Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
kruszynka gratuluje a w którym tygodniu poznałaś płeć? Ja jutro ide też na wizyte do lekarza :) a jak tam z waszymi smakami:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyka3
Fasolka wczoraj był 16 tydzien i 5 dni, w czasie usg sie okazało że jestem tydzień do przodu czyli 18 i 5 dni,dopiero jak przełączył na 4d na chwile to sie pokazały jajeczka :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszyka o to fajnie:) a robiłas te badania prenetalne? i jak smaczki masz bo ja wogóle pic mleka nie moge heh a zawsze lubiłam i staram sie pic duzo soków ale własnej roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,badań prenatalnych nie robiłam,muj gin mi odradził tymbardziej ze jest wszystko dobrze, i mówił że raczej po 35 roku kobiety powinny je robić :-), jezeli chodzi o smaki to u mnie jest tak przed ciążą objadałam sie słodkosciami,po zajściu w ciaże, zjedzenie kawałek ciasta to już wezwanie ;-) mleko właśnie piłam pod kazdą postacią do 12 tygodia nie mogłam jogurtów,mięsa na sam zapach mi nie dobrze, teraz mam chcice na ogóreczki ,grzybki, ale w occie :-) A jak u ciebie fasolka? męczą cie mdłości? i który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka no własnie tak dziwnie co drugi dzień niedobrze mi zmuszam się do picia jogurtów a też tak napoczątku to miesko nezbyt teraz już jem ogóreczki kiszone mniam nie tam jakieś konserwowe:) no i też słodkie mi nie podchodzi wole paluszki:) słone:) i jakoś tak jak o rybie pomyśle ehh nizbyt a trzeba jeść:) u mnie to już 10 tydzień a jak tak napisałaś o tych grzybkach to aż ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka to już za jakieś 7 tygodni będziesz wiedziała płeć :-) tak zleciało, 10 tydzień to już ładnie,dużo zdrówka dla was!!! a grzybki najlepsze swojej roboty ;-) mamy podobne gusta ciążowe hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka no zleciało szybko a już się doczekać nie moge:) a już męża pytałam czy ktoś w rodzinie takich grzybków robionych nie ma heh no najlepsze takie sammu zrobione:) no gusta podobne:) dla Was dużo zdróweczka także życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety się nie udało :-( Straciłam dziś maleństwo, jutro idę do szpitala na zabieg :-( Boli jak diabli ale muszę żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika,cały dzień o tobie myslałam!,bardzo mi przykro :-( tule cie mocno,kurde jakie to wszystko jest niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kasik nawet nie wiesz jak mi sie smutno zrobilo, trzymaj sie kochana, to wszystko jest jakies popieprzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Kasika strasznie Ci współczuję :-( trzymaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kasika współczuje Ci wiem co znaczy teraz odpoczywaj dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,strasznie mnie boli brzuch,ból staje sie nie do wytrzymania,zaczynam sie martwic :-( decyzja podjęta jade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbetek
Kasika bardzo mi przykro!! Ja mam dziś 36dc, okresu w dalszym ciągu brak. Piersi bolą, czasami brzuch zaboli i nic poza tym, tempka powyżej 37, ale nie mierzyłam cały cykl, więc nie wiem czy w ogóle się do tego odnosić. Jutro zrobię test, myślicie, że w 37dc powinno coś wyjść? W 34 dniu była jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbetek
Kruszynka trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka moze przez te wiatry, ja tez mialam takie bole jak przyszedl ten orkan na początku grudnia, dzisiaj tez czuje lekkie pobolewanie, ale lepiej jedz bedziesz ty spokojniejsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka też tak pomyślałam,jestem już po wizycie i przyjął mnie od razu,macica jest napięta , twierdził też że mogła to być reakcja na odstawienie luteiny dopochwowej,wiezadłą sie rozciągają i to tez mogło powodować ból, wziełam no spe i położyłam sie do łóżka,teraz jestem spokojniejsza :-) Berbetek, idz na bete hcg z krwi i będziesz na 100% pewna i spokojniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Berbetek a jak długie cykle masz? no na bete lepiej idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzis byłam u lekarza i na usg było widać już pieknie jak lekarz żartobliwie nazwał ze małego urwiska mam bo ciągle się kreciło i nogami ruszało:) coś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,w którym tygodniu już jesteś?jak ty sie czujesz? Fasolka, super,aż strach pomyśleć co bedzie pózniej jak teraz tak bryka w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,super ze maleństwo takie *****iwe :-) tylko patrzeć kiedy już kopniaczki bedą:-).Lenka odpoczywamy,już mi lepiej luteina i nospa pomogły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam, mdlosci mi minely, zostala tylko nadwrażliwosc na zapachy zaparcia mnie mecza, jem duzo jablek ale nie zawsze pomaga :D no i alergia mi sie odnowila na nikiel, 5 lat spokoju a teraz znowu sie mecze, najgorsze ze nie moge nic stosowac bo wszystkie maście na sterydach no i 50% szans ze dziecko odziedziczy...jestem w 12 t.c. termin mam wg. miesiaczki na 22.07 wg usg 19.07, na pierwszym usg powiedzial ze 24.07 wiec ciagle sie przesuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to już ładnie,mnie do dziś męczą zapachy i chyba tak zostanie do porodu ;-) mnie mdłosci strasznie męczyły o wymiotach 24 na dobe nie wspomne :-) tylko patrzeć kiedy dasz nam tu znać kto u ciebie w brzuszku mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbetek
Różnie, między 25-31. Ostatni był 31dc z bromergonem. Teraz 36dc i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Dziewczyny dziś na teście zobaczyłam dwie kreseczki druga trochę bledszaa Ale niewiele!!!!:-) normalnie nie wierzę własnym oczom!! Prawie trzy lata starań a stało się to w cyklu w którym wg gina nie było szans bo pęcherzyki był w niedroznym jajniku!!! Cuda się zdarzają :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×