Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shoutshoutshout

Dieta - proszę o pomoc!

Polecane posty

Błonnik ( którego faktycznie jest sporo w otrębach, płatkach owsianych i innych produktach z grubego przemiału, a także w warzywach i owocach) pomaga w procesie odchudzania, ale nie odchudza. Odpowiednia ilość błonnika w diecie zdrowego człowieka jest wskazana, bo jego dobroczynny wpływ na nasz organizm nie ogranicza się wyłącznie do przeciwdziałania zaparciom. Jednak tak jak ze wszystkim, trzeba stosować go z umiarem, bo ma również złe strony - może wpływać drażniąco na błonę śluzową żołądka i jelit, ograniczać wchłanianie żelaza etc. To nie jest tak, że im więcej błonnika spożyjemy, tym szybciej schudniemy. Naprawdę - wszystko z umiarem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak chętnie siegam własnie po płatki - ale odkryłam coś o wiele pyszniejszego i zdrowego http://musli4u.pl/ i zdecydowanie muszę równiez Wam własnie polecic. Bartosz Huzarski zresztą sam je poleca, wiec jeśli sportowie wybiera takie rzeczy to muszą być zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exk109
Ja na śniadanie jadam naprawdę różne rzeczy: raz musli, raz jakieś placuszki raz jajko plus pieczywo( pieczywo jadam tylko rano) ja urozmaicam sobie posiłki bo szybko by się znudziły mi;)ogólnie przyjmuję suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to właśnie ona wspomaga moje odchudzanie,a mianowicie zmniejsza mój apetyt i przyśpiesza metabolizm a to najważniejsze przy odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaa87
Na pewno coś Ci to da, ale 20 minut to troszkę mało, zwiększ wysiłek do przynajmniej 40 minut i kup sobie habaicynę, jest to całkowicie naturalny i bez szkodliwych dodatków (kapsułka ze sproszkowaną papryką habanero) spalacz tłuszczu. Wiadomo każdy jest inny ale u mnie działa cuda :) Jak chcesz wiedzieć więcej, to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do takiej aktywności warto dorzucić coś jeszcze suplement Get Slim Morning&Night. Jest to kompleksowa kuracja oparta na naturalnym zegarze czlowieka, ktory chce skutecznie zrzucic kiogramy bez efektu jojo. Program jest tak przygotowany aby odpowiedzieć na potrzeby organizmu w różnych porach dnia.Idealne przed zbliżajacą sie wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata0009
Przechodziłam przez kilkanaście głodówek i nie dawało to żadnego efektu, diety tak samo. Żeby faktycznie schudnąć trzeba dużo zmienić - u mnie nawet dieta + ćwiczenia to było mało, dopiero na Iqacai wszystko fajnie ruszyło i waga zaczęła spadać. także powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja polecam Wam produkt Get Slim Morning&Night .Nigdy nie wiedziałam tak fajnie opracowanego składu który naprawdę przynosi efekty. Uczucie głody zdecydowanie mniejsze, kilka kilogramów zeszło razem z uczuciem opuchlizny i ciężkości. https://sklep.noblehealth.com/produkt/get-slim-morning-night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie ze dieta to nie tylko suplementy. Kiedy ja stosujemy musimy też dobrze wyglądać. DLatego zadbajmy o siebie. Dajmy odpocząć obciązonym nogom http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/ Warto o takich rzeczach pamiętac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca OLA
Przede wszystkim nie można traktować diety odchudzającej jako stanu przejściowego, chociaż suplementy w czasie diety są ok, coś typu IQgreen, no a przy okazji nie można też brać się za jakieś drakońskie zbliżone do głodówek metody - jak będziesz sie odchudzac racjonalnie a potem żywić się racjonalnie i zdrowo, to nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałem wiele diet i średnio mi pomagały,dopiero suplement diety IQacai mi pomógł schudnąć,polecam go i Tobie,jestem pewien,że po kilku tygodniach zauważysz wyraźną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście już o fajnym produkcie Slimmer Time który zmniejsza uczucie głodu i reguluje poziom cukru we krwi co nam daje że wspomaga odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai, moja mama stosuje od miesiąca i już waga w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Slimunox - dzięki niemu udało mi się schudnąć aż 10 kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535.Dieta ułóżona jest przez dietetyków i trenerów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×