Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez nadziei

kończe już życie

Polecane posty

Gość rdfighc
musiałam gdzies wyjść. Napisz co się stało, że masz takie mysli. Zacząłeś temat i nic więcej nie wiadomo. Moze jakoś uda się odpędzić ten Twój żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdfighc
z tym "pepe" ktoś sobie żart zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alien net
pisac kazdy moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdfighc
ok,, bez nadziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nadziei
to co się stało w moim życiu to długa historia. A tak w skrucie,to jestem żonaty.Lecz nie potrafimy się porozumieć znaczy to że już się dla niej nie licze. kiedyś zraniła moje serce strasznie poprzez jej niewierność, kłamstwa itd. I z tego powodu jestem nie szczęśliwy. Z niczego nie potrafie się cieszyć żal przeszywa moje serce. Nie mam nadziei ze zaznam kiedyś szczęścia.Chciałbym kiedyś poczuć co to znaczy być szczęśliwym ale to raczej jest niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdfighc
rozumiem, też przez to musiałam przejść. Jak człowiek zawiedzie się na kimś najbliższym, to świat się wali, w nic się nie wierzy, nie ma się nadziei i nie chce się żyć. Ale to jest obraz jaki się pojawia w głowie tej oszukanej, zranionej osoby ... Tak byc nie musi i zwykle po jakimś czasie pojawia się to na co tak bardzo czekamy ... nie wolno się poddawać :) Zadaj sobie pytanie, czy ta kobieta w istocie zasługuje na to, byś miał chęć nie żyć przez nią, bez niej ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbikkk
i po co piszesz o tym nam, obcym ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmazynowy
a niemozesz wyjechac na jaki czas zniknac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku tyle bezbronnych dzieci umiera każdego dnia, a ty się poddajesz!! odwiedź stronę Fundacji Spełnionych Marzeń i walcz o swoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalona renia
taa wy tu haha hihi a może człowiek faktycznie w depresji ,bez rodziny ,bez przyjaciół ,pisze tutaj ...bo nie ma do kogo . Autorze nie podejmuj pochopnych decyzji ,może napisz coś wiecej ,są tu jeszcze normalni ,doradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaacie
podah gg ja z toba popisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×