Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość same są sobie winne

Te kobiete same są sobie winne!!!

Polecane posty

Gość same są sobie winne

36letnia kobieta 18letnia dziewczyna Matka i córka. Obie zostały uwiedzione przez tego samego człowieka, sypiały z nim a on je wykorzystywał. Jedna i druga oddała mu się po 3 miesiącach znajomości. Obie chciały tego faceta pobić. Ale ja powiedziałam im że powinny zachować się z klasą i już nawet nie odzywać się do tego pana. Poza tym one same są według mnie sobie winne. Zostały wykorzystane a samiec w takich sytuacjach zawsze skorzysta. Jeszcze nagral to jak robil to z jedną i drugą. Jak dla mnie to najchętniej kazałabym mu to do internetu włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same są sobie winne
Poza tym ja mam zdanie, jak suka nie da pies nie weźmie. A on? jego nie potrafie obwiniać, wiem jacy są mężczyźni. A do tego faceta który jest mężem jednej i ojcem drugiej powiedziałam mu by jemu dał spokój ale lepiej pilnował swoich bab. Zwłaszcza że obie są teraz z tym facetem w ciąży i nie znają nazwiska tego mężczyzny, ja znam ale im nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same są sobie winne
Oto że obie mają pretensje do niego jakby to była jego wina a obie same są winne. Jedna zdradza męża a druga wchodzi w romans ze starszym od siebie o ponad 20 lat mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same są sobie winne
One wiedzą że ja znam tego człowieka i chciałyby żebym podała jego nazwisko bo są z nim w ciąży. Ta starsza została przez męża wyrzucona z domu a jeśli chodzi o młodszą to jej ojciec nachodzi mnie i żąda bym podała nazwisko tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, historia nie trzyma się ani kupy ani d*py .... niestety :O zastanów się i napisz jeszcze raz. ocena za powyższe - niedostateczny :) sądząc po zagmatwaniu, możesz być jedną z zaciążonych pań.... jeśli oczekujesz pomocy albo rady napisz to normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×