Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jabłuszko :)

Jakie mleko modyfikowane polecacie dla niemowlaka od pierwszych dni życia ????

Polecane posty

Gość Jabłuszko :)

Muszę dokarmiać i zastanawiam się które mleko wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doomdoom
a kto ci powiedzial ze musisz dokarmiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tak jak zawsze. Każde początkowe jest dobre. A to co będzie odpowiadać Twojemu dziecku to inna historia. Dziewczyny często zachwalają enfamil , nam nie odpowiadał. Komuś bebiko podpasuje nam nan i gerber. Sama musisz wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłuszko :)
Muszę dokarmiac bo urodziłam syna powyżej 4 kilo i on potrzebuje więcej zeby wystartować dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ja
a co ma waga do tego, koleżanka urodziła synka 4600 g i do 6 miesiąca karmiła tylko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvergsssss
moj pil bebilon 1, potem bebiko 2 i 3 potem zrezygnowal z mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co was to obchodziii
Ja podaje bebilon jest bardzo dobrym mlekiem (jednym z najabrdziej czystych ,przefiltrowanym ) po za tym jest bogaty w witaminy i omega 3 , jednak najlepszym mlekiem moim zdaniem jej HIPP COMBIOTIC czy jak się to pisze -po tym mleku dziecko nie ma prawa mieć zatwardzeń etc. jednak u mnie ciężko go dostać,więc poprzestałam na bebilonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek zaczynał na nan, potem bebilon, teraz hipp i potwierdzam jak koleżanka wyżej, że jest najlepsze. Ale dziwią mnie trudności z dostaniem go, u nas jest w każdym markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalobuziaka
z mlekiem jest jak z proszkiem do prania,duzy wybor i zalezy od dziecka w tym przypadku,ktore podpasuje...moj synek je Nan Pro,niedlugo skonczy 8tyg ,problemow z kupa,kolkami odpukac nie mial ale kazde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnego, mleko mamy
jest najlepsze. Jakiekolwiek duże dziecko urodzi, ilość mleka dostosowuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaammmaaa
bebiko 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaammmaaa
bynajmniej u Nas się sprawdziło:) każda dzidzia jest inna wiec musisz sama zadecydować jakie podać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraciociadobrarada
Tylko HIPP COMBIOTIC, zero kolek, zero zatwardzeń, bardzo dobry skład - dla nas to był strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnego, mleko mamy
czyli nie sprawdziło się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja od 2 tygodnia życia była na mleku NAN służyło jej. co nie znaczy, że będzie służyło twojemy ;) to loteria i sama musisz wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie narzucaj karmienia piersią
przecież w temacie rzecz o czym innym , prawda? A każdy człowiek jest dorosły i nie potrzebuje mamy która będzie się mądrzyć. To było do" żadnego, mleko mamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjdfhf
No właśnie, zabawne jak szybko na taki temat wchodzą te co karmią tylko piersią (z góry wiadomo że lezą tu z krytyką bądź dobrą radą ;) ). Ja karmiłam przez pierwsze 6 miesięcy piersią i dokarmiałam mlekiem Hipp Combiotic i uważam że to jedno z lepszych mlek (przetestowałam juz Nan, Bebilon - były problemy z brzuszkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauberfee
Ja polecam Hipp combiotic . Mnie w tym mleku spodobało się to że jako cukier zawiera jedynie laktozę (wiem że są mleka które mają dodatkowe curky) a skład tak nowoczesny jak tylko się da, poza tym moje dziecko nie miało po nim nigdy żadnych problemów . Są mleka po których niemowlęta dość szybko przybierają na wadze bo mają większą ilość kalorii na jeden posiłek , więcej tłuszczu a nawet cukru dlatego trzeba patrzeć i porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnego, mleko mamy
moja druga wypowiedź tyczyła się tej. Ile razy było napisane, żeby nauczyć się znaczenia słowa bynajmniej. 12346 mmmaaammmaaa bynajmniej u Nas się sprawdziło każda dzidzia jest inna wiec musisz sama zadecydować jakie podać 123456 Chyba można wyrazić opnie? Zazdrośnice zaraz namawiają dokarmiaj... bo już nie mogą karmić piersią. W myśl powiedzenia -ożeń się a co masz mieć lepiej ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euzebja
my dawalismy enfamil, do tej pory dostaje (3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaammmaaa
,,żadnego,mleko'' mamy a Ty tu przepraszam zaglądasz żeby sprawdzać ludzką pisownie czy żeby pomóc dziewczynie??? Jeśli chcesz tyko poprawiać ludzi i ich krytykować to może znajdź sobie jakieś inne forum hmm??? Z tą zazdrością to jesteś po prostu śmieszna jak małe dziecko czego zazdrościć że karmi piersią dziewczyna to fajnie niech karmi samo zdrowie dla dziecka. A że dzidzia się nie najada to musi podać mleko modyfikowane no chyba że lepiej by było żeby dziecko nie dojadało i traciło na wadze co z tego ważne że tylko cyckiem karmione. Ach niektórym matkom to dziecko razem z mlekiem mózg wyssało nie mówię o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedniczko niech mamy nauczą sie używać zwrotów których znaczenie znają. Może nie na temat, ale słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaammmaaa
Jak chce tak bardzo sprawdzać ludzka pisownie to niech idzie do szkoły dzieci uczyć. Nie długo dojdzie do tego że na kafe... nikt nie będzie pisał bo wejdzie taka jedna i będzie sprawdzała jak kto piszę może zacznie nie długo oceny wystawiać:) W google sprawdziła co oznacza to słowo i wielka mądra pewnie jej ktoś kiedyś zwrócił na to uwagę:) Z tego co widzę autorka nie pytała o to co oznacza słowo ,,bynajmniej'' tylko jakiego mleka użyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama007
u nas też sprawdził się hipp bio combiotic. Wcześniej enfamil, ale problemy z kupa ciagle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co się tak rzucasz? Że ktoś ci smiał uwagę zwrócic? Podziekuj albo zignoruj, bo autorki zapewne nie obchodzą Twoje pretensje, jak również ma gdzieś naszą dyskusję. A, że błędy językowe ktoś poprawia? Bardzo dobrze! Bo w domu też pewnie tak mówisz i dziecku to przekazujesz. Tyle co miałam do napisania na ten temat. A autorkę bardzo przepraszam, że nie o mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshfdh
,,żądnego ...'' Ty zamiast sprawdzać jak ludzie piszą naucz się liczyć bo po 4 jest 5 a nie 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaammmaaa
HE HE właśnie:D Ja wolę robić takie błędy ale chociaż moje dziecko będzie wiedziało że po 4 jest 5 a nie 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam Babydream 1
z Rossmanna. Producent to Humana, a skład jak w Humanie 1. Do tego jest go dużo i ma atrakcyjną cenę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×