Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam czarny login, ale...

No dobra. Dawajcie tutaj swoje CV

Polecane posty

Gość Mam czarny login, ale...

Proponuję zrobić wątek poprawy CV dla chętnych. Wklejajcie tutaj swje CV (ze zmienionymi nazwiskami i nazwami firm oraz mailem). Doradzajcie sobie i innym, a przy okazji poznajcie dobre pomysły skuteczna aplikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajaykklik
Ty zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Swojego nie będę poprawiała. Ale jak nie chcecie, to nie :) Oferta aktualna dziś, a później jak mi się zachce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Sadząc po tych które ostatnio widziałam - ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Jak chcecie możecie też pytać o wygląd CV, formę graficzną itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka pupcia ja
ok to ja :) Agatka Pupcia dane do kontaktu : pupcia_słodka@buziaczek.p tel. XXXXXXXX Edukacja: ukończona szkoła średnia ( średnia na dyplomie 4,05) znam język angielski komunikatywnie i francuski na poziomie minimalnym. Doświadczenie zawodowe: brak Umiejetności dodatkowe: posiadam prawo jazdy kat. A umejętnosc lepienia pierogów hobby: rozwiązywanie krzyżowek przeglądanie prasy plotkarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Możecie sobie żartować, ale ludzie grubą kasę płacą za napisanie poprawnego CV, zwracającego uwagę pracodawcy. Ja chciałam Wam pomóc za darmo. Ale jeśli nie chcecie i zamierzacie ze mnie drwić, radźcie sobie sami. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Odwaliło Ci? Wiktor by coś za darmo zaproponował, nie oferując swego śmiesznego interesu? Chciałam pomóc paru osobom, ale pewnie - lepiej wyśmiać, zadrzeć nosa, być mądrzejszym, a później zrzędzić że nie ma pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
To zmien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
napisz stanowisko na jakie aplikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
juz patrze, mialam gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Napisz na jakie stanowisko bo masz chaos w tym CV - bede Ci pisac ogolnie, bo bez stanowiska nie wiadomo jakie rzeczy podkreslac 1. Wywalasz stan cywilny i rok urodzenia, bo to nikomu nie powinno byc potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
2. Wykształcenie Napisz czego nauczyły Cię te studia pod kątem pracy jakiej szukasz albo cech które mogłyby być pożądane przez pracodawcę Powiedzmy że szukasz pracy jako asystent osoby niepełnoprawnej. Nie znam tego zawodu, ale sobie Googlam... Np. nauczyłam się tam pomagać osobom niepełnosprawnym aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym - wymieniasz po kilka rzeczy, ważne, aby były ze sobą spójne i pasowały do oferty o którą się ubiegasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
3. Doświadczenie Może się zdarzyć tak, że ktoś doceni Twoją umiejętność dostosowania się do różnych sytuacji, ale... brak spójnej drogi zawodowej na 1szy rzut oka. To samo co poprzednio - podkreślasz, czego się nauczyłaś, np. to, że byłaś pracownikiem fizycznym może zaplusować, jeśli osoba pomagająca tym niepełnosprawnym będzie sprawna fizycznie - ale warto o tym wspomnieć, bo osoba czytająca CV może sama na to nie wpaść. Byłaś kierowniczką praktykantów? Wychowawcą? Super. Umiesz zdobywać posłuch i szacunek. Ale na bogów napisz co robiłaś na tych stanowiskach i co czego było Ci potrzebne doświadczenie w Salonie Fiata? Jeśli do niczego - wywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
4. bardzo dobra obsługa komputera - co to ma być? Konkrety, albo do wyrzucenia. Obsługa urządzeń biurowych to żaden rarytas. Pisanie o obsłudze kasy fiskalnej w kontekście pracy w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej jest po prostu śmieszne, chyba, że dodasz podpunkt w którym wyjaśniasz, do czego się to może przydać. Prawko wiadomo, że zawsze jest mile widziane. 5. ZAINTERESOWANIA Jakieś takie miałkie, ogólnikowe, sprawiają, że można Cię odebrać jako osobę, która tak naprawdę niczym się nie pasjonuje, tylko musiała jakoś wypełnić ten po dpunkt w CV i nie miała pomysłu. Robią złe wrażenie. Raczej jest ich za dużo. Fotografia cyfrowa - masz jakieś osiągnięcia? Co umiesz? Dobrze wstawić link do swojego portfolio Psychologia - rzeczywiście interesując się psychologią, powinnaś napisać CV na tyle dobre, by oddziaływało na odbiorcę. W kontekście tego zainteresowania na tle reszty CV odebrać Cię można za osobę niezbyt kompetentną. Wybierz część tej ogromnej dziedziny, którą znasz naprawdę dobrze, fajnie, gdyby była związana z socjalizacją osób niepełnosprawnych etc. - mam nadzieję, że już kumasz, o co chodzi. Reszta zainteresowań tak samo źle potraktowana. Zwierzęta - ale co? Jeść, fotografować, hodować? Masz jakiekolwiek osiągnięcia w tej dziedzinie? Dodam, że poza psychologią i literaturą zainteresowania są totalnie sztampowe, Ty musisz pracodawcę sobą zainteresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
