Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

nie wiem czy założyłam temat we właściwym dziale :O ktoś tu się wysławia w naszym języku ojczystym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się masz nie wysławiać w sumie, tylko wydawać nieartykułowane dźwięki rodem z pseudodialogów w filmach produkcji niemieckiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah :) nie mogę chyba przerzucę się na kobiety jednak :P bo widzę, że tylko Panie potrafią języka używać we właściwy sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się lubię wysławiać, głośno i wyraźnie artykułuję swoje potrzeby :classic_cool: a jak się komuś nie podoba ... nie no ale zazwyczaj się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tutaj ? tutaj się zaraz zlecą i zepsują nastrój chono na stronę mała :P chyba, że się boisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo widzę, że tylko Panie potrafią języka używać we właściwy sposób" xxx Co Ty wiesz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztywne ? sztywne ? wiedziałam nie mogę używać tego słowa w godzinach pracy zrobiłam sobie zakaz i znowu mi się nie udało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie muszę się pożegnać jak mus to mus ;) zwłaszcza, że Androgen zapomniał języka w gębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pa Maupeczko. Jak będziesz wystarczająco niegrzeczna, to kupię Ci kolejny prezent. Specjalne krzesełko z... lokuwką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię i potrafię gotować. Nie wyłaziłbyś mi z garów. A że i jeść lubię, to lepiej się do nich nie zapraszaj, bo coś dla mnie musi zostać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×