Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problematyczka przez duże P

marna kondycja + inne problemy

Polecane posty

Gość problematyczka przez duże P

hej dziewczyny, mam taki problem, że przez brak czasu, no i jeszcze przez moje lenistwo, spędzam większość dnia siedząc, raz że przytyłam, ale przede wszystkim każdy wysiłek, np dojście na przystanek przez te zaspy, albo podbiegnięcie na autobus po prostej powierzchni strasznie mnie męczy, zaraz łapię gigantyczną zadyszkę. dlatego chcę poprawić swoją kondycję, zaczynając od orbitreku i moje pytanie, ile czasu dziennie polecacie ćwiczyć przy zerowej kondycji, i co ile dni i o ile zwiększać czas wysiłku? +takie pytanie, otóż cierpię na nadpotliwość, i mały wysiłek wystarcza mi że się strasznie pocę... myślicie że z czasem przy lepszej kondycji, będzie możliwe że będę się mniej pocić? z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij może od 20 minut, żeby np. po tygodniu dodawać 10 minut. Jak złapiesz kondycję po paru tygodniach to możesz skrócić ćwiczenia na orbitreku a dołączyć jakieś modelujące. Jeśli się pocisz to używaj np. Antidral. Przynajmniej pod pachami będzie sucho :) Ja, mimo, że ćwiczę od października to jak intensywne ćwiczenia to nadal leje się po twarzy i plecy mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×