6. Mail Nie wiem czy za moją radą zmienilaś maila, ale mail to: anna.nowak@gmail.com a.nowak@interia.pl nowak@onet.pl a-nowak@wp.pl Mam nadzieje, ze rozumiesz o co chodzi. Imię, nazwisko i nic innego z przodu - a po "@" żadnych obciachowych końcówek (typu buziaczek, amorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
7 Jesteś osobą dyspozycyjną? Świetnie, tylko czy na pewno chcesz pracować po godzinach? Pomysłową - niestety nie widać tego w CV. Zastanów się, które z tych cech są ważne na stanowisku, na które aplikujesz, uzasadnij, posługując się konkretnymi przykładami, bo na razie to "lanie wody". Pisz o swoich osiągnięciach. Nie "chętnie poznaję i uczę się nowych rzeczy" a "interesuję się psychologią, a konkretnie problemami osób niepełnosprawnych. Swoją wiedzę na ten temat pogłębiam czytając najnowsze publikacje." Nie wiem czy to robisz, ale chodzi o zasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Chodzi o to żeby w CV dać pracodawcy poznać siebie i pokazać mu jakie korzyści przyniesiesz jego firmie. Twoje CV po zmianach będzie miało więcej niż 1str. - dopuszczalny rozmiar to 2strony Zdjęcie - widzę, że wstawiłaś jakieś rozmazane, dobrze :) Nie muszę widzieć Twojej twarzy Możesz dodać zdjęcie w eleganckim lub półeleganckim stroju, ale nie legitymacyjne, kolorowe, ale w Twoim przypadku (i przykładowego zawodu) mogłabyś też dodać fotografię kojarzącą się ze stanowiskiem , na które aplikujesz, albo cechami, jakie są tam wymagane. Możesz dodać siebie czytającą książkę z psychologii W tej chwili jest mi trudno podać konkrety, bo chodzi generalnie o osobę przy pracy, ale oczywiście na zdjęciu nie ma być osób trzecich Np. kasjerka może dodać przy kasie, grafik - przy kompie, ale też coś bardziej odjechanego... zastanów się czym możesz zrobić dobre wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Juz kiedyś pisałem w innym wątku i powtórze - trzeba być ultrapizdą żeby płacić grubą kasę za napisanie cv. Wiadomo, musi byc schludne ,bez błędów itd ale chyba średnio rozgarnięty człowiek potrafi takie coś napisać, zwłaszcza że na wielu kierunkach studiów uczą jak pisać cv, podanie itp Jak ktoś nie potrafi poprawnie sklecić cv to jakim cudem ma sie nadać np na odpowiedzialne stanowisko? jakim cudem studia skonczył? no fakt, dzisiaj sie poziom nauki drastycznie obniżył i teraz można być przygłupem i skończyć studia, zwłaszcza jak sie za nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Na ogół nie wystarczy poprawnie napisane CV, by dostać pracę. CV koleżanki nie jest jakieś obciachowe, ale nie robi dobrego wrażenia i raczej szanse na zainteresowanie swoją osobą i zaproszenie na rozmowę są słabe, jeśli konkurencja jest duża. Ale jeśli masz jakieś świetne rady albo nie zgadzasz się ze mną, pisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
No rozumiem to co piszesz , że trzeba ciekawie przedstawić siebie itp ,tylko chodzi mi o to, że jak pracodawca wymaga tego czy tamtego, i doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku (jakże ulubiony dzisiaj zwrot pracodawców) to go nie będzie obchodziło, że ktoś tam robił na kasie w biedronce albo był zastępca kierownika lumpeksu. Albo sie ma to doswiadczenie albo nie ma. Czasem też nie warto ubarwiać swojego cv i wypisywac jakież to wspaniałe umiejetnosci sie gdzies nabyło bo potem to wychodzi w trakcie pracy ze ktos nie wie o co biega i jest problem. Poza tym zazwyczaj jest tak , że im wyzsze wymagania pracodawcy , tym mniej jest kandydatów. Także jak szukaja kogos na naprawde poważne stanowisko to raczej posiłkują się rozmowa kwalifikacyjną, gdzie wszystko można powiedzieć, czym się interesujesz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Ejze, aby sie dostać na rozmowę, trzeba najpierw sobą zainteresować. Nie namawiam też do kłamania w CV, a do przedstawiania swojego doświadczenia i to w dobrym świetle. Tak, aby się sprzedać, a nie tak, by pracodawca się domyślał, jakie umiejętności może mieć kandydat ;-) Jak nie masz doświadczenia, też możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam czarny login, ale...
Jak pracodawca oczekuje konkretnego doswiadczenia, a ktos jak to mowisz robil na kasie w Biedronce, MOZNA o tym wspomniec... jesli umiesz uzasadnic ze nabyles umiejetnosci przydatne na tym wlasnie stanowisku o ktore sie starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×