Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shiiimmmm

do facetów: czy obrazilibyście się na takie słowa?czy jest to powod do braku odp

Polecane posty

Gość Shiiimmmm
taki jeden :) uwielbiam go i tęsknie. nie ukrywam, że jakby się postarał, to nie nie mowie "nie" powrotom. nadal jest mi bliski. to "postaral" to wlasnie nie obrazanie sie na jeden sms, bo wlasciwie przez to nie wiem, czego on oczekiwal. ale własnie...odezwal sie po dlugim czasie, nie chcialam wyjsc na jakas zdesperowaną laskę, że pstryknie na mnie palcem, a ja juz lece...a on juz zreszta nic nie zrobil wiecej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiimmm
po co zadajecie pyt a pozniej nikt nie pisze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiimmm
uppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiimmm
dzięki za odp :) ----------facet ktory stacił Jagódkę: ale...przeciez nie powiedzialam mu "NIE"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugie dno
why inaczej chuj. więc wiadomo o co mu chodzi. nadziać na pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sąsiadka
No bo proszę pani moja znajoma to ma taki zwyczaj. Jak coś chce to mówi nie albo się nie odzywa. A jak nie chce czegoś to mówi że niby tak a potem że jej się odechciało. No a jak chciała spotkać się ze swoim bo za nim tęskniła to usiadła przy telefonie i czekała bo myślała że on wie że ona tęskni i pewnie zaraz zadzwoni. -No i co ? Zadzwonił ? Nie bo ona mu nie dała żadnego znaku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój to bez znaczenia
Chciałaś wymusić na nim odpowiedz na pytanie, na które w ogóle nie chce odpowiadać. Z jakiego powodu? No cóż, możemy snuć tylko domysły. Ja bym obstawiała, że po prostu miał egoistyczne intencje. Dlatego nie chciał się tłumaczyć. Nie ma co rozkminiać, bo brak odpowiedzi i olanie rozmówcy to brak szacunku, na który nikt nie powinien pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiiimmmm
"Chciałaś wymusić na nim odpowiedz na pytanie, na które w ogóle nie chce odpowiadać." nie no moze zjeszcze napiszcie mi, ze powinnam mu kupic kwiaty i czekoladki i przeprosic, ze w ogole smiałam zadawac jakiegolwiek pytania gdy sie odezwal po 3 miesiacach. ja pier... co za ludzie. jak bym od razu napisala mu "ok, to spotkajmy sie" to byscie mi pisali, że jestem szmatą, nie szanuje się i jestem na kazde jego zawołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiiimmmm
no i ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyzwyczaisz sie
jak ex sie odzywa to zawsze chodzi o jedno, nie ma nic w zanadrzu do przelecenia i rzuca "wedke z przyneta" zeby zobaczyc czy zlapiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiiimmmm
ok. moze mial ochote mnie przeleciec, nei mowie, ze nie. ale to nie o to chodzi. tylko co, ja juz nie mam prawa zadac zzadnego pytania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Odpuść sobie faceta, zadałaś normalne pytanie, a on to olał, więc nie zawracaj sobie nim głowy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Swoją drogą, w ogóle nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, popracuj nad tym, a i Twoja komunikacja z innymi ludźmi stanie się prostsza :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
Wiem, ciekawosc zzera ale odpusc :P sproboj poflirtowac z jakims przystojnym facetem(facetami), to prawie zawsze pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie333333333
nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie kieruje sie tym
zalezy jak on to odebral, moze jkako riposte na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiiimmmm
ktos jeszcze cos doradzi w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×