Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie19

Moja współlokatorka ma kota i nie sprząta kuwety...

Polecane posty

Gość taka sobie19

Tak jak w temacie. Studiuje i mieszkam w wynajętym mieszkaniu z 2 innymi dziewczynami, z czego jedna z nich ma kota. Wszystko było by ok, ale jak kot się załatwi, to ona nie sprząta w ogóle i kot potrafi przez kilka dni korzystać z brudnej kuwety! Czasami nawet się zdarzało, ze się załatwił poza kuwetą np. za komodą... a ja myślę, że to dlatego, że po prostu kot nie chce się załatwiać w brudnej kuwecie (nie dziwię się)... oczywiście ta "kocia" koleżanka twierdzi, że ten kot czasami się załątwia poza kuwetą i już tak ma... A ja niby robię z igły widły... A mi jest wstyd kogoś zaprosić do domu, jak wiem, że kocie kupki są "na horyzoncie"... Nie wiem już jak jej przemówić do rozsądku, wiem, że problem się wydaje banalny, ale ja nie wiem już co mam robić, a mam dość tego, że kot moze mi sie załatwić na łożko (też sie zdarzylo :( )... Macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie19
Acha i oczywiście chcę jej tak to powiedzieć, żeby jej nie obrazić, bo pzoa tymi kocimi sprawami jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggTTT
no niestety Twoja koleżanka ma racje, koty już takie są że czesto chodzą własnymi drogami i nie zawsze da się je nauczyć Oczywiście koleżanka jak najczęściej powinna sprzątać po swoim kocie. Swoją drogą wydaje mi się dziwne że najemca pozwolił Jej na kota.... chyba że to Jej mieszkanie i Ty u Niej wynajmujesz, w takim przypadku może sobie robić co chce jeżeli nie określiliście warunków najmu między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkithlp
Trudna sprawa - przemówić jej do rozsądku i nie urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie19
Myślałam, że koty brudzą poza kuwetą, jeśli jest ona brudna... No właśnie, nie chcę być chamska i stawiać jej warunków, ale wszystkie wynajmujemy na tych samych zasadach... Właściciel się zgodził na kota bez większych problemów (sam ma w domu psy, a to mieszkanie w którym mieszkamy nie jest jakies nowe czy niezniszczone)... Głupia sprawa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkfkffk
Koty przede wszystkim brudzą poza kuwetą, jak jest brudna. Tak, czasami koty robią to z innych powodów, ale podstawowy powód to brudna kuweta. Kuwetą należy sprzątać przynajmniej raz dziennie. Koty, wbrew setkom bzdurnych mitów na ten temat, to bardzo czyste zwierzęta i nie wejdą do brudnego żwirku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×