Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olina27

Jak nie przytyć w święta?

Polecane posty

Gość gość
W sumie jesli juz teraz też sie za siebie wezmiemy i na przykład zrobimy taka 3mc kuracje to na pewno efekty będa jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tez mozecie kupic taki suplement w Rossmannie. Na pewno bedzie szybciej. Takze spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak odpowiednio zadzialac ..i odkopać temat o Bożym Narodzeniu na początku sierpnia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój.... Czy nie aktualny temat ? 15 sierpnia to tez swieto ? :) Kazdy moment jest dobry na odchudznaie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz decydujecie sie na takie zabiegi to na pewno warto jest poczytać troszkę wiecej na jego temat http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz kończe kuracje Get Slim Noble Health i przyznam szczerze ze jestem bardzo zadowolona bo efekty na wadze było widać bardzo szybko. A lato sie zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wystarczyła tak naprawde 3mc kuracja suplementem Collagen Noble Health. Efekty rewelacyjne jesli chodzi równiez o połączenie je z dobrym kremem. Ujędrniona i sprężysta skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hytea
Trudno nie przytyć w święta, ja ten problem rozwiązuje za pomocą Formoline L112, adsorbuje on tłuszcz, który jem w posiłku i przez to mogę dziennie w święta "zaoszczędzić nawet do 1000 kcal :), co przy kilkunastu wolnych dniach daje nawet kilogram "sadełka" mniej :). Najlepiej poszukać na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje błonnik, naturaly środek, który poprawia pracę jelit. Polecam Blonnik Witalny marki Aliness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład spróbuję wszystkiego, ale w rozsądnych ilościach. A już najbardziej nie mogę czekać się domowego sernika i makowca, a z takich dań wigilijnych to czekam na barszcz czerwony z uszkami no i oczywiście pierogi ruskie :) Podrzucam jeszcze link do artykułu, mówiącego o tym jak zadbać o naszą wątrobę w okresie świąt - http://www.doppelherz.pl/aktualnosci/jak-zadbac-o-watrobe-w-okresie-swiatecznym.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×