Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sevil

slub 2014

Polecane posty

Gość Sevil

czy ktos juz ma zaklepany slub na rok 2014/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafjorfjamdf
ja mam na 2025.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto by byl takim wariatem i na 2014 zaklepywal? oszalalas? w zyciu nie zdarzysz ja mam na 2037 i ledwo co wyrabiam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevil
kilka lat do tyłu trzebabylo myslec juz o slubie 3 lata wczesniej jesli ktos planował . Nie było sal wolnych teraz na szczescie sie to zmienilo a 2014 wcale nie jest tak daleki za pasem 2013 dlatego kolo wiosny mozna juz planowac slub na 2014 czy to cos dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevil, nie reaguj na tego typu zaczepki ;) Ignoruj :P No my chcieliśmy wziąć to co MY chcemy, a nie to, co ZOSTAŁO. Sala, kościół, fotograf- dograni, teraz jeszcze DJ nam został. Resztę odpuszczamy na ok rok, bo już się tym zmęczyłam :P Nie chce mi się tego wszystkiego organizować, latać, oglądać :P Najlepiej przyszłabym na gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevil
Nasze palny slubne mialy wypalic na 2013 r ale chyba nic z tego nie dam rady wszystkiego zorganizowac tymbardziej ze mieszkamy ""tymczasowo" za granica a slub oczywiscie w polsce jedna sprawa to wydadki zwioazane ze slubem druga czas ale na lipiec 2013 chce miec wszystko juz zaplanowane mysle ze sie uda choc załatwiania jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEMAMGIRE!
3 MAJ 2014 ^^ JUŻ WYBRANE ALE NIE ZAREZERWOWANE, BO WSZYSCY MI MÓWIĄ ze za wcześnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie było odwrotnie, ja mówiłam wszystkim, że za wcześnie na jakieś rezerwacje czy coś, dopóki się nie dowiedziałam przypadkiem, że sala na cały czerwiec 2014 już zajęta, a my koniecznie chcieliśmy ostatnią sb czerwca, ale trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevil
ja mysle ze uda mi sie zarezerwowac na pierwsza sobote czerwca 2014 a czas leci nieubłaganie choc z kazdym rokiem nie ma juz takiego przepychu weselnego tylko ceny rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul_
Mam już zarezerwowaną salę i zespół na początek czerwca 2014 :) Teraz tylko jeszcze fotograf i tymczasowo spokój. Mam za to masę czasu na koncepcje dotyczące dekoracji, itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zarezerwowane mam na 2014 lipiec, chociaz niektózy mówili ze mam jezscze czas ,no to byli w błędzie,co lepsze juz pozajmowane jest a ja sie cieszę ze mam to co chciałąm a nie to czego inni nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
sierpien 2014 i tez najwazniejsze rzeczy zarezerwowane tj. sala, fotograf, kamerzysta i orkistra uf jak dobrze bo mialam juz dosc poszukiwan a to dopiero poczatek ale to jeszcze rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sukni to aż sie boję mysleć,jestem za granica bez mozliwości przyjeżdzania na kilka przymiarek co miesiac,rozwarzam kupno tu w niemczech a raczej uszycie bo z salonu to masakra ceny są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
A macie juz jakies swoje typy na suknie slubna?? Moze podeslecie jakies linki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jeszcze nie ,wybór przeogromny ,narazie oglądam wiecej ale w lato chyba zaczne wędrówki po salonach tak wstępnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaczek2014
Ja planuje ślub na Wrzesień 2014.Dokładnie na 20. września Co do przygotowań to mam już kamerzystę który jest zarówno fotografem, orkiestrę oraz upatrzone zaproszenia. Szukamy sali i wstępnie podpisaną umowę z dekoratorką. To co najważniejsze już załatwione, a nad resztą będę myśleć od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l11ol
Jak tam dziewczyny ida przygotowania do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dalej co przygotowywać. Sala zamówiona, dj, brak kamerzysty co mnie denerwuje. Na zaproszenia, wódkę jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l11ol
Ja bede zamawiac wodke w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śłubniczkkkkkaaaa
No to i ja się dopisuje my slubujemy w lipcu 2014 i mamy sale, kamerzyste, fotografa i zespół. I kurcze chce iść za dwa miesiące do księdza bo muszę mieć w 100% zaklepaną godzinę w kościele tylko coś czuje że ksiądz będzie kazał przyjść nam w styczniu a ja już muszę znać konkretną godzinę ślubu:( Co do nauk to na szczęście już je mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi niestety, nie zaklepał daty i godziny. A bardo zależało mojej mamie z kilku powodów. Kazał się pokazać 3 miesiące wcześniej, aby ustalić wszystko. Głównie chodzi o ważność dokumentów z USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my jednak 2013
My mieliśmy termin na 28 czerwca 2014, ale właśnie zwolnił się termin na naszej sali, bo jakaś para rezygnuje ze względu na ciążę. Dogadaliśmy się z nimi i po prostu się zamieniamy terminami. Oni pobiorą się w naszym 28 czerwca 2014 roku, a my w ich już 7 września 2013 roku!! bierzemy od nich też zespół, kamerzystę i fotografa. My oddajemy im tylko salę, bo z zespołem umowy jeszcze nie mieliśmy ani z fotografem. Ale się cieszę. Pełną parą ruszają przygotowania, muszę szukać sukni, kupować wódkę. To tylko 4 miesiące:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesciara:)
To masz fajnie zazdroszcze Ci! My tez chcialeismy w tym roku w sierpniu ale wszystko bylo pozajmowane juz ale co tam rok szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×