Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość skonddddddd??

Skąd ludzie mają kase na drogie BMW, Audi, Mercedesy ? Kto mi powie?

Polecane posty

Gość skonddddddd??

Pomijam tych naprawde bogatych ktorzy srają kasą ale reszta? Mieszkają w przecietnych domach, zwyczajnych jakich pelno w kazdym miescie i wsi- niby elegancki ''dworek'' ale zajezdza sstraszna tandetą i wiochą lub po prostu w blokach i jezdzą nowymi modelami bmw, mercedesa , jeep'a etc czesto są to młode laski albo jakies łyse dresy , skad tacy mają ? z ciemnych interesow, krętactwa i znajomsoci? bo przeciez nie z uczcicwej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedno auto mamy z zarobionych pieniedzy:D a drugie stare terenowe to juz mialam jak sie poznaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonddddddd??
heh ale nie pytam o ''normalnych'' jak Ty, ktorzy pracują... tylko ludzie ktorzy czesto sa bezrobotni, pracują fizycznie , obijają sie albo chodza jeszcze do liceum, na studia i mają takie auta no pojac tego nie moge w moim bloku mieszka rodzina w ktorej syn ma nowiutkie audi, corka jezdzi oplem insignią, ojciec bmw , matka tylko z nimi bo nie ma prawka widac i mieszkają w bloku w 2 pokojach, tylko ''ojciec''pracuje wiem, ze to brzmi jakbym byla zazdrosna i wciskala nos w nie swoje sprawy ale ciekawosc mnie zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wygrali w totka, może jakiś biznes w sieci (to teraz modne), może córka jest modelką itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim otoczeniu jest dużo bogatych osób, milionerów nawet. Większość znam dobrze, i ŻADNE z nich nie dorobiło się uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonddddddd??
w totka? nie zartuj looser, wiekszsc ludzi ktorzy wygrali w grach losowych przepuszcza wygraną w ciag max dwoch lat i zostają z jeszcze wiekszymi długami albo wracają do punktu wyjscia. Modelka? Z tego nie ma duzej kasy, wyjatek to dziewczyny na kontraktach zagranicą jak Ania Rubik czy inne, przeciętna malo znana modelka g**owno zarobi, jedynie na w miare fajne zycie, cos odlozy ale jaguara za to nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie co nie jedzą, nie grzeja w domu, zeby jeździc super autem i sie dobrze ubrac. Ale fakt ludzie sie dzwinie patrza jak młoda dziewczyna jedzie nowym mercem... Czasem moj mi pozyczy hahahaha jak gdzies musze pojechac to to jest az dziwne jak sie ludzie patrzą. Jedni inwestuja w to drudzy w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto....dwa
1. pracują jak woły i niewolnicy zagranica, mieszkają w barakach, zrą byle co by jak najwiecej zaoszczedzic , gardze takimi ludzmi, zywe trupy 2. kredyty, auta na firme, leasingi i inne cuda 3. albo j/w oszczedzają na czym sie da, sama znalalam czlowieka ktory pracowal na magazynie, mieszkal u babki, ona tez mu dawala kase z podobno sporej emerytury, od rodzicow ciągnal jaki to on biedny,bral kredyty, nic nie kupowal poza...autem i ciuchami. Zyl ponad stan, teraz dziaduje ale jezdzi drogim autkiem :O 4. podejrzane biznesy, znajomosci 5. Ucziciwie pracujący ok10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest straszne, na pokaz auto ciuchy itp. A w domu zimno jedzą tylko pasztety z biedronki nic wiecej, nie wiem jak tak można zyć. Ale mieszkanie odpicowane, furka dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto....dwa
a malo takich jest ? zastaw sie a postaw sie :O Ktos pracuje , ledwo wiąze koniec z koncem, zazwyczaj ma kredyty ale nowy telewizor 50cali musi byc, do tego satelitka, komputer i nowiutki ajfon , buty najka za 300zl dla dzieci, wszystko lux a w lodówce śmieci z biedronki i kolejny kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to właśnie tak przepuszczają wygrane, kupią sobie drogie samochody, wycieczki, drogie alkoghole, a z kilka lat nie mają nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko takie jak Rubik. Dziewczyny, któe pracuja w swoim miescie jako fotomodelki też ładnie zarabiaja i 10-20 tys/miesiac na luzie moga miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgkkmgdkmfdh
