Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekstermidat

Czy takie drobnostki coś oznaczają?

Polecane posty

Gość ekstermidat

sprawa ma się następująco.. mam pewną koleżanke w pracy, która notabene jest zajęta, ale.. zawsze bardzo chętnie ze mną gada, dużo sobie żartujemy, czasem sobie na żarty "jedziemy po sobie" i generalnie często jak do mnie gada to mnie np uszczypie w reke, dotknie w barek, klatke itp.. albo czasem tak mnie chce na żarty bić to zawsze mnie przy tym dotyka czy to wszystko cokolwiek oznacza? chocby to że jej sie podobam fizycznie i miała by na mnie ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abe44
no pewnie i by miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora z puszki
dotyka cie w barek? łał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonodżad
tak oznaczja -ze ma cos z garnkiem.Dorosla baba a takie cos? Ona ma jakies problemy z agresja i panowaniem nad emocjami :O Jak podstawowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstermidat
no ja tam nic do niej nie świruje z racji tego że jest zajęta ale przyznam, ze jakby chciala sie bzykac, to bardzo chetnie... fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstermidat
czemu? jetem wolny, laska mi sie podoba, BYC MOZE ja jej tez, wiec co? mialem napisac "wiec chetnie bym z nia wspolzyl" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzatammm
Być może ją kręcisz skoro inicjuje taki kontakt fizyczne, być może nie jest już szczęsliwa w swoim związku, stąd takie zachowanie... Delikatnie się zakręc wokół nie. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji (miałam faceta, ale związek był już fikcjny i poznałam fajnego chłopaka:)) Wszystko przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×