Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwert28

:((((((((((((((((((

Polecane posty

Gość qwert28

Mam tylko jedno dziecko, w dodatku nie tak strasznie absorbujace, jesli nie liczyc tego, ze w nocy budzi sie 3 razy na piers. Jestem wiecznie zmeczona, Co robie nie tak :/ Maly ma 4 miesiace. A co to by bylo przy trojce dzieci? Chyba jestem jakas lewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie robisz nie tak. Moje dzieci mówią,że ja działam na baterie słoneczne, nawet w sobotę jak wyszło słońce to wszystko mi 3 razy szybciej szło, a tak mogłabym przespać sezon aż do wiosny. A potem znów mnie nosi.. Może też masz przesilenie, dodatkowo nie zawadzi sprawdzić, czy nie masz anemii, jak przy karmieniu zawsze miałam.. mimo,że uważałam co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale radosc...
przy trojce dzieci/ ja siedze w lozku kiedy tylko moge :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert28
Zrobię morfologię. Bo niby nic wielkiego nie robię, a wiecznie jestem zmęczona... Nawet sprzątać mi się nie chce. A kiedyś to po 5 dzieci mieli, pranie w rzece, obiad zawsze ugotowany... Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz anemie polecam tabletki z femibionu właśnie dla kobiet w okresie zwiększonego zapotrzebowania na żelazo. Po 4 dniach podniosło mi się o 0,6 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz coś z tarczycą? ja przy mojej córce nie czuję się zmęczona, dla mnie to jak wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×