Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka 24
Jak tam po wypoczynku? Fajna pogodę mieliście? Zastanawiam się czy nie sprzedać wózka i kupić lekką spacerówkę bo wózek mam z tako i ciężki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Hej fasolka,a dobrze po wypoczynku :-) tylko pogoda była nie ciekawa,co do mleka mm, to podaje hipp bio combiotic i jestem z niego zadowolona ono jest z probiotykami,A dzie powinno dobrze służyć bo nie zapiera. Kurcze u nas harmider,mąż już w sobotę wyjeżdza,pakowanie itd :-( nie wiem jak wytrzymamy,przenosze się do rodziców z Miłkiem Mam nadzieje że jak najszybciej dołączymy do niego,do pół roku myśle. A co u was fasolka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A te mieszkanie wynajmiecie? A to na stałe chcecie wyjechać? A u nas dobrze tylko te zaparcia zrobiłam malej kompocik z suszonych śliwek i moreli trochę pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
No chcemy jechać na długo :-) w tym kraju nie ma żadnej godnej przyszłości a gdzie godne emerytury? :-( To fajnie że kompocik adzie pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
mieszkanie napewno wynajmiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pewnie będzie wam tęskno a zmieniałaś wózek spacerowy ? bo ja się zastanawiam bo mój wózek z tako jest ciężki i myślałam nad ledszą spacerówką ale przeważnie mają koła piankowe i nie wiem czy np zimą da rade i czy jest stabilny bo mój jest wygodny ale ciężki . Miłoszek już za miesiąc roczek kończy :) a jeszcze niedawno pisałyśmy jak jeszcze nasze maluchy w brzuszku były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Cześć fasolka,no to prawda nie dawno dzieciaczki w brzuszkach buszowały a tu zaraz roczek :-) Mój mąż w sobote poleciał,płakaliśmy obydwoje na lotnisku :-( jest mi tak cholernie ciężko! ale musimy wytrzymać by potem dojechać do niego. Fasolka ja używam też spacerówki z tako, bo jest wygodna a te spacerówki masakra,sztywne i koła piankowe,niewygodne są. Jak Ada? co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no smutno wam pewnie no ale zaniedlugo pewnie razem bedzie trzeba się pocieszać że lepiej wam tam bedzie się żyło:) no własnie piankowe są koła w tych spacerówkach a tu jednak pompowane mam ale ciężki wózek jest no stabilny z pewnoscią bardziej własnie się zastanawiam czy sprzedac czy nie mam tako 3 w 1 Ada rośnie teraz marudna jest bo ząbek 2 chyba się wybija :) a tylko chce na rekach byc noszona a jak tam u ciebie zdrowy miłoszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dziewczyny przepraszam was ze nie pisalam nie mialam jak brak dostepu do neta remont przeprowadzka ale juz oki domi zaczyna mowic tesciowa duzo nam pomaga mieszkamy 15 min spacerkiem od niej:-) Karolek sie rozwija dobrze jutro zaczynam 36 tc i maly wazy 2.5 kg lekarka pow ze szyjka szybko sie skraca'i nie wytrzymam do konca i tydzien lub dwa wczesniej urodze. Ja bym nie wytrzymala bez meza jestem uzalezniona chyba jak jest na slowacji to strasznie tesknie wole gdy tu pracuje niemamy kredytu on zarabia 4 tys na msc do pracy od domu co wynajmujemy ma km teraz zbieramy kase i bedziemy dzialke przepisywac i zaczniemy budowe wtedy niewiem czy nie pojedzie do niemiec jak pojedzie to sam wystawimy dom zeby'zamieszkac tylko a reszte wykonczeniowe prace zrobi sie pomalutku. Ja nigdy nie opuszcze kraju nieumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Mama na kafe,dobrze że się odezwałaś,bo się martwiłyśmy :-) dobrze że wszystko ok! Fasolka,zdrowy,za to jak rozrabia,od rana do wieczora miotła idzie w ruch hehe,nawet usypia z nią :D No my napewno wyjedziemy,nie wyobrażam sobie życia osobno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no fajnie że już mogłaś zajrzec do nas mama na kafe już niedługo będziesz mamą 2 szkrabów :) to jeszcze ci miesiąc został? no moja mała już raczkuje:) po całym domu taka ciekawska jest wszędzie zagląda :) no ja jestem za tym że najlepiej razem wyjechać lub dojechac do męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wedlug lekarza 2 tyg mi zostaly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no to lada chwila :) a bedziesz miała jakąś dostawke do wózka żeby twój starszy synek też jezdził :) bo pewnie jeszcze korzysta z wózka. Pewnie już torba do szpitala naszykowana :) a musze wam się pochwalic moja adunia już ładnie siedzi a tak się bałam :) u nas fajnie wkońcu ciepło się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
co tam u was? miłoszka jak tam przygotowania do roczku Miłoszka? tylko szkoda że twojego męza nie bedzie . Jednak zakupiłam spacerówke lekką tzn ale taką porządną izzy rózowo czarną a ten w poniedziałek wózyczek sprzedaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Czesc dziewczyny,ja teraz rzadko zaglądam bo u babci jestem, a babcia nie ma internetu i komputera :-( Fasolka ,roczek przełożony do powrotu męża :-) Miłek biega,wczoraj byłam z nim w Szczecinie na badaniu słuchu bo mam w rodzinie kuzynke niesłyszącą,a jutro z powrotem do babci jade,co u was? Jak Ada? i jej zaparcia? a ty mamo na kafe, daj znać czy urodziłaś i czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
o już biega miłoszek jak fajnie:) no mojej małej się poprawiło bo teraz tyle świeżych warzyw jest i codziennie zupke jarzynowa małej gotuje i też zauwarzyłam że dobrze działa seler z nacią:) ale też ma tendencje do zaparć troszke coś zmienie lub banana dam i znów kłopot mamy. A to w czerwcu roczek robicie? jak dobrze pamiętam to teraz tak na dniach Miłoszek roczek kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
fasolka,24 czerwca ma roczek ale czekamy do powrotu męża :-( to się ciesze że z zaparciami u ady już lepiej :-) dziewczyny niewiem kiedy się teraz odezwe, bo dzisiaj jedziemy do babci i niewiem na jak długo :-( tak tęsknie za mężem,wczoraj miałam takiego doła,nie umiałabym żyć osobno.Ma mnie odwiedzić moja przyjaciółka która wyjechałą do NiEMIEC i namawia mnie by przyjechać do nich,razem mieszkać i pracować,rozważamy na poważnie tą propozycje tylko ze 2 miesiące mąż musi posiedzieć jeszcze w uk by mieć na początek grosza i oddać co pożyczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Nie pisałam teraz bo na Węgrzech byliśmy na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
bylismy na wakacjach z mała:) jak tam u was? mama na cafe tulisz juz karolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej dziewczyny:) co tam u was jak dzieciaczki? moja za 2 tyg roczek ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu cisza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej dziewczyny zaglądacie jeszcze tu? co tam u was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey kurde ciężko mi znaleźć czas zeby pisac napisze swój numer na naszym meilu to możemy pisac na sms latwiej mi odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×