20tys to jak dają dupy starym capom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgkkmgdkmfdh
moja kolezanka pracowala jako modelka i nigdy nie miala wiecej niz 10 tys i to nie jest kwota na miesiąc tylko wtedy gdy masz zlecenia na pokaz lub sesje a czesto nie ma zadnej oferty przez 2-3 miesiace 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite121
malo ludzi ma nowe audi .. Wiekoszsc jezdzi starymi 10 letnimi gratami a stary samochod nie jest drogi . Na pewno nie kosztuje 200 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takiego
ma najnowszą 5 BMW..... jest celnikiem, a tu granica w odległości 30 km (z Ukrainą) :P ciekawe ile jeszcze pożyje.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bmw dla wiesniakow. Ulubiiny wsiokowoz plebsu. Marka zepsuta przez dresow, wiesniakow i wiejski tuning oraz przez wariatow drogowych. Nowe moze i drogie, za to po roku juz o ponad 30% potrafia staniec. Nie wspominajac ile sa warte za kilka lat, to groszowa sprawa. Lepiej lexusa, porsche , jaguara lub range rovera-stylowe marki. Nie dla wsiokow! Tam tych tandeciarzy co w bmw nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat przypomniał mi sytuacje, gdy widzę jak z BMW M3 e92 wychodzi taki chłopaczek około 1.70 m wzrostu i chudy taki do tego w ubrany jak 15 latek. Na kilometr widać że bananowe dziecko albo nie wiem...Czasami pozory mylą, ale na poważnie jak ktoś tak chodzi to sie zastanawiam czym on sie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec jak jest celnikiem to napewno ma z lapowek za przemyt.Ale w koncu to mu sie urwie.To ma krotkie nogi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociarz jako pracownik panstwowy jest bardzo wiarygodny dla kredytodawcow wiec moga to miec w kredycie ewentualnie w leasingu.Ale nie wierze by sie im latwo zylo.Na bank maja pelno stresu przez te kredyty ktore raczej nie sa male :p a moeszkanie pewnie sluzbowe hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nowe Audi i co? Też ktoś może pomyśleć skąd je mam. Mam bo sobie na nie zapracowałem. Jak większość posiadaczy tej klasy samochodów pracuję ponad 10 godzin dziennie i mam własną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawosctoja
temat świetny! właśnie taki który szukałem, bo też strasznie mnie to ciekawi wszystko, np. podam przykład, daleko nie trzeba, wystarczy wejść na Facebooka lub instagrama by zobaczyć pokolenie bogaczy, każdy fajne ciuchy, wyjazdy najbliżej to do Włoch choć dalej często się zdarzają, wyjścia do kawiarni często drogich, jakieś drogie gadzety elektroniczne, auta, ogólnie ciągle się to widzi, więc ja się pytam, skąd to wszystko? i to często są ludzie 1925 lat, więc ludzie młodzi, powiedzcie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własna firma to dziś pojęcie zdewaluowane jak posiadanie mgr przed nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawosctoja
19-25 lat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawosctoja
19-25 lat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawosctoja dziś trafiłeś w samo sedno, ja też się ciągle nad tym zastanawiam skąd Ci ludzie na tym fb mają takie bujne życie skąd te wyjazdy parę razy w roku i w ogóle.. ale pamiętam raz taka sytuacje jedzie porche, wysiada młody gość, nie wiem, wiek może 20 lat może 22, idzie do kiosku kupuje gazetę, daje 20 zł i reszty nie bierze, odjechał szybko, dziwne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika2742
haha, bogactwo facebookowo-instagramowe, to tajemnica jak ginaca skarpetka w pralce, są takie sprawy na które nie ma odpowiedzi, mnie też zastanawia skąd to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×