Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

bardzo trudne pytanie zadałaś coś na zasadzie, na ile nas sprawdzono tyle wiemy o sobie, potraktuję to jako zadanie domowe i przemyślę wieczorem, jeśli będę w stanie skupić myśli :P i jak mi się w końcu uda stąd wyjść wrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna i znowu kłania się pośpiech i brak czytania ze zrozumieniem - nie pytasz o to co zrobiłybyśmy tylko co zrobiłyśmy ? eeee no tak publicznie ? :P są jacyś chętni na odsłonienie ciemnych zakamarków swojej duszy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna:@
no ok, coś udawanie niegrzecznej średnio mi wychodzi :D nauczyciel by się przydał :D albo nauczycielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta i nawet z logowaniem mam problemy :O czy znajdzie się tutaj ktoś kto lubi lekko zakręcone, eteryczne blondynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna :)
ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiadomo, czego zyczyć eterycznej blondynce pod choinkę: "Ktosia" życzę!:) WzoRRowej: mniej wzorowości więcej nag(ann)ości:) Wszystkim, ktorych stąd znam: Ciepłych, cudownych, niezapomnianych chwil, w gronie ukochanych osób!:) A dla świata netowego: Wszystkiego dobrego jaknajmniej trollowatego!:) 3, 4 paps!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczne?? sio apage satanas Ja rozumiem wszystko, ale gdzie cialko??? eterycznie sie bedziesz miziac?? :D czy samo pisanie na kawie dostarcza orgazmow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczne?? sio apage satanas Ja rozumiem wszystko, ale gdzie cialko??? eterycznie sie bedziesz miziac?? :D czy samo pisanie na kawie dostarcza orgazmow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Willa z widokiem na ocean brzmi fantastycznie :D:D ty to wiesz jak obudzić marzenia :P Przyniosłam Życzenia Świąteczne wszystkiego o czym tylko jesteście sobie wstanie zamarzyć. Miłości, bliskości i uśmiechu zwłaszcza w Wigilię, bo to stanowi dobrą wróżbę na cały przyszły rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brahmin, ależ jest aktywne :P ale opowiem Ci o tym innym razem jeśli pozwolisz, bo sernik mnie woła :P kolorowych ;) i wszystkiego dobrego jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, życzę więc obfitego w serek sernika i mnóstwo ciach nie tylko na wigilii, ale w całym życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoł hoł hoł! Dla grzecznych szalik i czapka, ewentualnie skarpety. A dla niegrzecznych... siarczyste klapsy na gołe tyłeczki :classic_cool: Wszystkiego niegrzecznego ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego niegrzecznego :classic_cool: dzięki kochana już wiem skąd tyle dobroci pod choinką znalazłam, i obok choinki, i na kanapie i na fotelu i uf.... za długo by wymieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antos.
A w dupke lokuwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×