Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonkaaq

taki glupi temat

Polecane posty

Gość zonkaaq

kurcze mam 50 lat i dopiero niedawno doszlam do wniosku, ze moj mąz musial byc obrzezany, bo nigdy nie zauważyłam skórki na tym wacku, tylko ma goły lepek, ja sie nie znam na tym, a moj pierwszy maz mial jakos inaczej, teraz wstydze sie zapytac tego drugiego czy naprawde byl obrzezany, jakos nie umie zaczac tej rozmowy, nie jest Zydem, urodzil sie Bialorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larissa.
faktycznie głupi temat. To Twój mąż a Ty wstydzisz zapytać się czy był obrzezany. I masz niby 50 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zaczeła mu sie bacznie przygladac a to róznica. Poza tym murzyn może być także z Bialego Stoku. Nie musi miec pejsów i mycki by gdzies w mlodosci odpowiedzialni rodzice zgotowali mu niespodzianke! To byl niekiedy jedyny sposób by emigrowac! wielu polaków tak sobie robiło przed wyprawą za ocean!! Teraz za to wacka do komarek nie pokazuja.Dzieki temu jest ich mniej.Niech zyje towarzysz gomułka i Mąż tak glupiego tematu....a jutro i tak szla.....ban na siusiory...bo koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaaq
tak nie chce go ranic takim pytaniem, bo on jest bardzo nerwowy a jak poznalismy sie nigdy nie zaczynalam tej rozmowy, bo to nie wazne bylo dla mnie, a jak wacka widzialam to byl w stanie erekcji.To glupie co pisze ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie zatem wackiem ...po co psuc to czego on tak pieczolowicie skrywa.Uzywaj wacka i po sprawie...przeciez w erekcji i tak nie ma duzej róznicy.Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupi temat a może Ty jesteś mocher? bo z tego co sie orientuje mochery nie przepadaja za zydami. Nie wiem czy powinienem ale sadze że sprawą powinna sie zając jakaś komisja sledcza...Przyda im sie pare zlotych na sylwestra a sprawa katynia przygasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie....
,,mcher'':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam od siebie że mam naturalnie mniejsze jedno jadro i jak do tej pory żadna partnerka nie protestowała..wiec teraz moge po 30 latach spodziewac sie dochodzenia? wiec moze juz dzis zadbam o odbyt bo kto wie co beda sprawdzac kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaaq
tak nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia, tylko dlaczego mu to zrobili, jego mama juz nie zyje i nie mam kogo zapytac. Pierwszy raz poruszylam ten temat, bo mnie to nurtuje,pewnie mieszkał w takiej kulturze i tam również wykonywano ten okrutny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie....
Kredek jakiego Sylwestra, przecież jutro ,,koniec świata''?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach, Judeo
Żydem na pewno nie jest, oni nie mogą się wiązać z nie-Żydówkami. Tylko Żydówka może się związać z nie- Żydem, bo narodowość dzieci u nich mają po matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaaq
a tak nawiasem mowiac to ja malo wackow widzialam, wyszlam za maz za mojego pierwszego chlopaka i po smierci meza wyszlam za maz po raz drugi i nigdy nie zadradzalam meza, skad mam wiedziec czy taki wacejk to juz obrzezany czy tak jakos ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaaq
no zapytalabym tesciowej dlaczgo go obrzezali, skoro nie sa Zydami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie....
Polańskiemu i Allenowi jakoś to nie przeszkadzało:classic_cool: Na Białorusi było w cholere Żydów, niektórzy się znaturalizowali dla niepoznaki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ludzie....
Koniec świata już był. Kilka razy bodajze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie jesteś pewna czy jest obrzezany, tak pisałas przecież Pisałaś, że chciałabyś zapytać męża ale się wstydzisz. Więc najpierw zapytaj jego, czy był obrzezany, napewno o tym wie ! Albo zupełnie odpuść to, po tylu latach grzebac w tym, nie wiem czy jest sens :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach, Judeo
A nie możesz po prostu zobaczyć na wikipedii czy gdzie fotki obrzezanego, nieobrzezanego i porównać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkaaq
hmm, no mogę i już to zrobiłem i chyba jednak jest obrzezany, ale zakoncze ten temat, powtarzam po raz pierwszy rozmawiam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×