Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delayla

1600 zł przez dwa lata za dziecko urodzone w opolszyźnie

Polecane posty

Gość delayla

to pewne że za dzieci urodzone w styczniu dostaniemy co miesiąc 1600 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahaa
Buhahahaahahahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szałłł
Rozumiem, że dopiero wstałaś i miałaś dobry sen :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
nie masz nic mądrego do napisania to poprostu nie pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloniusia
jak to ?? a skąd takie informacje??? jakoś nie chcę mi się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
a ja rozumiem że nie wierz co to jest pytanie i że jeżeli nie ma się do powiedzenia nic ciekawego to się nic nie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
mam znajoma w urzędzie i to od niej wiem , to program przeciw powstrzymaniu emigracji z okolic opola i wzrostu narodzin dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda, przez 2 lata każda kobieta która urodzi dostaje 1600 zł miesięcznie. I tak nie powstrzyma to od uciekania wszystkich z tego koszmarnego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloniusia
trochę to dziwne że akurat tylko w opolszczyźnie. jeśli to prawda to wszystkie będą zachodziły w ciąże :) zresztą też tak bym zrobiła tym bardziej że planuje niedługo dzidziusia, w tym tylko problem że jestem z mazowieckiego. :)znajoma w urzędzie ? może mają takie plany na przyszłość wątpię żeby to wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słyszałam też na ten temat. Bardzo mała liczba urodzeń tam jest czy coś takiego i dlatego chcą tak zrobić. Mają płacić właśnie 1600 zł chyba przez 2 lata tak jak autorka napisała już. Ale od kiedy to ma ruszyć to już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloniusia
piękne czasu nadchodzą i to u nas w Polsce kto by pomyślał. ile kosztuje u was mieszkanie ok 55 metrów kw. dość blisko centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
ona właśnie też nie wiedziała od kiedy to wejdzie wiem tylko tyle że jeżeli wejdzie to na wszystkie dzieci urodzone w naszym nadchodzącym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhijhuyhguyghbjnm
jest to napisane w podanym linku, jest to kompletnie niesprawiedliwe, i mam nadzieję że to nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
widzisz to że nie sprawiedliwe to się zgodzę ale ale ale jeżeli miała byś szansę z tego skorzystać nie zrobiła byś tego ? Ja właśnie spodziewam się dziecka i ja jednak liczę na to że chodź raz dostanę coś od państwa a nie ja będę musiała coś dać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu niesprawiedliwe...i takie myślenie, jak ja nie mam to inni też nie mogą. Egoizm do potęgi! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
niestety większość polaków tak myśli ja nie mam drogi też nie może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhijhuyhguyghbjnm
to wg mnie głupota, zamiast dać wędkę (czyli stworzyć miejsca pracy) to dać rybę GŁUPOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to ani ziębi ani grzeje mimo, że mi się nie przelewa. Niech robią co uważają za słuszne, skoro ma to w czymś pomóc to nie rozumiem oburzenia. Jak się taka czujesz pokrzywdzona to na co czekasz? wio na opolszczyzne i dzieci rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to ani ziębi ani grzeje mimo, że mi się nie przelewa. Niech robią co uważają za słuszne, skoro ma to w czymś pomóc to nie rozumiem oburzenia. Jak się taka czujesz pokrzywdzona to na co czekasz? wio na opolszczyzne i dzieci rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
i co dzieci mamy schować do torebki i do pracy ? Według mnie to ok pomysł bo po dwóch latach dziecko już dużo rozumie i może iść do przedszkola a spróbuj zostawić takie roczne czy paro miesięczne roczne się za płacze a miesięczne będzie będzie nauczone do jakiejś obcej babki która się nim zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
po to powstał ten program by przyciągnąć ludzi na opolszczyzne jak widać program bardzo dobry bo ludzie będą walić dzwiami i oknami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająmałomałami
gdzie zaczerpnąć więcej informacji na ten temat ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająmałomałami
są tu jakieś opolanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająmałomałami
mogła bym ci odpowiedzieć tak samo wyzwiskami ale nie będę wchodzić pod ziemię by dorównać twojego poziomu ;) Zapewne nie jesteś z opolskiego , mam rację ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkide
tak to prawda , chodź mało osób o tym słyszało nie wiem czy to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkide
to że dostaniem kasę której tak nam zazdrościsz nie oznacza że jesteśmy biedne :) A twoje słownictwo i sposób w jaki piszesz świadczy że to ty jesteś biedna - intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delayla
to że dostaniem kasę której tak nam zazdrościsz nie oznacza że jesteśmy biedne :) A twoje słownictwo i sposób w jaki piszesz świadczy że to ty jesteś biedna - intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×