Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bombek

zapach mężczyzny

Polecane posty

Gość bombek
jestem, choinek dzisiaj dostatek...aha a jak on właściwie powinien pachnieć..żeby nie zbierało na wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet w pewnym wieku powinien zacząć myśleć o tym,aby...prać prysznic minimum 2 razy dziennie,nawet taki tylko spłukujący,malutko żelu i 3 minuty i jest czysty,tam na dole dokładnie-z szacunku dla partnerki i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tutaj debatujecie ...mam wrazenie ze chcecie twierdzic ze facet na starosc smierdzi? moj ex ma w tej chwili 42 nigdy nie smierdzial moj narzeczony 31....tez nie smierdzi...wiec nie wiem na jakich wy facetow trafiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
miau...przecież nie cały..mówię, że tu i ówdzie. mhmn 31 mówisz, gratuluję :) Jony to muśnięcie zapachem niezbędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
a teraz sauna...zrobię to z palcem jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to ten meski zapach
???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
powinien pachniec lekka nutka gnijacego borowika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
Zapach ten nie sposób opisać, odpychający, zniechęcający i niesprzyjający..ratunkuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
może jednak coś innego, jak ten intymny zapach zmiesza się z dobrą wodą to ta woda już nie jest taka wykwintna, zresztą tam wolałabym smak lodów, czekolady i żelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombek zaraz "moralniaka" podłapię i już z wanny nie wyjdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym cie wyczochrala zayon
mmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
nie o Tobie Zyon tu mowa, Ty jesteś apetyczny i pachnący, wyłaź z wanny...;) Myślę, że to kwestia diety i temperamentu-ups powoli zaczynam się owierać- prawde mówiąc nie chciałam żeby to był temat z tych, mam na wszystkich ochotę oprócz swojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyon jest moj!
chce czy nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
no nie wiem...ze mną zagaił, więc spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyon jest moj!
Już go nie chcę! Możesz go sobie wziąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
to jest myśl, zastanawiam się właśnie... czy truskawkowy czy wiśniowy, zresztą do kisielu musiałbyś się wydepilować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój - z mojej "wełny" to czapka by była na zimę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
nie Ty tylko on ;) a w jego wieku brak owłosienia to conajmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Chwila, moment. To ile on ma zim za kołnierzem? Facet (podobno) powinien pachniec koniem i tytoniem (tak mowila moja babcia wychowana na przedwojennej pensji dla panien z dobrych domow) ale zdecydowanie nie zgnilizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole nieobowiązkowe
bombek, a moze powinnas zastanowic sie nad soba. Moze robisz cos zle, cos co sprawia, ze Twojemu facetowi nie chce sie myc tylko dla Ciebie? Mojej dziewczynie na ten przyklad strasznie smierdza nogi, do tego ma beret miedzy nogami, a sex owszem, ale tylko wtedy kiedy ona ma ochote (w przeciwnym razie uslysze tysiac najglupszych argumentow wymyslonych na poczekaniu). Mnie to od niej odstrecza do tego stopnia, ze nie pamietam kiedy ostatni raz TO robilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole nieobowiązkowe
A z tym beretem miedzy nogami to jest tak, ze moja dziewczyna jest sucha w czasie stosunku. Zawsze wiec musze polizac zeby wlozyc, inaczej sie nie da. No i od zawsze smierdziala siuskami (fuj, ale staralem sie to tolerowac), ale od czasu jak pewnego razu smierdziala kalem, stracilem cala ochote na sex z nia. Do tego stopnia, ze nie uprawiamy go juz od dosc dawna. No, ale wedlug niej to wszystko i tak moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
o tym też myślałam, zawsze moje rozważania zaczynam od tego co ja robię źle, jednak w pewnym momencie życia to poczucie winy znika i rodzi sie pytanie czy to tylko o zapach chodzi. Pole nieobowiązkowe, zastanawiam sie dlaczego jeszcze z nią jesteś , gdyby to był tylko mój chłopak pogoniłabym w diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombek
będzie gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luimm
powiedz mu żeby się obrzezał, łatwiej utrzymać higienę, bo nic nie gromadzi się pod napletem ,bo go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×