gęste i zdrowe. Sprawdź ofertę Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl - dr Migała to świetny lekarz, może wykonuje zabieg, który Ciebie by interesował lub poleci alternatywę? Mezoterapia igłowa też świetnie się ponoć sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziłem terapie osoczem bogatopłytkowym i fibryną - w sumie 5 zabiegów. Nakłuć nie zliczę, ale efekt zrekompensował ból. Poprawa w 95 %. Zabieg robiłem w klinice Feel Good w Poznaniu. I mogę ich z czystym sumieniem polecić. Fachowcy i mega dobra atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_mo

Jezu ile tu jest jakiś pseudo sponsorowanych komentarzy :classic_ohmy: w głowie się nie mieści....

Chciałam się dowiedzieć po jakim czasie widoczny jest efekt - ale tak realnie? Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć?

Pan doktor z kliniki Primemedic w Krakowie (zaznaczam, że poszłam tam ponieważ mieszkam obok ) powiedział, że na efekt należy poczekać kilka tygodni po wykonaniu serii zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Jak wy długo czekaliście na rezultaty? Boję się,że dużo zapłacę, a efektu nie będzie. Czy ktoś może korzystał już z usług tej kliniki? Może ktoś przedstawić swoją realną, rzetelną opinię ? W przyszłym tyg wybieram się do dwóch innych klinik i zovaczymy co mi tam powiedzą, i czy w ogóle jest jakiś ratunek na moją łysinę 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia
Dnia 24.02.2019 o 13:33, Gość kaśka_mo napisał:

Jezu ile tu jest jakiś pseudo sponsorowanych komentarzy :classic_ohmy: w głowie się nie mieści....

Chciałam się dowiedzieć po jakim czasie widoczny jest efekt - ale tak realnie? Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć?

Pan doktor z kliniki Primemedic w Krakowie (zaznaczam, że poszłam tam ponieważ mieszkam obok ) powiedział, że na efekt należy poczekać kilka tygodni po wykonaniu serii zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Jak wy długo czekaliście na rezultaty? Boję się,że dużo zapłacę, a efektu nie będzie. Czy ktoś może korzystał już z usług tej kliniki? Może ktoś przedstawić swoją realną, rzetelną opinię ? W przyszłym tyg wybieram się do dwóch innych klinik i zovaczymy co mi tam powiedzą, i czy w ogóle jest jakiś ratunek na moją łysinę 😞 

Ja jestem z Wrocławia i robiłam w tamtejszej klinice MedBeauty, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat tego miejsca w Krakowie, ale spokojnie mogę polecić Ci ten zabieg i klinikę we Wrocławiu, gdybyś chciała się wybrać. Efekty są, więc nie ma co się martwić na zapas ;) U mnie łysienie nie było bardzo dotkliwe, jeśli można to tak określić ;) więc efekty zaczęły przychodzić dosyć szybko. Po 3-4 tygodniach było już widać, że zaczynam mieć więcej włosów, po około 6 były już też widocznie grubsze, mocniejsze. Teraz jestem już prawie 4,5 miesiąca po pierwszym zabiegu i w porównaniu z pierwszą wizytą i stanem moich włosów (i łysiny ;) jest efekt wow! Oczywiście jeśli się zdecydujesz to musisz też pamiętać, że nie wystarczy jeden zabieg a seria. Inaczej nie będzie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Miałam kilka zabiegów osoczem w Beautycare w Tychach i widze efekty. Włosy nabrały blasku, moje braki włosów juz nie są takie widoczne, widać że zabieg działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

U mnie też problem był już rzeczywiście poważny i trafiłem do oferty kv1.pl/. Rzeczywiście preparaty się dobrze sprawdziły i problem udało się zminimalizować więc możecie tam zerknąć i szukać czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysinka

Polecam wybrać ten sposób leczenia własnie osoczem bogatopłytkowym. Ja przeszłam całą serię i po 5 zabiegach było widac rewelacyjny rezultat. Nic tak nie działało do tej pory a wydałam  tysiące złotych na leki i kosmetyki.  Zabiegi wykonywałam w gabinecie Moja estetyka w Rzeszowie i muszę przyznać, że poziom profesjonalności jest na 200%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam skuteczność terapii osoczem. Przy wyborze placówki polecam dowiedzieć się jakich zestawów do osocza używają. Ja zdecydowałam się na klinikę, w której używają zestawów stosowanych również przez ortopedów, co daje pewność że w uzyskanej próbce osocza bedzie dużo płytek krwi- bo tak naprawdę właśnie one dają efekty. No i osocze było podawane pistoletem multiigłowym, same nakłucia mocno stymulują 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osocze bogatopłytkowe jest jedną z metod leczenia łysienia w klinice pimik we Wrocławiu. Osobiście polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×