Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

pampersy przed drzwiami w bloku...

Polecane posty

sąsiedzi zostawiają codziennie rano pampersy po dziecku przed pracą o 7 i tak do 15 albo na noc o 22 i tak do rana...są zawinięte i tak sobie lezą na szafce przed drzwiami sąsiadów...mdli mnie jak to widze, często jest brzydki zapach, generalnie brak kultury i poszanowanie drugiego lokatora.Jak zwrócić im uwagę jednocześnie tak,aby zawstydzić w inteligentny sposób ale nie doprowadzić do jakiejś kłótni zażartej..nie chcę tego widzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scircila
napisz kartke i zostaw na tych pampersach że fajnie pachna, ale zapach sie ulotnił, bo długo leża..cos w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ze te propozycje-też myślałam o czymś takim:) myśle że to by ich niezle zawstydziło,jakieś inne pomysły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaxxx
Może zostawiaj przed swoimi drzwiami worek ze śmieciami typu obierki po warzywach i owocach, opakowania po jogurtach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mania
wysmaruj im tym gównem z pamperów drzwi i zostaw kartkę z napisem /niewidzialna ręka/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaxxx
Może im do skrzynki na listy włóż pisemną informację niby od administrcji, że lokatorzy skarzą się na bałagan i zanieczyszczanie wspólnych pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica-oni takie worki jak wymieniłaś zostawiają też przed swoimi dzwiami- diokładnie worki ze śmiecami, obierkami itd...więc to odpada A co myślicie o tym żeby po prostu powiedzieć im że mnie to mdli i wygląda nieestetycznie??albo coś w tym stylu-że jest to nieestetyczne i szkodliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
Zostaw im kartkę, albo zadzwon po policje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zostawię kartke-a mieszka oprócz nich 8 rodzin To w prosty sposób mogą sie wypytac czy to ja zostawaiłam...i właśnie nei wiem teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochhhhhhhhhhhhh
ja tez bym kartke napisal na komputerze i podpsiaała mieszkańcy:D co by nie bylo na ciebie tylko;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja nie lubię takich ludzi
w domu tego sobie nie zostawią bo smierdzi, wyrzucic od razu tez nie wyrzuca, ale zeby innym na klatce smierdzialo, to czemu nie :o najpierw zostawiłabym kartkę, że tego sobie nie zyczysz, jak nie pomoże to poszlabym do spoldzielni i zglosila problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaxxx
Zgłosić do administracji bo na pewno w regulaminie jest napisane, ze nie można takich rzeczy trzymac na klatce. Ja bym się nie bawiła w proszenie, miałam piekło zgotowane przez nowych "sąsaidów" przez kilka lat, po tym jak im zwróciliśmy uwagę, że jest hałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkowa
Postaw pod swoimi jkąś dekorację świąteczną -donicę z gałązkami ,bombkami ,-może zrozumieją .Potem wrzuć do skrzynki list z prośbą od mieszkańców ,a ostatecznie możesz te pampersy i smieci porozwalać po klatce i zrobi się szum,że syf.Na zebraniu mieszkańcow wystarczy uchwalić ,że nie wolno wystawiać śmieci pod drzwiami i już .U nas nie wolno suszyć prania na balkonach (tzn wolno jak go nie widać z ulicy-czyli nisko wisi)i wszyscy tego pilnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajubaj...
wysmaruj gównem drzwi dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja takim sasiadom polozylam
ich worek pod samymi ich drzwiami na wycieraczce, a do tego dodalam trzy swoje, a na drzwiach zawiesilam kartke z napisem "wysypisko smieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksy z mokotowa.
nasraj w torebkę i podrzucaj kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdakldj
dziwni ludzie.. my jak nie chcemy brudnego pampersa wywalać w domu, to zawijamy w worek i zostawiamy na noc na balkonie. Zresztą odkąd kupujemy paklanki (woreczki na pieluchy) problem się skonczył. Do łba by mi nie przyszło, zeby wywalac za przeproszeniem obsrane pampersy na klatkę schodową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, to obrzydliwe mieć Was za sąsiadów. Np. w ciepłą letnią noc otworzyć okno, albo wyjść z narzeczonym na balkon, a tam smród z kupy Waszego dziecka, której nie chcieliście trzymać w pokoju. OBRZYDLIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek wysoki szczupły miły
katastrofa to mieszkać w bloku i jeszcze na kredyt, wspólczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PROPONUJE
PRZECIAC WOREK JAK BEDZIE KTOS ZCHODZIL Z TYMI SMIECIAMI TO BEDZIE MIAL DODATKOWA PRACE WTEDY SIE NAUCZA ZE NIE WYSTAWIA SIE SMIECI DZIALA POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×