Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILWWW

potrawy bez smazenia

Polecane posty

macie jakies pomysly zeby nie uzywac tluszczu i smacznie zdrowo przyzadzic jakis obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViVaJA
masz problemy z nadwagą ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska warszawska
gotowane mięso, w garnku z wodą lub na parowarze. do tego warzywa, albo obrana włoszczyzna, albo mrożonki. ja mężowi robię takie dania: pierś z kurczaka, czy udko, lub coś z indyka na parowar, obieram warzywa (marchew, pietruszka, por itp.) albo wrzucam mrożonki. szybki i łatwy obiad. zamiast warzyw gotowanych można zjeść z sałatką (sałata, pomidor, ogórek, przyprawy, oliwa) i np kaszą gryczaną. albo gulasz, ale dietetyczny: pierś lub inne mięso pokroić w kostkę, wrzucić do garnka z małą ilością wody, po ok 20 min, wrzucić warzywa (włoszczyznę), na koniec np. pomidory z puszki. można podawać z brązowym ryżem lub kaszą gryczaną. schudl ok 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam nadwagi ale chce zdrowo sie odzywiac ,moze nowy styl zycia wprowadzic . Dajcie jakies przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram kluskę warszawską :) Znajdź coś dla siebie, przepisy z gotowanym mięsem nie są trudne, a przyprawić możesz wg uznania. W moim domu rodzinnym raczej się smażyło i piekło na tłuszczu, rzadko gotowało, bo nawet nie pamiętam tego za bardzo, a więc ja na dzień dzisiejszy wciąż nie wszystko gotuję, ale wprowadziłam to jednak do swojej kuchni i jestem zadowolona. Mi osobiście też nie chodzi o zrzucenie kg, ale przede wszystkim o zdrowe posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupy bez zasmażek ryby pieczone w folii w piekarniku gulasz ale na duszonym mięsie, bez smażenia pierogi gotowane sałatki,np. z tuńczykiem makaron z sosami, np. tuńczyk w sosie własnym duszony plus łyżeczka przecieru i śmietana 12% słodka, sól pieprz zapiekanki z piekarnika, np. ziemniaki warzywa pierś z indyka aczkolwiek wg mnie CZASAMI zjeśc coś smażonego nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska warszawska
właśnie jeszcze rybki pieczone w folii, lub mięsko w piekarniku, przyprawy, troszkę oliwy. bez ziemniaków i bez makaronu. a zupy zawsze robiłam na mięsie z włoszczyzną, bez mąki czy śmietany. wystarczy udko z kurczaka, wrzucasz warzywa, sól, pieprz, listek laurowy i zupa gotowa. lekka i mało kaloryczna. dobrze jeśc kaszę gryczaną, jaglaną (super zdrowa) i dużo warzyw. ja muszę mieć obiad z sałatką lub warzywami. jem bez ziemniaków. a i do pracy też max 1 kanapka z pieczywem żytnim, sałatka, owoc, jogurt naturalny. robię też dietetyczne "nóżki" w galarecie, ale drobiowe np z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemgemgem
Meg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala niewolnica
To take ktore pieczesz,gotujesz lub wperdalasz na surowo. O cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chce sie nauczyc sam gotowac i zdrowo zeby bylo cos wyprubuje a brakowalo mi pomyslu ;) a smazone ciezko strawne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×